Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Play-On RolePlay

Soovitatud postitused

banner.jpg

 

Play-On RolePlay server on üks suuremaid servereid Eestis. Serveris on palju unikaalseid süsteeme, Play-On RolePlay ei ole mingi LARP edit vaid on ise tehtud mängumoodiga. Serveris käib päeval palju mängijaid ja see toob kaasa ka rohkem rollimängu. Play-On RolePlay administratiivtiim on väga sõbralik ja abivalmis. Serveris leidub palju rollimängu ja toimub palju üritusi. Siin võid täita sa oma unistusi. Valida võid endale erineva karakteri, kellega sa võid mängida nii kaua kuni soovid. Kui soovid liituda serveriga pead enne täitma väikse rollimängu testi ja pead ootama kuni see aktiveeritakse.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Sa võid alustada enda karakteri loomist näiteks nendest töödest:

• Automehaanik

• Rekkamees

• Kütusevedaja

• Kodutu

• Tänavapuhastaja

• Prügikoristaja

• Kalastaja

Või kui soovid rohkem rollimängu teha siis võid valida mingi grupeeringu nagu:

• Politsei

• Päästeamet

• Meedia

• Takso

• Kaitsepolitsei

• Maakas

Või kui teile sobib rohkem maffia või gangi elu siis võid valida endale siit mingi grupeeringu:

• Grove Street Families

• Los Santos Vagos

• The Pecceti's

• Солнцевская бра&

• Independent

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Serveri algataja: Siim Kohva

Praegused Omanikud: Raigo ja Tarmo

Serverit skriptib Eesti kuulus skripter HP ehk Priit

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

 

Serverisse registreerida saab siit ja rollimängu testi teha: http://www.ucp.playonrp.eu/

Serveri foorum asub siin: http://playonrp.eu/foorum

Serveri IP: 84.50.110.198:2011

 

Liitu kohe ja sa ei kahetse!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei tundu olevat tema.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Müüdi maha ju mingitele põngerjatele. Mingi Wannabe on skripter ka nüüd ju. Vaevalt see kaua kestab.

 

Margus vähemalt oskas skriptida ja arendas seda.

 

Aamen


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Muidu erko ka suht hea skripter :) kunagi oli elrp skripter

 

Ojaa, seda Ma mäletan, kuidas Ta DLis proovis asju välja nuputada.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas just Playon gm on no edit seda ma ei usu, see peaks olema edit. Aga muidu päris tore server.

GM ei ole tõesti täiesti nullist tehtud, kuid algne baas oli ~2000-3000 rida, nüüd peaks olema neid ridu kindlasti ~40 000 või rohkemgi veel.

2000-3000 rea sees olid algsed autod, mis olid OnGameModeInit all, samuti objektid ülejäänud koodist olid suht mõttetu, mis tuli lihtsalt ära kustutada.

 

Tegemist oli DM skriptiga, mida hakkasin ümber tegema ~kuu läks sellega ja avamine toimus nädal varem plaanitust, kuna ühtegi bugi testimise käigus ei avastatud.

 

Arvatavasti oleks postitanud ka siia esimese versiooni skriptist, mis tuli välja 24 September 2010, kuid kuna ma tegin arvutile vahepeal formati ja kogemata kustutasin ka andmed teiselt kettalt ära siis mul seda versiooni pole.

 

Hetkel peaks olema databaasis 26 tabelit kui neid muidugi juurde pole tehtud.

Enamus asjad laeb ta otse databaasist näiteks tööde nimetused, grupeeringu nimed, auastmed, gps süsteemi, teatud grupeeringute tööd, hetketunni ja palju muud.

 

Samuti on UCP suhteliselt unikaalne, mida teistel serveritel eestis ei ole, seda arendasin samuti mina, viimati tegin mõningad väiksemad lisada sinna, nagu näiteks mängijate list, uuenduste list + selle juurde lisamine/muutmine TinyMCE abil.

 

Ilmselt ei ole see Kommuun enam samasugune, kui mina seal olin.

 

Võib mõningaid vigu olla kuna kellaeg on suhteliselt hiline.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
GM ei ole tõesti täiesti nullist tehtud, kuid algne baas oli ~2000-3000 rida, nüüd peaks olema neid ridu kindlasti ~40 000 või rohkemgi veel.

2000-3000 rea sees olid algsed autod, mis olid OnGameModeInit all, samuti objektid ülejäänud koodist olid suht mõttetu, mis tuli lihtsalt ära kustutada.

