PDA

View Full Version : Dollarite jama Ekuga!

-Yep.
23. mai 2011, 23:23
Ega siin muud midagi, ootan juhtkonna poolset tagasisidet, Eku viivtamisest tüdinenud.
ban or raha tagasi, mingeid näreuseid ma ei tea kust saadud dollareid enam ei taha.
Olen oodanud üle kuu..

http://www.upload.ee/image/1363209/eku_1.png
http://www.upload.ee/image/1363214/eku2.png
http://www.upload.ee/image/1363224/eku3.png
http://www.upload.ee/image/1363228/eku4.png
http://www.upload.ee/image/1363232/eku5.png
http://www.upload.ee/image/1363235/eku6.png
http://www.upload.ee/image/1363242/eku7.png
http://www.upload.ee/image/1363244/eku8.png
http://www.upload.ee/image/1363246/eku9.png
http://www.upload.ee/image/1363250/eku10.png
http://www.upload.ee/image/1363253/eku11.png
http://www.upload.ee/image/1363255/eku12.png
http://www.upload.ee/image/1363257/eku13.png
http://www.upload.ee/image/1363258/eku14.png
http://www.upload.ee/image/1363259/ekupaypal.png

Mingid Britishid ja Geeniused hoidke teemast eemale.

Ootan asjale kiiret lahendust ja ainult juhtkonna ja asjaosalise tagasisidet.

Dumby
23. mai 2011, 23:25
Eku sul on aega 24h, et dollarid kinni maksta, vastasel juhul oled banned.

Eku
23. mai 2011, 23:44
Eku sul on aega 24h, et dollarid kinni maksta, vastasel juhul oled banned.

Mis vastasel juhul, me rääkisime sellel teemal juba ju ??
-Yep, mina tegin kõik mis sa ütlesid, ja ütlesin ka seda, et kui kinni läheb siis kinnitan ära, seega mis iba sa siin ajad ? Mina polnud nõus sellega, et maksan raha tagasi + sa rääkisid üldsegi poolest, seega miks minna ahneks ? Ma polnud ka sellega nõus ja jutt jäi sinnapaika, pane esimene tekst ka siin.
Üritad kõike siin endakohapealt nii valgeks teha, näru.
Siin on enamvähem sama juhtum nagu siin olnud ka Raineriga, miks peaksin mina midagi andma, kui mina jääksin kahjumisse, tra mis poliitika siin vahvlis on mõnel, lugege seadusi vms, minul pole kohustus seda raha maksta.

-Yep.
23. mai 2011, 23:52
Sina olid müüa ja pead tagama ka kindluse, et nende dollaritega midagi ei juhtu!
Perse sind ei kotigi, kaua ma ootan.

Eku
23. mai 2011, 23:55
Sina olid müüa ja pead tagama ka kindluse, et nende dollaritega midagi ei juhtu!
Perse sind ei kotigi, kaua ma ootan.

Loe meie vestlus uuesti läbi ja mõtle hoolikalt enda seisukoha peale. Sina oled siin kaotusseisus. Mina saatsin dollarid nii nagu sa ütlesid ja mingi jama korral pidin kinnitama.

-Yep.
23. mai 2011, 23:56
Loe meie vestlus uuesti läbi ja mõtle hoolikalt enda seisukoha peale. Sina oled siin kaotusseisus. Mina saatsin dollarid nii nagu sa ütlesid ja mingi jama korral pidin kinnitama.

Ei mind ei huvita. Loe Dumby posti ja muud ei ole mul midagi öelda.

Eku
23. mai 2011, 23:59
Post, mis tekkis 2 minutit peale teema tegemist, võibolla sa tõesti näitasid talle seda ennem, sest ma temaga rääkinud sellel teemal, tema jahus aint oma kohustustest ja vaidles, et teie sitta puhtaks teha.

Dumby
24. mai 2011, 00:10
Post, mis tekkis 2 minutit peale teema tegemist, võibolla sa tõesti näitasid talle seda ennem, sest ma temaga rääkinud sellel teemal, tema jahus aint oma kohustustest ja vaidles, et teie sitta puhtaks teha.

Eku, kuna sa müüsid USD mis olid kas varastatud v mis tahes valemiga saadud, sest muidu ei oleks seda jama praegu siis oled sa kohustatud selle summa mis te kokku leppisite kinni maksma.
Ma nägin seda kõik ennem kui ta teema postitas. Ma lihtsalt palusin tal teema teha.

et teie sitta puhtaks teha.

Temal ei ole mingit sitta kaelas. Tema ostis sinult USD, sina müüsid talle USD millega tuli aga jama. St seda, et sitt on kaelas sul mitte tal.
Kuna just sinupoolt müüdud dollaritega on jama siis tal on õigus otsustada kas ta nõuab tagasi teiepoolt kokkulepitud summa või dollarid. Nagu näha siis dollareid ta ei soovi.

-Yep.
24. mai 2011, 00:12
Ja poolest ei tulnud ka midagi välja, niiet nõuan tagasi kogu summat! Kuna sina viisid jutu poole summa pealt ka kõrvale ja ütlesid, et ei tule ei tule mingit jama. Dollarid ei saanud tundigi mu arvel olla, kui juba kadunud olid.

