Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Dollarite jama Ekuga!

Soovitatud postitused

Ega siin muud midagi, ootan juhtkonna poolset tagasisidet, Eku viivtamisest tüdinenud.

ban or raha tagasi, mingeid näreuseid ma ei tea kust saadud dollareid enam ei taha.

Olen oodanud üle kuu..

 

[spoiler=Msni vestlused.]

eku_1.png

eku2.png

eku3.png

eku4.png

eku5.png

eku6.png

eku7.png

eku8.png

eku9.png

eku10.png

eku11.png

eku12.png

eku13.png

eku14.png

ekupaypal.png

 

 

 

Mingid Britishid ja Geeniused hoidke teemast eemale.

 

Ootan asjale kiiret lahendust ja ainult juhtkonna ja asjaosalise tagasisidet.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eku sul on aega 24h, et dollarid kinni maksta, vastasel juhul oled banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eku sul on aega 24h, et dollarid kinni maksta, vastasel juhul oled banned.

 

Mis vastasel juhul, me rääkisime sellel teemal juba ju ??

-Yep, mina tegin kõik mis sa ütlesid, ja ütlesin ka seda, et kui kinni läheb siis kinnitan ära, seega mis iba sa siin ajad ? Mina polnud nõus sellega, et maksan raha tagasi + sa rääkisid üldsegi poolest, seega miks minna ahneks ? Ma polnud ka sellega nõus ja jutt jäi sinnapaika, pane esimene tekst ka siin.

Üritad kõike siin endakohapealt nii valgeks teha, näru.

Siin on enamvähem sama juhtum nagu siin olnud ka Raineriga, miks peaksin mina midagi andma, kui mina jääksin kahjumisse, tra mis poliitika siin vahvlis on mõnel, lugege seadusi vms, minul pole kohustus seda raha maksta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sina olid müüa ja pead tagama ka kindluse, et nende dollaritega midagi ei juhtu!

Perse sind ei kotigi, kaua ma ootan.

 

Loe meie vestlus uuesti läbi ja mõtle hoolikalt enda seisukoha peale. Sina oled siin kaotusseisus. Mina saatsin dollarid nii nagu sa ütlesid ja mingi jama korral pidin kinnitama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Loe meie vestlus uuesti läbi ja mõtle hoolikalt enda seisukoha peale. Sina oled siin kaotusseisus. Mina saatsin dollarid nii nagu sa ütlesid ja mingi jama korral pidin kinnitama.

 

Ei mind ei huvita. Loe Dumby posti ja muud ei ole mul midagi öelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Post, mis tekkis 2 minutit peale teema tegemist, võibolla sa tõesti näitasid talle seda ennem, sest ma temaga rääkinud sellel teemal, tema jahus aint oma kohustustest ja vaidles, et teie sitta puhtaks teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Post, mis tekkis 2 minutit peale teema tegemist, võibolla sa tõesti näitasid talle seda ennem, sest ma temaga rääkinud sellel teemal, tema jahus aint oma kohustustest ja vaidles, et teie sitta puhtaks teha.

 

Eku, kuna sa müüsid USD mis olid kas varastatud v mis tahes valemiga saadud, sest muidu ei oleks seda jama praegu siis oled sa kohustatud selle summa mis te kokku leppisite kinni maksma.

Ma nägin seda kõik ennem kui ta teema postitas. Ma lihtsalt palusin tal teema teha.

 

et teie sitta puhtaks teha.

 

Temal ei ole mingit sitta kaelas. Tema ostis sinult USD, sina müüsid talle USD millega tuli aga jama. St seda, et sitt on kaelas sul mitte tal.

Kuna just sinupoolt müüdud dollaritega on jama siis tal on õigus otsustada kas ta nõuab tagasi teiepoolt kokkulepitud summa või dollarid. Nagu näha siis dollareid ta ei soovi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ja poolest ei tulnud ka midagi välja, niiet nõuan tagasi kogu summat! Kuna sina viisid jutu poole summa pealt ka kõrvale ja ütlesid, et ei tule ei tule mingit jama. Dollarid ei saanud tundigi mu arvel olla, kui juba kadunud olid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis siin on mingid tema soovid juba mängus w ?

