Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kaval Scammer - palun abi !

Soovitatud postitused

hey kutid , mul oleks abi vaja .

1 idioot . (msn : [email:3fr1rmdn]highfive361@hotmail.com[/email:3fr1rmdn] - > räägib et on Soul , siit foorumist ja ostab Rsgpd ) Lasi mu sõbra 260m-ga üle . Algul ei saa arugi et 361 ja 316 , ei pane tähele ( Õige mode msni numbrid on siis 316) ... . kui raha üle antud ja logged off , siis tuli selline mõte ,et äki saate vaadata selle venna ip kuidagi järgi ja ega muud ei aita , lähen sõbraga ukse taha talle .

HIGHFIVE316 RÄÄGIB RSGP MÜÜJATELE ET ON " SOUL" VAHVLI FOORUMIST JA KÜSIB MILLE ETTE .

:@:@:@:@:@:@:@:@:@@:@@:@@

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina ei ssaanud üle , sõber sai ja teen endast parima ,et sõpra aidata . Vajame kellegi abi , kes lisaks sellise msni nagu: [email:19w3429m]highfive361@hotmail.com[/email:19w3429m]

ja uuriks selle venna Arvuti Ip .

 

Ja mida sa selle Ip-ga peale hakkad tahaks väga teada :D


:huh:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja mida sa selle Ip-ga peale hakkad tahaks väga teada :D

 

Võtab politseiga ühendust, politsei võtab teenusepakkujaga ühendust ning teenusepakkuja avaldab ip omaniku?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis valemiga ma vtan msn 'i aadressiga siit foorumist välja IP aadressi? :D

Vabanda aga ole teinekord ettevaatlikum. Küsi PM 'i, kindel värk vähemalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.