Eku
24. mai 2011, 00:15
Mis siin on mingid tema soovid juba mängus w ?
Ostan poest telefoni, telefon läheb persse, lähen garantiisse ja nad parandavad, selle aja jooksul ütlen, et ei ma ei taha seda telefoni, andke mu 500€ tagasi, mis ma selle telefoni eest andsin.
KUS ON SEE KIRJAS, SEE DIIL/KOKKULEPE, ET MA MAKSAN TALLE TAGASI MIDAGI, KUI MIDAGI PEAKS JUHTUMA ?? KUS SEE ON, VB OLEN TÕESTI SILMANÄGEMISE KAODANUD ?? VÄGA KAHTLAST TEKSTI AJATE, KUI TOHIB KÜSIDA, PALJU TA SULLE ÕIGE MAKSAB, ET SELLIST IBA SUUST VÄLJA AJAKSID ?
MEIL OLI SELGESÕNAGA ENNE DIILI JUTTU, ET KUI MIDAGI PEAKS JUHTUMA, TA PAKKUS VARIANDI, ET TAGASTAN POOL, MILLEGA MA NÕUS POLNUD, ISEGI KUI OLEKS (MUIDUGI LOETE TE SELLE NÜÜD KUSKILT VÄLJA SIIT) MA EI TEA MIS VALEMIGA - AGA EI MA POLNUD ISEGI SELLEGA NÕUS VAID OLIN NÕUS PAYPALI KINNITAMISEGA ! RAHA TAGASIMAKSMISEST POLNUD JUTTUGI ? PEAB TÕESTI KELLEGI TARGEMA SIIA FOORUMISSE KUTSUMA ?

-Yep.
24. mai 2011, 00:17
Ja kaua mina su kinnitamist ootan krdi saiko? Tahan raha tagasi ja kõik.

-Yep.
24. mai 2011, 00:18
Hahahha luba naerda, u made my day (ütlen esimest korda seda elus), inimene polnud poolega nõus, ma küsin siis tervet, väga naljaks, siin foorumis saab vahepeal ikka täie rauaga nalja.

Kakio saiko, tõlgenda, kui sa kavatsed siin sõimlema hakata siis võiks seda teistmoodi teha, muidu jätad väga e-heero mulje.

Ei suuda ju rahulikuks jääda. Caps möllab nagu ma ei tea mis asi.

Aga mina enam ei ütle midagi, eks näe mis saab.

---------- Post added 24-05-11 at 00:19 ----------

Hahahha luba naerda, u made my day (ütlen esimest korda seda elus), inimene polnud poolega nõus, ma küsin siis tervet, väga naljaks, siin foorumis saab vahepeal ikka täie rauaga nalja.

Kakio saiko, tõlgenda, kui sa kavatsed siin sõimlema hakata siis võiks seda teistmoodi teha, muidu jätad väga e-heero mulje.

---------- Post added 24-05-11 at 00:18 ----------

Seega ütleks ma sulle seda, et tahaks oma dollareid tagasi !

Aga palun, kanna raha mulle tagasi ja kinnita oma huinjaad ja saad oma dollarid tagasi.

Eku
24. mai 2011, 00:21
Ei suuda ju rahulikuks jääda. Caps möllab nagu ma ei tea mis asi.

Aga mina enam ei ütle midagi, eks näe mis saab.

---------- Post added 24-05-11 at 00:19 ----------

Aga palun, kanna raha mulle tagasi ja kinnita oma huinjaad ja saad oma dollarid tagasi.

Mida mina teha saan, et PayPal on nii haige ja muneb ?
Ja ennem kui dollarid pole käes ei saa sa mingit raha, aja mida sa iganes tahad.

Dumby
24. mai 2011, 00:23
Kutsu siia keegi targem siis.

Ning nagu sa just ütlesid, et soovid dollareid tagasi siis palun, kinnita oma paypal, tema saab dollarid held 'ist tagasi või mis seal iganes juhtus ning kanna talle ta raha tagasi ning asi peaks lahendatud olema?
Mis siin enam siis vaielda on?

Head ööd.

Mida mina teha saan, et PayPal on nii haige ja muneb ?
Ja ennem kui dollarid pole käes ei saa sa mingit raha, aja mida sa iganes tahad.

See, et paypal muneb ei ole tema süü. See kuidas sa paypal 'iga asju klaarid on juba sinu asi mitte tema.
Kes seda teab kas sa üldse midagi teinud oled? Päris pikk aeg on möödas ja kui sa tahtnud oleks siis paypal 'iga oleks sul asjad juba ammu korras.

Eku
24. mai 2011, 00:28
Kutsu siia keegi targem siis.

Ning nagu sa just ütlesid, et soovid dollareid tagasi siis palun, kinnita oma paypal, tema saab dollarid held 'ist tagasi või mis seal iganes juhtus ning kanna talle ta raha tagasi ning asi peaks lahendatud olema?
Mis siin enam siis vaielda on?

Head ööd.

See, et paypal muneb ei ole tema süü. See kuidas sa paypal 'iga asju klaarid on juba sinu asi mitte tema.
Kes seda teab kas sa üldse midagi teinud oled? Päris pikk aeg on möödas ja kui sa tahtnud oleks siis paypal 'iga oleks sul asjad juba ammu korras.

Miks ma peaksin üldse tahtma, kui selline suhtumine on , et nõutakse raha tagasi ?
Ma ei saa päevapealt scane ja pice mida sinna vaja ning CC, kui läheb hästi ja PayPaliga raha korras siis saab vb oma raha.