Ostan poest telefoni, telefon läheb persse, lähen garantiisse ja nad parandavad, selle aja jooksul ütlen, et ei ma ei taha seda telefoni, andke mu 500€ tagasi, mis ma selle telefoni eest andsin.

KUS ON SEE KIRJAS, SEE DIIL/KOKKULEPE, ET MA MAKSAN TALLE TAGASI MIDAGI, KUI MIDAGI PEAKS JUHTUMA ?? KUS SEE ON, VB OLEN TÕESTI SILMANÄGEMISE KAODANUD ?? VÄGA KAHTLAST TEKSTI AJATE, KUI TOHIB KÜSIDA, PALJU TA SULLE ÕIGE MAKSAB, ET SELLIST IBA SUUST VÄLJA AJAKSID ?

MEIL OLI SELGESÕNAGA ENNE DIILI JUTTU, ET KUI MIDAGI PEAKS JUHTUMA, TA PAKKUS VARIANDI, ET TAGASTAN POOL, MILLEGA MA NÕUS POLNUD, ISEGI KUI OLEKS (MUIDUGI LOETE TE SELLE NÜÜD KUSKILT VÄLJA SIIT) MA EI TEA MIS VALEMIGA - AGA EI MA POLNUD ISEGI SELLEGA NÕUS VAID OLIN NÕUS PAYPALI KINNITAMISEGA ! RAHA TAGASIMAKSMISEST POLNUD JUTTUGI ? PEAB TÕESTI KELLEGI TARGEMA SIIA FOORUMISSE KUTSUMA ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hahahha luba naerda, u made my day (ütlen esimest korda seda elus), inimene polnud poolega nõus, ma küsin siis tervet, väga naljaks, siin foorumis saab vahepeal ikka täie rauaga nalja.

 

 

 

Kakio saiko, tõlgenda, kui sa kavatsed siin sõimlema hakata siis võiks seda teistmoodi teha, muidu jätad väga e-heero mulje.

 

Ei suuda ju rahulikuks jääda. Caps möllab nagu ma ei tea mis asi.

 

Aga mina enam ei ütle midagi, eks näe mis saab.

 

---------- Post added 24-05-11 at 00:19 ----------

 

Hahahha luba naerda, u made my day (ütlen esimest korda seda elus), inimene polnud poolega nõus, ma küsin siis tervet, väga naljaks, siin foorumis saab vahepeal ikka täie rauaga nalja.

 

 

 

Kakio saiko, tõlgenda, kui sa kavatsed siin sõimlema hakata siis võiks seda teistmoodi teha, muidu jätad väga e-heero mulje.

 

---------- Post added 24-05-11 at 00:18 ----------

 

 

Seega ütleks ma sulle seda, et tahaks oma dollareid tagasi !

 

Aga palun, kanna raha mulle tagasi ja kinnita oma huinjaad ja saad oma dollarid tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei suuda ju rahulikuks jääda. Caps möllab nagu ma ei tea mis asi.

 

Aga mina enam ei ütle midagi, eks näe mis saab.

 

---------- Post added 24-05-11 at 00:19 ----------

 

 

Aga palun, kanna raha mulle tagasi ja kinnita oma huinjaad ja saad oma dollarid tagasi.

 

Mida mina teha saan, et PayPal on nii haige ja muneb ?

Ja ennem kui dollarid pole käes ei saa sa mingit raha, aja mida sa iganes tahad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kutsu siia keegi targem siis.

 

Ning nagu sa just ütlesid, et soovid dollareid tagasi siis palun, kinnita oma paypal, tema saab dollarid held 'ist tagasi või mis seal iganes juhtus ning kanna talle ta raha tagasi ning asi peaks lahendatud olema?

