Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bayside RolePlay / Village Fort Carson RolePlay GM release

Soovitatud postitused

Niisiis,

 

Been a while oma skriptiga, tegelenud sellega umbes 2 aastat ehk. Tähendab baasiks on LARP ja ärge irisege, et LARP on sitt vms, sest see GM on äratundmatuseni muudetud ja täiendatud. Skriptis on ca 60000 rida, umbes 15000 on minu enda kirjutatud täielikult. Nagu ma ütlesin, olen tegelenud selle GMiga väga pikka aega, st seda, et ma alustasin siis, kui olin veel väga algaja skriptija ning lõpetasin pisut kogenenumana. Skriptis on kindlasti vigu, kuid olen enamus neist ära parandanud ning mina suutsin oma serverit hoida selle GMiga igapäevaselt 20-mängija peal.

 

Releasemise põhjuseks on SAMPiga tegelemise lõpetamine. Mind võib probably näha tulevikus IVMP'ga tegelemas.

 

Skript on täielikult inglise keeles, kunagi ammu tegin eesti keelde kahtlastel põhjustel, kuid see lõppes inglise keelde tagasi tõlkimisega.

 

Skript on täielikult 0.3c compatible ja selle peale ehitatud, vanemates versioonides ei tööta.

 

Üleüldiselt siis - Kunagi oli minu VFCRP (Village Fort Carson RolePlay) GM releasetud minu enda poolt, kuid ma eemaldasin selle releasest. Mõni aeg pärast releasest eemaldamist hakkasin ma uuesti oma skripti täiendama jne, arendades sellest välja BaySide RolePlay skript. Otseloomulikult kolisin ma selle käigus skripti Bayside alasse.

 

Paar skripti unikaalsemat osa või nii, mis võiks välja tuua.

Ega ma niiväga enam ei mäleta, mis seal tehtud sai, sest see oli mõni aeg tagasi. Siiski paar asja, mida võiks välja tuua.

 

* Smart & unikaalne carjack süsteem

* 65% SQL (otseloomulikult lambist antud protsent). SQLis on playerid, autod, majad, businessid.

* Skripti sisse ehitatud mitmed asjalikud filterscriptid, mis pole loomulikult minu tehtud. Nt relva ära scrollides läheb see seljale jne (see pole kuigi ebatavaline viimase aja skriptides).

* Smart firmade süsteem

* Dynamic car dealership

* Paychecki süsteem uuesti kirjutatud.

* Kõik tööd uuesti, ümber ja paremini kirjutatud. Nt mehaanikutöö.

* Dynamic factionid

* Dynamic majad

 

Neid asju on tohutult, kuid ma lihtsalt ei mäleta kõike, kuna ma pole selle pasaga tükk aega tegelenud.

Pean tunnistama, et suur osa skriptis olevatest asjades on inspireeritud Valhalla Gamingust.

UCP puudub - tehke ise kui tahate, mina veebindust ei jaga.

 

Credits:

PEN1 > GF > LARP tegijatele

Filterscriptide autoritele

Ülejäänud skriptimine minule

Mapping Yabodo & Rob (Tech)

 

Võite vabalt kasutada GMi, viisakad olete siis jätke creditsid Chpp nimele.

 

Annaks GMi ka siis. Rar'is sisalduvad: Gamemode, scriptfiled, included, SQL database. SQL database on pisut aegunud ning te saate algul pisut erroreid, mis tähendab, et GM ei pruugi 100% funktsioneerida, aga ma ei suutnud taastada hilisemat SQL andmebaasi. Selle parandamine on väga lihtne, lihtsalt otsige üles, kust ta mis veergu SQList loeb ja asendage see ära. SQL on vigane ainult playerite koha pealt. Otsige GMist "public OnPlayerUpdate" ja täiendage vastavalt sellele 'players' andmebaasi. Pole kuigi raske.

Muudetud liikme chpp'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See bayside roleplay GM oli küll väga lahe.

Parim minuarust mis ma näinud olen.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mm ... hea GM ma usun, kas LiLs Gaming oli ka selle sama GM baasil kunagi ?

 

ChPP sooviks su MSN

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

LiLS kasutas teist GMi, mis oli tehtud CWRP'st, ma küll olin mõnda aega LiLSi skripter, mis võis omandada ka sinna skriptile ühised jooned minu praeguse skriptiga. Tänud positiivse tagasiside eest.

 

msn on [email:3u3sv3eu]lammas455@hotmail.com[/email:3u3sv3eu].

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Väga kasutajasõbralik ja mõnus GM. Ütleme nii, et tööd on hasardirikkamad kui teistes GMides. Ei ole toores käskude kribamine ning nRP drive. Keegi GMi veel edasi arendab, siis on väga priima.

 

 

GMist veidi:

Garaaži, smuugeldamise, autokooli, kalastamise töö on mugavamaks muudetud. Politseile on palju kasulikke ning üpris ainulaadseid käske...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.