Brooklyn
24. mai 2011, 00:29
Ma ei viitsi tekstigi läbi lugeda - tean, et Eku on süüdi, sa oled vähemalt 3x siit banned rune accide scammimise pärast olnud.

Eku
24. mai 2011, 00:31
Ma ei viitsi tekstigi läbi lugeda - tean, et Eku on süüdi, sa oled vähemalt 3x siit banned rune accide scammimise pärast olnud.

Mida kelbas sa ajad ??
Jälle väga naljaks post, too mulle teemad, kus ma olen mingid faking rune acce scamminud.
Ei vaevugi teksi lugeda ja sõimab kohe scammeriks, teretalv.

Brooklyn
24. mai 2011, 00:34
Mida kelbas sa ajad ??
Jälle väga naljaks post, too mulle teemad, kus ma olen mingid faking rune acce scamminud.
Ei vaevugi teksi lugeda ja sõimab kohe scammeriks, teretalv.

Sõimangi sind scammeriks, sest ma ja umbes 75% vahvlist teavad, et sa scammer. Sina oled scamminud, keegi modedest on sind unbanninud/~ kuu ajalise "perm" banni pannud, hiljem scammid edasi.

Eku
24. mai 2011, 00:36
Sõimangi sind scammeriks, sest ma ja umbes 75% vahvlist teavad, et sa scammer. Sina oled scamminud, keegi modedest on sind unbanninud/~ kuu ajalise "perm" banni pannud, hiljem scammid edasi.

Ei saa aru küll, kust selline informatsioon, ilma tõenditeta, aga las ta jääda, igalühel on oma arvamus ja las sul olla siis selline, kahju.

Brooklyn
24. mai 2011, 00:39
Ei saa aru küll, kust selline informatsioon, ilma tõenditeta, aga las ta jääda, igalühel on oma arvamus ja las sul olla siis selline, kahju.

Kui otsida siis leiad vähemalt 2 teemat.

Brooklyn
24. mai 2011, 00:54
Ma räägin sellest, et sa oled siit 2/3x vähemalt scammimise pärast bannitud olnud, eks mõni admin/mode saab otsida või vaadata neid teemasid sinukohta.
Ma rohkem siin teemas ei räägi.

-Yep.
24. mai 2011, 00:55
Ma olen ka vait. Jutt oli 24h ja nii ka jääb ma loodan.

prostaker
24. mai 2011, 04:32
Mis siin on mingid tema soovid juba mängus w ?
Ostan poest telefoni, telefon läheb persse, lähen garantiisse ja nad parandavad, selle aja jooksul ütlen, et ei ma ei taha seda telefoni, andke mu 500€ tagasi, mis ma selle telefoni eest andsin.
KUS ON SEE KIRJAS, SEE DIIL/KOKKULEPE, ET MA MAKSAN TALLE TAGASI MIDAGI, KUI MIDAGI PEAKS JUHTUMA ?? KUS SEE ON, VB OLEN TÕESTI SILMANÄGEMISE KAODANUD ?? VÄGA KAHTLAST TEKSTI AJATE, KUI TOHIB KÜSIDA, PALJU TA SULLE ÕIGE MAKSAB, ET SELLIST IBA SUUST VÄLJA AJAKSID ?
MEIL OLI SELGESÕNAGA ENNE DIILI JUTTU, ET KUI MIDAGI PEAKS JUHTUMA, TA PAKKUS VARIANDI, ET TAGASTAN POOL, MILLEGA MA NÕUS POLNUD, ISEGI KUI OLEKS (MUIDUGI LOETE TE SELLE NÜÜD KUSKILT VÄLJA SIIT) MA EI TEA MIS VALEMIGA - AGA EI MA POLNUD ISEGI SELLEGA NÕUS VAID OLIN NÕUS PAYPALI KINNITAMISEGA ! RAHA TAGASIMAKSMISEST POLNUD JUTTUGI ? PEAB TÕESTI KELLEGI TARGEMA SIIA FOORUMISSE KUTSUMA ?

kuna mina tegelikult asjasse ei puutu, siis ei ole minul siinkohal ka sõna õigust, aga kuna mulle ei meeldi, kui asjatult kasutatakse capslocki ja kuna mul töesti ei ole hommikul kell 4.22 midagi targemat teha, siis ma uurisin veidike seadust, ning noh, tulemused on siin:

Võlaõigus seaduse paragraaf 15, lõige 1 näeb ette järgmist:
Kui üks lepingupool oli kohustunud lepingu ettevalmistamiseks või teise lepingupoole teavitamiseks lepingu ettevalmistamisega seotud asjaoludest ja leping on vorminõude järgimata jätmise tõttu tühine, tuleb teisele lepingupoolele hüvitada kahju, mis tekkis seetõttu, et teine lepingupool uskus, et leping on kehtiv.

lõige 2: Kui lepingupool lepingu sõlmimisel teadis või pidi teadma asjaolu, mis ei ole vorminõude rikkumine, kuid toob kaasa lepingu tühisuse, või kui lepingupool selle asjaolu ise põhjustas, peab ta hüvitama teisele lepingupoolele käesoleva paragrahvi lõikes 1 nimetatud kahju.

ja lõige neli: Kui isik ei teadnud õiguslikku tähendust omavat asjaolu raske hooletuse tõttu, siis loetakse, et ta pidi seda asjaolu teadma.