Mis siin enam siis vaielda on?

 

Head ööd.

 

Mida mina teha saan, et PayPal on nii haige ja muneb ?

Ja ennem kui dollarid pole käes ei saa sa mingit raha, aja mida sa iganes tahad.

 

See, et paypal muneb ei ole tema süü. See kuidas sa paypal 'iga asju klaarid on juba sinu asi mitte tema.

Kes seda teab kas sa üldse midagi teinud oled? Päris pikk aeg on möödas ja kui sa tahtnud oleks siis paypal 'iga oleks sul asjad juba ammu korras.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kutsu siia keegi targem siis.

 

Ning nagu sa just ütlesid, et soovid dollareid tagasi siis palun, kinnita oma paypal, tema saab dollarid held 'ist tagasi või mis seal iganes juhtus ning kanna talle ta raha tagasi ning asi peaks lahendatud olema?

Mis siin enam siis vaielda on?

 

Head ööd.

 

 

 

See, et paypal muneb ei ole tema süü. See kuidas sa paypal 'iga asju klaarid on juba sinu asi mitte tema.

Kes seda teab kas sa üldse midagi teinud oled? Päris pikk aeg on möödas ja kui sa tahtnud oleks siis paypal 'iga oleks sul asjad juba ammu korras.

 

Miks ma peaksin üldse tahtma, kui selline suhtumine on , et nõutakse raha tagasi ?

Ma ei saa päevapealt scane ja pice mida sinna vaja ning CC, kui läheb hästi ja PayPaliga raha korras siis saab vb oma raha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei viitsi tekstigi läbi lugeda - tean, et Eku on süüdi, sa oled vähemalt 3x siit banned rune accide scammimise pärast olnud.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei viitsi tekstigi läbi lugeda - tean, et Eku on süüdi, sa oled vähemalt 3x siit banned rune accide scammimise pärast olnud.

 

Mida kelbas sa ajad ??

Jälle väga naljaks post, too mulle teemad, kus ma olen mingid faking rune acce scamminud.

Ei vaevugi teksi lugeda ja sõimab kohe scammeriks, teretalv.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mida kelbas sa ajad ??

Jälle väga naljaks post, too mulle teemad, kus ma olen mingid faking rune acce scamminud.

Ei vaevugi teksi lugeda ja sõimab kohe scammeriks, teretalv.

 

Sõimangi sind scammeriks, sest ma ja umbes 75% vahvlist teavad, et sa scammer. Sina oled scamminud, keegi modedest on sind unbanninud/~ kuu ajalise "perm" banni pannud, hiljem scammid edasi.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sõimangi sind scammeriks, sest ma ja umbes 75% vahvlist teavad, et sa scammer. Sina oled scamminud, keegi modedest on sind unbanninud/~ kuu ajalise "perm" banni pannud, hiljem scammid edasi.

 

Ei saa aru küll, kust selline informatsioon, ilma tõenditeta, aga las ta jääda, igalühel on oma arvamus ja las sul olla siis selline, kahju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei saa aru küll, kust selline informatsioon, ilma tõenditeta, aga las ta jääda, igalühel on oma arvamus ja las sul olla siis selline, kahju.

 

Kui otsida siis leiad vähemalt 2 teemat.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma räägin sellest, et sa oled siit 2/3x vähemalt scammimise pärast bannitud olnud, eks mõni admin/mode saab otsida või vaadata neid teemasid sinukohta.

Ma rohkem siin teemas ei räägi.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis siin on mingid tema soovid juba mängus w ?

Ostan poest telefoni, telefon läheb persse, lähen garantiisse ja nad parandavad, selle aja jooksul ütlen, et ei ma ei taha seda telefoni, andke mu 500€ tagasi, mis ma selle telefoni eest andsin.

