PDA

View Full Version : fake soal

k0it
28. mai 2011, 18:55
kahju ,et eelmine teema kinni pandi.

sain 50m eest scammi , http://www.vahvel.net/showthread.php?75059-Fake-Soul sama inimese poolt. Heh msni nimi täiesti sama ainult number natuke vahetunud.
Nii kahju , et ausaid inimesi nii vähe.
Palusin kontrolli, et las saadab mulle pm vahvlis, aga ütles, kas sa siis ei usalda mind. Aga näitas 150m mängus - snaqawii on kasutaja mille kaudu raha näidati.
-- on nimi kuhu raha kandus.
Heh ütles, veel et ma vähe poste saatnud, kle ma siin foorumis 3 aastat juba, ega kirjade saatmine ei ole.

Ei tea kas politseisse peaks minema.
KUi raha oli kantud siis kadus msnist...
Väidab, et on soul.
Keegi siin kasutajatest peaks olema scammeri nimekirjas, et olge ettevaatlikud.
Kes soovib näha msni vestlust siis pm..

Usaldus
28. mai 2011, 19:03
kust otsast sa 4a siin olnud oled ? 2009st

YouSuck!
28. mai 2011, 19:42
kust otsast sa 4a siin olnud oled ? 2009st

Äkki ta ise mingi teise acciga vahvlist banni saanud , ja see ta teine acc ?? :D või midagi ...

k0it
31. mai 2011, 22:46
eip , eksisin aasta arvuga, aga jh keegi siin vist ei tunne kaasa kui saad scammi.

Võllimeister
31. mai 2011, 22:51
Kotib, et ise nii loll oled?
tolgus, kes sulle ikka kaasa peaks tundma.
EMO

Usaldus
31. mai 2011, 22:52
Eriti ei tunne jah, kui PMi ei küsi

k0it
31. mai 2011, 22:54
Kotib, et ise nii loll oled?
tolgus, kes sulle ikka kaasa peaks tundma.
EMO

ei peagi kotima, lihtsalt mingi aasta arvu pärast siia õiendama tulla on küll veits mage, lihtsalt kiiresti kirjutasin selle topicu.
Keegi ei peagi kaasa tundma.. :(( Lihtsalt võiks aadressi anda, et läheks näitaks vennale koha kätte, et enam ei scammiks teisi...

Soul
01. juuni 2011, 10:57
Mul on msn signatuuris vaid ühel eesmärgil, et ka kõik poolearulised teeksid vahet õigel ja valel. Paistab, et siiani leidub veel neid, kes saavad nii masendavalt üle. Kui nii raske on vahet teha 316 ja 361, siis küsige PMi enne tehingu tegemist :O