Tundub, et sellest lähtudes, on seadus -Yep-i poolel, ometigi saab seadust väänata, ning teil ma soovitaks mõne lahenduse leida, mis ei kipuks ülearu juriidiliseks... Kui arvestada asjaolu, et tsiviilkohtu-case pidi maksma vanas vääringus 10 kilo ringi, ning kõneall olev summa on vanas vääringus ligi 500 krooni.. See vist ei lähe isegi kriminaalkoodeksi alla, samas ei ole viimases kindel, sest et ei tunne enam seadusi nii, nagu kunagi.

Ühesõnaga olge nüüd ikka tublid poisid, ning proovige antud probleemile mingi lahendus leida

Dumby
24. mai 2011, 07:50
Õhtu kella 23:25 'ni on teil omavahel aega mingi kokkulepe leida. Kui midagi välja ei tule siis ei ole muud midagi kui mu esimeses postis mainitud sai.

Walter
24. mai 2011, 08:10
wow, dumby jookseb kõige lihtsama vastupanu teed, tegelikult pole üldse eku süüdi, alguses nad ei rääkinud ju "et kui midagi peaks juhtuma" sellist asja polnud sees, ja paypal mängib väga lolle vingerpusse, ma väga kahtlen et eku siin süüdi on, tean teda väga kaua aega, ja olen palju tehinguid teind, YEP- on lihtsalt ahne ja hakkab siin midagi nõudma tagasi.

-Yep.
24. mai 2011, 09:54
wow, dumby jookseb kõige lihtsama vastupanu teed, tegelikult pole üldse eku süüdi, alguses nad ei rääkinud ju "et kui midagi peaks juhtuma" sellist asja polnud sees, ja paypal mängib väga lolle vingerpusse, ma väga kahtlen et eku siin süüdi on, tean teda väga kaua aega, ja olen palju tehinguid teind, YEP- on lihtsalt ahne ja hakkab siin midagi nõudma tagasi.

keegi võiks Walteri IP-d checkida, raudselt kattub kellegiga siit.

Mis kuradi ahne, mina sain kahju 30€.

Walter
24. mai 2011, 10:15
keegi võiks Walteri IP-d checkida, raudselt kattub kellegiga siit.

Mis kuradi ahne, mina sain kahju 30€.

keegi võiks su nädalaks puhkama saata.

Raekv0n
24. mai 2011, 12:20
Tra ma eisaa aru milleüle te üldse vaidlete siin. Eku on süüdi ju. Nii ei saa ju äri üldse varsti enam ajada kui inimesed suhtuvad asjadesse nii. Eku sa müüd kaupa mis võetakse ostjalt tagasi kuna see kaup oli varastatud vms. Sina said oma eurod kätte ja nüüd jääb veel õigust üle ka? Debiilne

Walter
24. mai 2011, 12:46
Tra ma eisaa aru milleüle te üldse vaidlete siin. Eku on süüdi ju. Nii ei saa ju äri üldse varsti enam ajada kui inimesed suhtuvad asjadesse nii. Eku sa müüd kaupa mis võetakse ostjalt tagasi kuna see kaup oli varastatud vms. Sina said oma eurod kätte ja nüüd jääb veel õigust üle ka? Debiilne

äkki läks -yepi paypal limited ? ja raha kadus pealt automaatselt ?

Ice 3ct
24. mai 2011, 12:52
äkki läks -yepi paypal limited ? ja raha kadus pealt automaatselt ?

walter , jookse minema siit teemast loe ilusti EKU ON SÜÜDI !

-Yep.
24. mai 2011, 13:20
http://www.upload.ee/image/1363964/limitewtf.png

Kust persest limited? Ma võin enda paypalist mitu lehekülge ülekandeid välja tuua. Viga ei ole minus.

Sorry, et niisuur pilt.

Ice 3ct
24. mai 2011, 13:25
jah , Ekule bann

George
24. mai 2011, 13:55
HA, jap. Mul oli täpselt sama jama veebruari kuus Britishiga. Siis see väga ei huvitanud kedagi, mu paypal ei läinud limited, raha tuli maksimum 20 minutiks või vähemakski. Ja kohe oli laksust kadunud. British oli natuke kavalam, tegi endale x' hot'i konto ja kandis selle nn. nimega üle. Mida guuglest isegi ei leia. Eku süüdi, enda omal tõendid endiselt arvutis kuskil. Äkki saan siis oma 20€ ka tagasi. Võtke see vend maha juba.

daYum
24. mai 2011, 14:40
Tegelikult peab Egert andma tagasi eurod täies ulatuses või sebima need usdid.

Egert, saadad paypalile enda nimelise arve, kus on näha sinu aadressi, mis kattuks paypali kasutaja omaga. Samuti koopia ID-kaardist või juhilubadest.
Samuti pead ära verifima ennast krediit või virtuaalkaardiga.
Teil on vaja ka tehingust mingit paberit, näiteks mingi fake lepingu/arve koostate kus on sama hind mis paypalis üle kanti. Sest kuskil nägin, et küsis mingit lisainfot tehingu kohta.

-Yep.
24. mai 2011, 14:47
tal on kuu aega olnud aega seda asja korda ajada. Mina tahan täna oma raha ja kõik.

Awesome
24. mai 2011, 15:16
Eku järgmine kord, kui müüd siis arvesta ka sellega, et varastatud $ võidakse tagasi nõuda.

Loom
24. mai 2011, 15:46
Sorri, et sekkun. No warn pls.