KUS ON SEE KIRJAS, SEE DIIL/KOKKULEPE, ET MA MAKSAN TALLE TAGASI MIDAGI, KUI MIDAGI PEAKS JUHTUMA ?? KUS SEE ON, VB OLEN TÕESTI SILMANÄGEMISE KAODANUD ?? VÄGA KAHTLAST TEKSTI AJATE, KUI TOHIB KÜSIDA, PALJU TA SULLE ÕIGE MAKSAB, ET SELLIST IBA SUUST VÄLJA AJAKSID ?

MEIL OLI SELGESÕNAGA ENNE DIILI JUTTU, ET KUI MIDAGI PEAKS JUHTUMA, TA PAKKUS VARIANDI, ET TAGASTAN POOL, MILLEGA MA NÕUS POLNUD, ISEGI KUI OLEKS (MUIDUGI LOETE TE SELLE NÜÜD KUSKILT VÄLJA SIIT) MA EI TEA MIS VALEMIGA - AGA EI MA POLNUD ISEGI SELLEGA NÕUS VAID OLIN NÕUS PAYPALI KINNITAMISEGA ! RAHA TAGASIMAKSMISEST POLNUD JUTTUGI ? PEAB TÕESTI KELLEGI TARGEMA SIIA FOORUMISSE KUTSUMA ?

 

kuna mina tegelikult asjasse ei puutu, siis ei ole minul siinkohal ka sõna õigust, aga kuna mulle ei meeldi, kui asjatult kasutatakse capslocki ja kuna mul töesti ei ole hommikul kell 4.22 midagi targemat teha, siis ma uurisin veidike seadust, ning noh, tulemused on siin:

 

Võlaõigus seaduse paragraaf 15, lõige 1 näeb ette järgmist:

Kui üks lepingupool oli kohustunud lepingu ettevalmistamiseks või teise lepingupoole teavitamiseks lepingu ettevalmistamisega seotud asjaoludest ja leping on vorminõude järgimata jätmise tõttu tühine, tuleb teisele lepingupoolele hüvitada kahju, mis tekkis seetõttu, et teine lepingupool uskus, et leping on kehtiv.

 

lõige 2: Kui lepingupool lepingu sõlmimisel teadis või pidi teadma asjaolu, mis ei ole vorminõude rikkumine, kuid toob kaasa lepingu tühisuse, või kui lepingupool selle asjaolu ise põhjustas, peab ta hüvitama teisele lepingupoolele käesoleva paragrahvi lõikes 1 nimetatud kahju.

 

ja lõige neli: Kui isik ei teadnud õiguslikku tähendust omavat asjaolu raske hooletuse tõttu, siis loetakse, et ta pidi seda asjaolu teadma.

 

Tundub, et sellest lähtudes, on seadus -Yep-i poolel, ometigi saab seadust väänata, ning teil ma soovitaks mõne lahenduse leida, mis ei kipuks ülearu juriidiliseks... Kui arvestada asjaolu, et tsiviilkohtu-case pidi maksma vanas vääringus 10 kilo ringi, ning kõneall olev summa on vanas vääringus ligi 500 krooni.. See vist ei lähe isegi kriminaalkoodeksi alla, samas ei ole viimases kindel, sest et ei tunne enam seadusi nii, nagu kunagi.

 

Ühesõnaga olge nüüd ikka tublid poisid, ning proovige antud probleemile mingi lahendus leida


:huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Õhtu kella 23:25 'ni on teil omavahel aega mingi kokkulepe leida. Kui midagi välja ei tule siis ei ole muud midagi kui mu esimeses postis mainitud sai.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

wow, dumby jookseb kõige lihtsama vastupanu teed, tegelikult pole üldse eku süüdi, alguses nad ei rääkinud ju "et kui midagi peaks juhtuma" sellist asja polnud sees, ja paypal mängib väga lolle vingerpusse, ma väga kahtlen et eku siin süüdi on, tean teda väga kaua aega, ja olen palju tehinguid teind, YEP- on lihtsalt ahne ja hakkab siin midagi nõudma tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.