Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline wutsdat

t6bras

Soovitatud postitused

Külaline wutsdat

tõpra kulla müügi teema: http://www.vahvel.net/showthread.php?75413-M-700m-0.30-€-each

 

arvab vist, et ma tal mingi pank vms.

pidin 145M talt ostma 40.32€ eest, sest tondil oli -0.32€ arvel...hale

saatis isegi pildi.

 

kandis raha üle, aga tüüp ei ilmunud välja, 20€ saatis tagasi. telefoni ei julge isegi vastu võtta.

51971142 ta nr btw.

 

nimi tõpral siis Ragnar Sile. kui keegi teab ta aadressi oleks väga tänulik- resultatiivse info eest saab ka kindlasti mingi vaevatasu välja mõelda.

 

imageumd.jpg

asdqwep.png

pankc.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kui sa sealt kõik läbi kammisid siis ilmselt tead, et ta elab narvas..

lööd 1182'sse sisse sile

moi_2.png

helistad need numbrid läbi ja küsid kas keegi tunneb mainitud isikut

 

edit: twitterist vaadates mõne ta sõbranna käest aadressi küsimine ei tohiks ka ju raskusi valmistada sulle

tundub, et sa ei viitsi asjaga ise üldse tegeleda ja ootad, et keegi sulle selle aadressi niisama lampi siia välja laoks

samuti paistab, et vaevalt sa selle pärast narva viitsiksid sõita kui sa juba preagu väga minimaalse vaevaga üritad oma 20. euri tagasi saada

"läbi kammitud" - lol puhas bs

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline wutsdat
Author of the topic Postitas

martin89, jah- ma ei viitsi oma aega sellele kulutada, ma pigem maksan kellegile, et ta mulle konkreetse aadressi sebiks. Ja selge, et ma ise Narva ei läheks- eeldades, et ta seal üldse elab. Küll, aga ma maksaks selle eest kellelegi, mind ei koti, et see oli 20€, isegi kui ta oleks mulle 40€ tagasi kandnud ma otsiks sita üles selle .32€ pärast. Asi on põhimõttes.

Viimane aeg, et keegi midagi scammeritega ette võtaks.

Postitaks selle kuradi emo lõusta verise & hambutu lõusta pildi vahvlisse teistele hoiatuseks.

Käin kasvõi 1000€ selle alla, see ei ole kellegi asi mis summadest jutt, kas siis kaotatud 20€ või 34€ senti.

Mis kuradi mees sa oled kui sa käitud nagu pank? ''võtke ainult, ei juhtu midagi anyway'' - btw see küsimus ei oota vastust...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

nahhui see mode su teemat vaatab kui sa talle lõuga tahad anda, another troll from another mother

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline wutsdat
Author of the topic Postitas
nahhui see mode su teemat vaatab kui sa talle lõuga tahad anda, another troll from another mother

 

Kes midagi lõuga andmisest rääkis ? Nagu see oleks kunagi kedagi targemaks teinud, ma tahan tal sõrmed ära murda. Järgmine kord kui nii loll mõte pähe tuleb ei tegutse nii uljalt.

 

Minu missioon on see lurjus üles leida, kõvasti haiget teha ja ''proof'' vahvlisse postitada ja näidata- varastamisega kaasnevad ka tagajärjed.

 

Kui midagi konstruktiivset ei ole siia kirjutada, siis palun hoia see omale.

 

PS: ootan info tema aadressi kohta. ty

Ja ban ka talle palun, et keegi veel ei saaks scammi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Banned ning nimi lisatud teises foorumis asuvasse petiste listi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.