Aga ilmselgelt on näha, et Eku on süüdi ju. Tema sai mingi X kohast oma dollarid + see veel, et tal oli unverified paypal. Nüüd sai limited ja peaks ka Kaljole raha täies ulatuses tagasi maksma. Ega Kaljo pole süüdi ju, et Ekul paypal unverified on, miks peaks tema kannatama?

Eku
24. mai 2011, 15:47
No mida, see umbes sama asi, Yep väidab, et tema jääb kahjumisse, mina jääks ka, kui maksaksin tagasi ju või ei ole nii ?
Mina pakkusin diili, et kui saan paypal kinnitatud, siis saab ju dollarid tagasi aga kuna tahtis tema poolt alguses millaga ma nõus ei olnud, siis kui saan dollarid lahti ja müüdud, saad sina 15€, ennem mitte mingil juhul.

---------- Post added 24-05-11 at 15:48 ----------

Sorri, et sekkun. No warn pls.

Aga ilmselgelt on näha, et Eku on süüdi ju. Tema sai mingi X kohast oma dollarid + see veel, et tal oli unverified paypal. Nüüd sai limited ja peaks ka Kaljole raha täies ulatuses tagasi maksma. Ega Kaljo pole süüdi ju, et Ekul paypal unverified on, miks peaks tema kannatama?

Tema paypal on ka kinnitamata ja viga võis tekkida ka sellest, sest mul pole ennem jamasi olnud PayPaliga.

Loom
24. mai 2011, 15:50
No mida, see umbes sama asi, Yep väidab, et tema jääb kahjumisse, mina jääks ka, kui maksaksin tagasi ju või ei ole nii ?
Mina pakkusin diili, et kui saan paypal kinnitatud, siis saab ju dollarid tagasi aga kuna tahtis tema poolt alguses millaga ma nõus ei olnud, siis kui saan dollarid lahti ja müüdud, saad sina 15€, ennem mitte mingil juhul.

---------- Post added 24-05-11 at 15:48 ----------

Tema paypal on ka kinnitamata ja viga võis tekkida ka sellest, sest mul pole ennem jamasi olnud PayPaliga.
No aga temal ei läinud limited, seega pole tema süüdi ju. Kui sa kinnitad paypali ära, siis sa ei jää ju kahjumisse? Ja Kaljo on piisavalt usaldusväärne ning ma arvan, et ta tuleks igakell sulle vastu, aidates sind selle paypal värgiga, et mõlemad ilusti rahule jääksite.

Awesome
24. mai 2011, 16:00
Ise olid loll ja müüsid need $.
Ma arvan, et -yepil on õigus ikka raha tagasi küsida, sest tema jäi "kaubast" ilma.

Eku
24. mai 2011, 16:08
Ise olid loll ja müüsid need $.
Ma arvan, et -yepil on õigus ikka raha tagasi küsida, sest tema jäi "kaubast" ilma.
Sellistega on mõttetu vaielda, kes ei süvendu teemasse, ega loe eelnevaid poste.

Loom
24. mai 2011, 16:09
Sellistega on mõttetu vaielda, kes ei süvendu teemasse, ega loe eelnevaid poste.

No aga temal ei läinud limited, seega pole tema süüdi ju. Kui sa kinnitad paypali ära, siis sa ei jää ju kahjumisse? Ja Kaljo on piisavalt usaldusväärne ning ma arvan, et ta tuleks igakell sulle vastu, aidates sind selle paypal värgiga, et mõlemad ilusti rahule jääksite.

?

Ei ole raske praegu talle seda raha tagasi maksta ja hiljem kui unlimited saad oma paypali, siis asja edasi ajada?

Eku
24. mai 2011, 16:13
?

Ei ole raske praegu talle seda raha tagasi maksta ja hiljem kui unlimited saad oma paypali, siis asja edasi ajada?

Ongi, vb jään siis mina miinusesse ?
Tra ma ei saa aru, mis poliitika siin on, Rainerile kanti ka raha, selgitusega USD, tema andis selle eest rsgp ja Chill sai kannatada, miks talle midagi ei tehta ?
Hetkel oleks tema rohkem süüdi kui mina.

Loom
24. mai 2011, 16:14
Ongi, vb jään siis mina miinusesse ?
Tra ma ei saa aru, mis poliitika siin on, Rainerile kanti ka raha, selgitusega USD, tema andis selle eest rsgp ja Chill sai kannatada, miks talle midagi ei tehta ?
Hetkel oleks tema rohkem süüdi kui mina.

Praegu ei ole ju Chill ja värgid seotud asjaga. Ma arvan, et sa tahaks ise ka seda asja võimalikult kähku korda saada. Sa ei jääks ju miinustesse. Praegu maksad talle eurod tagasi. Kui saad paypali unlimited siis saad dollarid tagasi ju?

Eku
24. mai 2011, 16:18
Praegu ei ole ju Chill ja värgid seotud asjaga. Ma arvan, et sa tahaks ise ka seda asja võimalikult kähku korda saada. Sa ei jääks ju miinustesse. Praegu maksad talle eurod tagasi. Kui saad paypali unlimited siis saad dollarid tagasi ju?

