PDA

View Full Version : Chfz petuskeem!

Rainer
16. mai 2011, 23:46
Täna langesin siis Chfz petuskeemi ohvriks.

*Chfz tuli minu juurde, tahtis rsgp osta. 9.6€ eest ostsis 24M
*Kandis mulle raha üle ja mina andsin ruunis tema millid.
Kõik ilus ju ?
*Raha kanti Jürgens Margen arvelt. Aga mida ma unustasin kontrollida, oli arve selgitus: Ostan 16usd paypalile.
*Mõni aeg hiljem helistas minule inimene, kes väitis ennast olevat Jürgens Margen ja hakkas mind ähvardama, et kanna raha kohe tagasi või anna usd paypalile, vastasel juhul läheb tema menti, tuleb ukse taha jms..
*Ma ei leia asja loogikat..
*Mina sain raha inimeselt, kes mulle rsgp eest maksis ja siis see sama inimene, kes mulle raha panka kandis tahab hoopis midagi muud..

Kahjuks mul pole pilte, sest rääkisin chfz-ga ebuddys..
This thing is more that fking wierd..

-Yep.
16. mai 2011, 23:48
Ma kohe tundsin seda ette, täna tuli mu jutule ka, et tahab mille. 9€ eest vist, õnneks teadsin, et ta siuke till on ja ütlesin, kohe et ei julge midagi müüa, kuna mine tea keda scammib.

Aga muidu andsid raha tagasi vms?

Rainer
16. mai 2011, 23:58
Ma kohe tundsin seda ette, täna tuli mu jutule ka, et tahab mille. 9€ eest vist, õnneks teadsin, et ta siuke till on ja ütlesin, kohe et ei julge midagi müüa, kuna mine tea keda scammib.

Aga muidu andsid raha tagasi vms?

Rsgp müüsin mina ju chfz-le. Gp on tema käes, eurod minu käes. Eurod kanti mulle selle inimese kontolt, kes tahab minult nüüd 16usd paypali saada või 9.6€ tagasi.
Mina ei anna eurosid ennem tagasi, kui saan 24M tagasi.
Mingitest USA dollaritest pole ma kellegagi rääkinud.

Edit: Ei tulnud selle peale ka, et makse selgitust kontrollida... Vaatamata sellele pole mina kedagi üle lasknud.

TrAp.
17. mai 2011, 00:30
Poiss andis mu sõbra politseisse lambist, tegi ise fake panga ülekandest pildi ja sõber kannatab nüüd, eks ta ise ole scammer kuna keerab teistele sitta.
Ma annaks ta politseisse neljapäeval võin sulle ta õige nime anda sulle kui soovid ja tee ta kohta avaldus.
Selle kohta saab päris päris priske karistuse.

Sander
17. mai 2011, 00:38
Vanasti sai temaga palju äri tehtud, nüüd ära keeranud:D

Aga nojah igatahes kõik keda ta scämminud on tehke politseisse avaldus, enne ta oma karistust ei saa!!!

TrAp.
17. mai 2011, 00:42
Vanasti sai temaga palju äri tehtud, nüüd ära keeranud:D

Aga nojah igatahes kõik keda ta scämminud on tehke politseisse avaldus, enne ta oma karistust ei saa!!!

Poiss mõtles vist, et scammimisega teenib rohkem kui ta oma merchantiga, kuigi hetkel tegeleb ta nagu third-party pettusskeemiga siis on see suht raske teema talle.

Rainer
17. mai 2011, 00:53
Ma ei tea mis saab, aga ma menti vaevalt lähen.
Võinoh, siis kui kutsutakse sest Jürgenson Margen pidi mind menti andma.

Rinx
17. mai 2011, 01:19
Poiss andis mu sõbra politseisse lambist, tegi ise fake panga ülekandest pildi ja sõber kannatab nüüd, eks ta ise ole scammer kuna keerab teistele sitta.
Ma annaks ta politseisse neljapäeval võin sulle ta õige nime anda sulle kui soovid ja tee ta kohta avaldus.
Selle kohta saab päris päris priske karistuse.

Su sõber ei kannata midagi, kui pilt oli fake ja ülekannet ei tehtud. Su sõber sai sellega eelise ,et teda süüdistada laimamises ning selle eest saab kahjuraha nõuda. Kui su sõber teda päriselt üle ei lasknud on tal just WIN WIN situatsioon.

///Rainer, sina ka hakka ajusid nussima tal. Sina oled OHVER antud hetkel, mitte kaasosaline. Väida ,et see rikkus kõvasti sinu reputatsiooni ning tänu sellele ,et teised sinust sitemini arvavad langes sinu enesehinnang, ning see häirib juba vaikselt sinu igapäevast elu.

