Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

~~LieroKev Scammer , hoidke eemale ~~

Soovitatud postitused

VIP

Lugu selline , et ma ei teagi sellist isikut kuigi ma logisin üks hommik sisse , ja oli kasutaja pealt Bandos tassets , Chestplate ja Fury läind + fire cape ja värki veel 60M'i eest.

Mul ei ole õrna aimugi , kuidas ta sinna kasutajasse sai.

Uurisin ta IP järgi , et ta elab lääne-Virumaal Väike Maarjas.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oled mingi hacker, et said teada kus ta elab. õpeta mind ka

 

Hahaha sa oled nii 1990... Tänapäeval saab selle isegi googlest teada kus sa elad, kirjuta oma ip sinna ja vaata järgi. Suht vana asi juba enam sa nii lihtsalt ei pääse kuskilt kui su ip on teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Hahaha sa oled nii 1990... Tänapäeval saab selle isegi googlest teada kus sa elad, kirjuta oma ip sinna ja vaata järgi. Suht vana asi juba enam sa nii lihtsalt ei pääse kuskilt kui su ip on teada.

aga miks siis sellised kohad annavad teada, et elan hoopis kuskil mujal?


megan_fox_by_jacku157.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hahaha sa oled nii 1990... Tänapäeval saab selle isegi googlest teada kus sa elad, kirjuta oma ip sinna ja vaata järgi. Suht vana asi juba enam sa nii lihtsalt ei pääse kuskilt kui su ip on teada.

 

Täpse asukoha saab ainult ametiisik kohtuorderiga teenusepakkujalt. Ära aja sitta siin, no offence.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.