No sa loed ka midagi w ?
MA EI OLE KOHUSTATUD TALLE MIDAGI MAKSMA, MILLEST TE KORD ARU EI SAA JUBA ?
Loeks siis MSNi tekstid läbi ja mitte ei läheks teistega samale lainele iba ajama, ilma proofi vaatamata.
Sellise trollimisega on mul see tahtmine väga palju vähenenud, kuna vahvlis on selline rahvas, kes ei taju biiti ja vaatavad, et oo, ta mulle kasulik, hakkan teda kaitsma, peaks nagu õiguse järgi vaatama mitte tehingute.

Sama diil on nii ka näiteks: Ma ostan -Yepilt 1B rsgb nt 400€ eest, saan kätte, 20 minti möödas ja rs kasutaja banned koos rahaga mul ja real world trade,mis te tõesti arvate, et ta maksab ? HUI !

Loom
24. mai 2011, 16:20
No sa loed ka midagi w ?
Loeks siis MSNi tekstid läbi ja mitte ei läheks teistega samale lainele iba ajama, ilma proofi vaatamata.
Sellise trollimisega on mul see tahtmine väga palju vähenenud, kuna vahvlis on selline rahvas, kes ei taju biiti ja vaatavad, et oo, ta mulle kasulik, hakkan teda kaitsma, peaks nagu õiguse järgi vaatama mitte tehingute.

Sama diil on nii ka näiteks: Ma ostan -Yepilt 1B rsgb nt 400€ eest, saan kätte, 20 minti möödas ja rs kasutaja banned koos rahaga mul ja real world trade,mis te tõesti arvate, et ta maksab ? HUI !

Rahulikult ei oska rääkida? Caps lock on teemas jälle. (Y) Ma olen terve teemaga kursis muide. Real world trade on hoopis midagi muud. Miks tood mingi lambi asju vabanduseks? Ja ei sina ega ka Kaljo pole mulle kasulikud. Ma ei mängi RS-i seega mul pole teiega midagi peale hakata.

Eku
24. mai 2011, 16:24
Rahulikult ei oska rääkida? Caps lock on teemas jälle. (Y) Ma olen terve teemaga kursis muide. Real world trade on hoopis midagi muud. Miks tood mingi lambi asju vabanduseks? Ja ei sina ega ka Kaljo pole mulle kasulikud. Ma ei mängi RS-i seega mul pole teiega midagi peale hakata.

Mul tegelikult polegi vabanust vaja, kui ükspäev leian aega külastan ISE politseid ja räägin teema ära + seda mis laim siin käib, kuna ma olen puhas.
Loodan, et nende mahategijatega midagi tehakse.

Loom
24. mai 2011, 16:26
Mul tegelikult polegi vabanust vaja, kui ükspäev leian aega külastan ISE politseid ja räägin teema ära + seda mis laim siin käib, kuna ma olen puhas.

Hahaha. Politsei naerab su välja ausalt öeldes. Sina võisid küll puhas olla, aga need dollarid ei olnud puhtad.
Aga jah, tahaks mingi 3a. tingimisi saada laimu eest vms.

Awesome
24. mai 2011, 16:26
Eku sa taju see biit ära, tänu sinule sai kaljo kannatada.
kedagi ei huvita, et sina saad kahju ise müüsid peaksid nende riskidega kursis olema, kui pole paypalis kinnitatud.

Eku
24. mai 2011, 16:30
Rääkige mulle seda, kust august te seda võtate, et sain need ma ei tea kust ?
Msnis mainisin ka, et kindlast kohast, sealt pole kunagi jamasi tekkinud ega teki ka hetkel.
To Awesome: Sina ei taju, -Yep teadis riske, ning küsis ju mis saab, ma vastasin talle, ta jahus mingist poolest rahast, millega ma ilmselgelt nõus polnud, sellega ei peaks probleemi olema, diil oli selline ja kõik on nii.
Aga ütle mulle põhjus, miks peaksin mina kannatama saama ?
Jälle meenub mulle Raineri teema.

Loom
24. mai 2011, 16:31
Msnis mainisin ka, et kindlast kohast, sealt pole kunagi jamasi tekkinud ega teki ka hetkel.
To Awesome: Sina ei taju, -Yep teadis riske, ning küsis ju mis saab, ma vastasin talle, ta jahus mingist poolest rahast, millega ma ilmselgelt nõus polnud, sellega ei peaks probleemi olema, diil oli selline ja kõik on nii.

Aga miks peab kannatama Kaljo, kui ta on süütu? Miks sa siis ei öelnud talle, et sa nõus pole sellega? Jahusid edasi oma "Kindel allikas" jutuga.

Awesome
24. mai 2011, 16:31

Kust sa ikka oleks need dollarid saanud ? :D

Eku
24. mai 2011, 16:34
Ma ei olnudki ju tema pakutud variandiga nõus.
Mina ütlesin, et kui midagi juhtub, siis mina kinnitan, selle peale oli tema nõus, sest tahtis dollareid, ning kandis raha, ma ei saa aru on lepingu tingimustest nii raske aru saada ?

Loom
24. mai 2011, 16:35
Ma ei olnudki ju tema pakutud variandiga nõus.
Mina ütlesin, et kui midagi juhtub, siis mina kinnitan, selle peale oli tema nõus, sest tahtis dollareid, ning kandis raha, ma ei saa aru on lepingu tingimustest nii raske aru saada ?

Kus on leping? Lepingust pole teil halli haisugi ju.
Sina kinnitasid, et midagi ei juhtu, kuigi juhtus. Ja sa ei vastanud talle sellepeale, et kas maksad raha tagasi siis või mitte.