Ma ei saa aru, ma olen pigem õnnelik kui ma lolli scammeri otsa maandun. Sealt annab kõva plekki kokku kühveldada.

Edi Murfi
17. mai 2011, 14:12
Munn lasi mult ka 40m üle:D.Siis kõik kaitsesid teda ja värki.Ja vaata mis nüüd on..:S

Movsk
17. mai 2011, 14:15
On tahtnud minuga ka tehinguid teha, kuid õnneks olen just antud hetkedel eemale pidanud minema.

TrAp.
17. mai 2011, 15:38
tee avaldus mida sa vassid, võib veel ohvreid muidu tulla.

Eku
17. mai 2011, 15:56
Rainer - See on üldiselt sinu süü, kuna selgituses oli selgelt kirjas, saan aru, et ei vaadanud, kuid hetkel oled sina süüdi.
Ma tean, et sa midagi sellist ei teeks, kuid sinu käes on valed rahad, ja RS mille peaksid ise tagasi sebima.

Awesome
17. mai 2011, 16:00
Rainer - See on üldiselt sinu süü, kuna selgituses oli selgelt kirjas, saan aru, et ei vaadanud, kuid hetkel oled sina süüdi.
Ma tean, et sa midagi sellist ei teeks, kuid sinu käes on valed rahad, ja RS mille peaksid ise tagasi sebima.

Eku sa saad asjast valesti aru.
Miks peaks rainer tagastama raha? Tema tegi tehingut chfzi-ga mitte selle teisega.
Pms rainer pole kuidagi süüdi, sest tema andis kauba mille eest sai raha.
Too lont peaks ültse chfziga vms ta on rääkima.

Eku
17. mai 2011, 16:04
Sa ei taju ?
Ülekandes oli selgituses selgelt näha, mille eest talle raha kanti, ei kantud millide eest, siin see teema ka lõppeb, punkt.

Rainer
17. mai 2011, 16:09
Sa ei taju ?
Ülekandes oli selgituses selgelt näha, mille eest talle raha kanti, ei kantud millide eest, siin see teema ka lõppeb, punkt.

So ?
Mina pole kellegagi mingitest usa dollaritest rääkinud ja paypal rahast...
Mina rääkisin inimesega, kes mulle maksis (või chfz häkkis kellegi teise pangakonto ära?) ja mina andsin inimesele selle, mida ta oma jutu järgi tahtis.
Ma ei ole süüdi selles, et ei kontrollinud makse selgitust.
Ma oleksin süüdi, kui ma ei oleks rsgp-d andnud, aga ma andsin.

Eku
17. mai 2011, 16:19
So ?
Mina pole kellegagi mingitest usa dollaritest rääkinud ja paypal rahast...
Mina rääkisin inimesega, kes mulle maksis (või chfz häkkis kellegi teise pangakonto ära?) ja mina andsin inimesele selle, mida ta oma jutu järgi tahtis.
Ma ei ole süüdi selles, et ei kontrollinud makse selgitust.
Ma oleksin süüdi, kui ma ei oleks rsgp-d andnud, aga ma andsin.

Vahvlis vb sa tõesti süüdi ei jää, kuid politseis jääd süüdi sina, sest sulle maksti dollarite eest mitte RS gp eest, rs gp andsid nagu niisama, aga dollareid pole andnud.
Sina võtad ka selle riski, et peaksid kontrollima makseselgitust ning laskma sinna oma msni vms iganes panna seotud tehinguga. Ma soovitaksin raha maksta ning selle ülelaskjaga ühendust võtta ning enda asju nõuda, mida sa andsid tegelt tasuta, 9.6€ eest pole kaupa saadud panga selgituse järgi.

Rainer
17. mai 2011, 16:24
Vahvlis vb sa tõesti süüdi ei jää, kuid politseis jääd süüdi sina, sest sulle maksti dollarite eest mitte RS gp eest, rs gp andsid nagu niisama, aga dollareid pole andnud.
Sina võtad ka selle riski, et peaksid kontrollima makseselgitust ning laskma sinna oma msni vms iganes panna seotud tehinguga. Ma soovitaksin raha maksta ning selle ülelaskjaga ühendust võtta ning enda asju nõuda, mida sa andsid tegelt tasuta, 9.6€ eest pole kaupa saadud panga selgituse järgi.

Kuuled vä ?
See on mingi lavastatud värk raudselt... Kuidas sai chfz maksta selle inimese kontolt, kes minult nüüd dollareid nõuab.. See ongi siis järelikult tema.
Annan tagai meeleldi kõik, aga alles siis, kui saan rsgp tagasi.
MIna miinustesse ei kavatse jääda.
KÕIK.

Eku
17. mai 2011, 16:33
Kuuled vä ?
See on mingi lavastatud värk raudselt... Kuidas sai chfz maksta selle inimese kontolt, kes minult nüüd dollareid nõuab.. See ongi siis järelikult tema.
KÕIK.