 

Tegemist oli DM skriptiga, mida hakkasin ümber tegema ~kuu läks sellega ja avamine toimus nädal varem plaanitust, kuna ühtegi bugi testimise käigus ei avastatud.

 

Arvatavasti oleks postitanud ka siia esimese versiooni skriptist, mis tuli välja 24 September 2010, kuid kuna ma tegin arvutile vahepeal formati ja kogemata kustutasin ka andmed teiselt kettalt ära siis mul seda versiooni pole.

 

Hetkel peaks olema databaasis 26 tabelit kui neid muidugi juurde pole tehtud.

Enamus asjad laeb ta otse databaasist näiteks tööde nimetused, grupeeringu nimed, auastmed, gps süsteemi, teatud grupeeringute tööd, hetketunni ja palju muud.

 

Samuti on UCP suhteliselt unikaalne, mida teistel serveritel eestis ei ole, seda arendasin samuti mina, viimati tegin mõningad väiksemad lisada sinna, nagu näiteks mängijate list, uuenduste list + selle juurde lisamine/muutmine TinyMCE abil.

 

Ilmselt ei ole see Kommuun enam samasugune, kui mina seal olin.

 

Võib mõningaid vigu olla kuna kellaeg on suhteliselt hiline.

 

Küsiks uudisimust kes sa olid seal?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
GM ei ole tõesti täiesti nullist tehtud, kuid algne baas oli ~2000-3000 rida, nüüd peaks olema neid ridu kindlasti ~40 000 või rohkemgi veel.

2000-3000 rea sees olid algsed autod, mis olid OnGameModeInit all, samuti objektid ülejäänud koodist olid suht mõttetu, mis tuli lihtsalt ära kustutada.

 

Tegemist oli DM skriptiga, mida hakkasin ümber tegema ~kuu läks sellega ja avamine toimus nädal varem plaanitust, kuna ühtegi bugi testimise käigus ei avastatud.

 

Arvatavasti oleks postitanud ka siia esimese versiooni skriptist, mis tuli välja 24 September 2010, kuid kuna ma tegin arvutile vahepeal formati ja kogemata kustutasin ka andmed teiselt kettalt ära siis mul seda versiooni pole.

 

Hetkel peaks olema databaasis 26 tabelit kui neid muidugi juurde pole tehtud.

Enamus asjad laeb ta otse databaasist näiteks tööde nimetused, grupeeringu nimed, auastmed, gps süsteemi, teatud grupeeringute tööd, hetketunni ja palju muud.

 

Samuti on UCP suhteliselt unikaalne, mida teistel serveritel eestis ei ole, seda arendasin samuti mina, viimati tegin mõningad väiksemad lisada sinna, nagu näiteks mängijate list, uuenduste list + selle juurde lisamine/muutmine TinyMCE abil.

 

Ilmselt ei ole see Kommuun enam samasugune, kui mina seal olin.

 

Võib mõningaid vigu olla kuna kellaeg on suhteliselt hiline.

 

Margus/Priit oled?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ta on Margus.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Play-ON GameMode ja UCP lasevad juba vaikselt rahvakäes ringi , üks isik on Stennu DL'ist kes teda tunneb

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa tead ka mida sa üldse räägid? Nimega Andres varastas selle GM ja jagas seda, mul on ainult GM mis on hetkel Asitõendina sest see asi läheb kohtusse. Ja kui sa minust nagu midagi ei tea siis jahm, ma olin aind DL serveris Veebi arendaja ja mapper ja ma ei kasutanud üldse nimi Stennu siis veel, Et tõsiselt vale info sul natuke.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa tead ka mida sa üldse räägid? Nimega Andres varastas selle GM ja jagas seda, mul on ainult GM mis on hetkel Asitõendina sest see asi läheb kohtusse. Ja kui sa minust nagu midagi ei tea siis jahm, ma olin aind DL serveris Veebi arendaja ja mapper ja ma ei kasutanud üldse nimi Stennu siis veel, Et tõsiselt vale info sul natuke.

 

Trololol.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See sama isik kes jagab GMi "andres" tõmbas ka ükspäev PlayOn Foorumi pooleldi maha ja tähtsad asjad olid kadunud, näiteks annetus lõpud jne, See asi on ka juba politseisse antud.Ja ma tõsi meeldi pole seda GM kellegile jaganud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.