Eku
24. mai 2011, 16:36
Hahaha - Ma ütlesin, et kui juhtub, siis kinnitan, raha tagasi maksimisest polnud juttugi.

TYS0N
24. mai 2011, 17:02
Eku sa taju see biit ära, tänu sinule sai kaljo kannatada.
kedagi ei huvita, et sina saad kahju ise müüsid peaksid nende riskidega kursis olema, kui pole paypalis kinnitatud.

Tra pane oma suu kinni juba, hale on vaadata kuidas sa sitta ajad... Sa nonamer hoia teemast eemale kui sittagi ei tea loh

M i h k e l
24. mai 2011, 17:24
eku peab tagasi maksma, muud võimalust siin ei ole, eku lasi mind ka üle, paras raippele, dollarid tulevad nkn eku kontole tagasi seega peab kinni maksma need ikka

Awesome
24. mai 2011, 17:34
Tra pane oma suu kinni juba, hale on vaadata kuidas sa sitta ajad... Sa nonamer hoia teemast eemale kui sittagi ei tea loh

12 aastase kohta päris kõva mees. :)
Ja mis sitta?
Ainuke lohh oled sina siin.

Eku
24. mai 2011, 17:42
eku peab tagasi maksma, muud võimalust siin ei ole, eku lasi mind ka üle, paras raippele, dollarid tulevad nkn eku kontole tagasi seega peab kinni maksma need ikka

Jälle sina tra, sa pole aru saanud juba w ?
Superman ütles ju, et ma ei vääri banni ning pole süüdi.

BassFan
24. mai 2011, 17:42
Hahaha - Ma ütlesin, et kui juhtub, siis kinnitan, raha tagasi maksimisest polnud juttugi.

arvad et scammid ära ja tagastama ei pea? Nii need asjad ei käi siin vahvlis.

-Yep.
24. mai 2011, 17:47
Mina tahan täna oma raha ja kõik.

Eku
24. mai 2011, 17:49
arvad et scammid ära ja tagastama ei pea? Nii need asjad ei käi siin vahvlis.

Scammisid ?
Nii nagu -Yep siin teemat ajab ei käi, võiks kokkulepetest kinni ka pidada, mida enne diili tehakse.

---------- Post added 24-05-11 at 17:50 ----------

Sul pole siin midagi nõuda, kuna kokkulepe on kokkulepe.

-Yep.
24. mai 2011, 18:05
Sa sõida sitale oma kokkuleppega, mis krdi kokkulepe.

Tuleta oma sitased sõnad meelde " Ei juhtu midagi"

Ega see et metast puujuppe vead ei tee sind härjaks.

Eku
24. mai 2011, 18:11
Sa sõida sitale oma kokkuleppega, mis krdi kokkulepe.

Tuleta oma sitased sõnad meelde " Ei juhtu midagi"

Ega see et metast puujuppe vead ei tee sind härjaks.

Ei juhtu midagi - kui juhtub kinnitan idioot. Ise võtsid selle riski, sest sul oli ka kinnitamata paypal.
Mis puutub siia puujuppide vedamine ? Tõesti ise ei saa hakkama ja pole füüsilist tööd teinud, siis kohe "ära panema".

LMFA0
24. mai 2011, 18:38
Sorri, tean küll et ei tohiks väga siia postitada, aga tahtsin lihtsalt öelda:

-Yep. , üritan küll erapooletu olla, aga piltidelt ma küll mingit kokkulepet välja ei loe.
Sa küll küsisid, et kui sinu konto peaks limited saama (mida nagu ma aru sain ei juhtunud), et siis kasutaja Eku annab kasvõi pool summast tagasi.
Eku ütles, et kui mingi jama on, kinnitab kasutaja ära. Aga, sellist juttu, et terve raha tagasi annab ei olnud ?

kvaliteetpin
24. mai 2011, 18:41
Maksa raha ära, TONT!

daYum
24. mai 2011, 18:49

Võtke kätte ja koos klaarige paypalis see jama ära, et Eku saaks unlimit. Ise ta ei paista hakkama saavat, äkki pakud talle abi või midagi?
Sest, kui täna õhtul bän vahvlist Ekule, ega sa seda raha kunagi enam ei näe kah siis.

frosty50
24. mai 2011, 19:19
Aga ma ei saa aru eku, ise sa ei pea ka ju kokkuleppest kinni, ise lubasid, et kui jama on siis kinnitad ära, aga nagu ma aru sain on kuu aega möödas ja sa pole sittagi teinud, nii, et ma ei saa aru mida sa kobised siin oma kokkuleppega kui ise ei pea kinni sellest ja ära tule ajama, et sul pole aega olnud kinnitada seda vms.

Psycho ゚
24. mai 2011, 19:24
Siiski paypali natuke jagades , võin öelda et dollarid kadusid sinu kasjaki tõttu (egert), Lugesin eelnevad postid ka läbi ja puha, ning ütlen vaid seda , et kaks varjanti , kas lasid ise paypalilt dollarid rotti / lasid kellegil need üle kanda , ning raha laekumisel lasid need tagasi võtta ,lihtne ja loogiline .
No sa loed ka midagi w ?

Loom
24. mai 2011, 19:26
Ekuga siin kompromissi ei leia. Mõttetu vaielda. Nagu Dumby ütles, siis kella 23ni on aega tagasi maksta ja vsjo. Kaljol oleks lihtsalt targem ise aidata tal see pp unlimited saada, et midagigi tagasi saada. Nagu varem öeldi, siis vaevalt Kaljo raha näeb, kui Eku banni saab.

