Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[0.3c] LittleWay Roleplay l lwrp.mybbnew.com

Soovitatud postitused

Tehti Siis uus server nimega LittleWay Roleplay.Meie meeskond on sõbralik, abivalmis , ei ole nagu mõnel serveril ,et hakkab kohe sõimama.Tegevus toimub Los Angelases ,ehk Los Santoses.

 

Meie Meeskonnast siis:

 

LW-RP_sAdministraatorid.png sAdministraatorid

 

Erik - Erik Ernits

*Liis* Liis Cueson ?

Anybody - Vincenzo Venutti

Rocco- Guido Colombo

 

LW-RP_Arendajad.png Arendajad

 

Rocco - Guido Colombo

Anybody - Vincenzo Venutti

 

LW-RP_Administraatorid.pngAdministraatorid

-

LW-RP_Moderaatorid.png Moderaatorid

 

Egert - Leonardo Cossicente

 

LW-RP_Abistajad.png Abistajad

-

-

Meie Servus on palju võimalusi, kuid need võiksite ise välja uurida.

 

Serveri Foorum asub aadressil http://www.lwrp.mybbnew.com,

Serveri IP:80.79.113.16:7777


AINUKE JA ÕIGE MSN ON [email:2nv0ueqf]DnoopyCorn@hotmail.com[/email:2nv0ueqf]!!!!!!!!!!!!!! MA EI MÜÜ MIDAGI KAH, ET TE TEAKS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tavaline LARP? Me oleme pm frakside autod muutnud ja me tõlgime täie rauaga servut, kui servu tõlgitud siis vaatame scriptimist.


AINUKE JA ÕIGE MSN ON [email:2nv0ueqf]DnoopyCorn@hotmail.com[/email:2nv0ueqf]!!!!!!!!!!!!!! MA EI MÜÜ MIDAGI KAH, ET TE TEAKS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Foorumi hostiks võiks võtta siis siin foorumis pakutud alamdomeeni, mis maksis 3€ aasta.(kui ma ei eksi). Näeks kenam välja ja oleks kiirem. Need free hostid(N) . Igatahes. Mis undergroundist siis sai ? Ma näen uut serveri nime ainult.

 

Kas ei raatsi aega raisata scriptimisele või loodate lihtsalt läbi lüüa ? Viimast, siis oleks võinud raha mujale kantida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sitt server minuarust, ei soovita.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Teil pole mõtet sees käia.Server pole avatudgi veel. Kohe varsti paneme passi peale. Server peaks saama üles 20-25 Juuni


AINUKE JA ÕIGE MSN ON [email:2nv0ueqf]DnoopyCorn@hotmail.com[/email:2nv0ueqf]!!!!!!!!!!!!!! MA EI MÜÜ MIDAGI KAH, ET TE TEAKS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Pole kodukal käind , kuid tundub ,et ei olegi, Ei tea siis. Mina kodukaga ei tegele.Teen aind postitusi sinna.


AINUKE JA ÕIGE MSN ON [email:2nv0ueqf]DnoopyCorn@hotmail.com[/email:2nv0ueqf]!!!!!!!!!!!!!! MA EI MÜÜ MIDAGI KAH, ET TE TEAKS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pole kodukal käind , kuid tundub ,et ei olegi, Ei tea siis. Mina kodukaga ei tegele.Teen aind postitusi sinna.

 

Kuidas see saab kiiremaks minna, kui Teil on ikka see free domain sh!t.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.