Walter
24. mai 2011, 20:44
looma jutus on sees iva, kui eku banned ei saa sa nkn raha, kui annad talle aega lahti saada v raha koguda siis saad probally raha tagasi.

BassFan
24. mai 2011, 20:44
scammerid võiks ipbanni saada.

OT: Igastahes, ma pooldan ka yepi, aga kui Eku tegi seda nimelt siis keeras endale sitta

Eku
24. mai 2011, 20:48
Mina pole midagi meelega teinud ja mis sa arvad, et kui see jama algas ei tundnud ennast sitasti selle pärast ?
Aga selline asi millest pole kokkulepet olnudki ei meeldi mulle, sellest ka viivitus.

-Yep.
24. mai 2011, 21:00
looma jutus on sees iva, kui eku banned ei saa sa nkn raha, kui annad talle aega lahti saada v raha koguda siis saad probally raha tagasi.

Kaua ma ootan? Annab raha ja jamagu siis ma ei tea kasvõi aasta edasi.

Eku
24. mai 2011, 21:02
Kaua ma ootan? Annab raha ja jamagu siis ma ei tea kasvõi aasta edasi.

Miks sa ei võiks ükskord alla anda ja esialgsest diilist kinni pidada ?

Raekv0n
24. mai 2011, 21:45
Miks sa ei võiks ükskord alla anda ja esialgsest diilist kinni pidada ?

Mis see esialgne diil on ? Et Sina saad dollarid + eurod ja Yep jääb tühjade kätega v?

REwiwes
24. mai 2011, 21:50
Eku sa oled ikka tõsise ajupuuduse käes kannatav laps.

~ no offense.

Loom
24. mai 2011, 21:59
Diil oli põhimõtteliselt selline, et Eku kinnitab kasutaja ära. Aga miks see juba kuu aega aega võtnud on ning pole siiani progressi olnud?

prostaker
24. mai 2011, 22:01

Irw, kuidas ma selle peale lol-asin :D igatahes, seaduste seisukohalt oled sina Eku pätt poiss, kuna müüa peab tagama oma kauba garantii vähemalt 14-eks päevaks. - Mis sa mõtled et naljapärast kõik TV-shopid karjuvad, et kui sa kaubaga ei rahuldu, võid ta tagastada 14 päeva pärast. Uuri tarbijakaitseseadust JA võlaõigusseadust. Tegelt ma isegi leidsin sealt ühe seukse väikse augu, kust eku saaks puhtalt läbi ronida. Aga kuna ma loomult laizk poiss, siis ütlen vaid seda, mis juba sai õeldud :D

Eku
24. mai 2011, 22:14
Lunar - Tra tõmba nahhui ahv, tõsiselt närvi ajavad sellised imejad.
Loom - PayPal jamab ning oli vaja teha CC jne, aega me ka kokku ei leppinud.
prostaker - Ma tean neid seadusiauke, seega probleemi ei tohiks olla, küll ma hakkama saan ;)

Dumby
24. mai 2011, 22:37
Igasugune järgnev offtopic ning ebatsensuursed sõnad saavad warnitud. Mida te arvate endast olevat? Nagu superman kunagi ütles, vta notebad lahti ja ropenda kus süda ihkab. See siin ei ole koht ropendamiseks.

Eku sul on veel aega tund, et Kaljo 'ga mingisgune diil omavahel leida.

M i h k e l
24. mai 2011, 22:39
mulle ütles ka eku, et ei JUHTU MIDAGI acc sai paari päeva pärast banni, ja superman ei pannudki BANNI talle..

Loom
24. mai 2011, 23:06
Lunar - Tra tõmba nahhui ahv, tõsiselt närvi ajavad sellised imejad.
Loom - PayPal jamab ning oli vaja teha CC jne, aega me ka kokku ei leppinud.
prostaker - Ma tean neid seadusiauke, seega probleemi ei tohiks olla, küll ma hakkama saan ;)

No ma saan aru, et Paypal jamab, aga sellega tegelemine ei võta ometi ju kuu aega aega? Kui sa viitsiks selle teemaga jamada, oleks sul juba kasutaja kinnitatud.

-Yep.
24. mai 2011, 23:10
Eku kas sulle sobib selline varjant, et maksad praegu 15€ ja kui dollarid oled tagasi saanud ja asi korras siis teine 15€.
Kui see ei sobi, siis kahjuks lihtsalt banned.

To Loom mina sain aasta tagasi oma kasutaja umbes 5 päevaga korda.
Niiet kuu selleks kohe kindlasti ei lähe.

Ice 3ct
24. mai 2011, 23:45
Eku kas sulle sobib selline varjant, et maksad praegu 15€ ja kui dollarid oled tagasi saanud ja asi korras siis teine 15€.
Kui see ei sobi, siis kahjuks lihtsalt banned.

To Loom mina sain aasta tagasi oma kasutaja umbes 5 päevaga korda.
Niiet kuu selleks kohe kindlasti ei lähe.

kaljo aga kui ta banned , äkki enam ei maksagi sulle siis ?

Dumby
25. mai 2011, 11:34
Eku Viimati foorumis Täna 07:27
Ta on Kaljo sõnumit näinud ning arvatavasti seda eiranud.
Igastahes banned kuniks asjad selged on.