Ma tõesti ei viitsi vaielda, ja võin vägagi kindlalt öelda, et ei ole lavastatud.
Arvata võib, et sa miinustesse jääda ei taha, aga võrreldes sellega, mida sa siit foorumist kokku koorinud oled võiks sellele järele mõelda ja see raha tagastada, ei usu, et see sind tapaks ja probleeme tekitaks.
Ma juba ennem mainisin, et politsei uurib seda asja kindlasti ja süüdi jääd kahjuks/õnneks sina (sinu hooletus), sa ei pakkunud kaupa, mille eest raha kanti.

Awesome
17. mai 2011, 16:34
Kuuled vä ?
KÕIK.

Aga, siis tulevad mängu msni logifailid, kus tõestab ära, et rainer tegi tehingut chfziga.

Eku
17. mai 2011, 16:37
Aga, siis tulevad mängu msni logifailid, kus tõestab ära, et rainer tegi tehingut chfziga.

Pole just eriti vahet, kellega ta tehingut tegi.
Firmale kantakse 500000€, selgituseks, et 15 autot nt jne, nii need asjad ei käi küll aga näide olemas - ja siis firma annab sulle runescape mille, ma arvan, et ei ole just meeldiv.

See diil mis teil toimus peaks saama kahju ainult Rainer, oma hoolituse tõttu, ei vaata, mille eest talle raha laekub.
Chfz vms iganes jääb kasumisse (talle jääb rs gb, kui sa seda tagasi ei suuda võtta), ning Chill (H), jääb samaks (saab dollarid või siis €)

Awesome
17. mai 2011, 16:41
Ma tõesti ei viitsi vaielda, ja võin vägagi kindlalt öelda, et ei ole lavastatud.
Arvata võib, et sa miinustesse jääda ei taha, aga võrreldes sellega, mida sa siit foorumist kokku koorinud oled võiks sellele järele mõelda ja see raha tagastada, ei usu, et see sind tapaks ja probleeme tekitaks.
Ma juba ennem mainisin, et politsei uurib seda asja kindlasti ja süüdi jääd kahjuks/õnneks sina (sinu hooletus), sa ei pakkunud kaupa, mille eest raha kanti.

Sa oled idioot?
Toon näite. eku annab chfzile 1000€, kus ta tahab telekat osta, aga selle raha kannab edasi ta rainerile, mille eest ta tahab osta miljoneid. Mis sa tahad öelda rainer, kes pole chfzi plaanist kuulnud peab nüüd maksma ekule selle mille chz üle lasi? + chfz saaks raineri käest need miljonid.
Mõtle peaga, see kellega tema tegi/tahtis teha tehingut peab maksma!
Sama hästi mina maksan chfzile kus tahan osta $ ja tema kannab selle savisaarele arvad, ma saaks seda raha tagasi ka?

Eku
17. mai 2011, 16:44
Sa oled idioot?
Toon näite. eku annab chfzile 1000€, kus ta tahab telekat osta, aga selle raha kannab edasi ta rainerile, mille eest ta tahab osta miljoneid. Mis sa tahad öelda rainer, kes pole chfzi plaanist kuulnud peab nüüd maksma ekule selle mille chz üle lasi? + chfz saaks raineri käest need miljonid.
Mõtle peaga, see kellega tema tegi/tahtis teha tehingut peab maksma!
Sama hästi mina maksan chfzile kus tahan osta $ ja tema kannab selle savisaarele arvad, ma saaks seda raha tagasi ka?

Ainuke idioot tundud sina siin, miks kasutada sellised väljendeid ja sõimlema kippuda ? Ole rahulik, ma selgitan.
Esiteks see raha ei käinud kellegi kontol vahepeal vaid tuli kohe Rainerile, koos rahaga oli selgitus, mida selle eest soovitakse, vsjo !

REwiwes
17. mai 2011, 16:46
Ainuke idioot tundud sina siin, miks kasutada sellised väljendeid ja sõimlema kippuda ? Ole rahulik, ma selgitan.
Esiteks see raha ei käinud kellegi kontol vahepeal vaid tuli kohe Rainerile, koos rahaga oli selgitus, mida selle eest soovitakse, vsjo !

Eku , oled tark enda arust tõesti.

Täiesti kindlalt võin väita seda , et Rainer võib neid USD raha ülekannet nagu annetust võtta ja ta ei pea midagi korvama.Mingi suvakas kandis talle lihtsalt raha , millest Rainer midagi ei teadnud.Tema pole kohustatud midagi tagastama ja see on pmst sama mis annetus temale.Chfziga klaarigu teine vend ise.

Awesome
17. mai 2011, 16:47

Noo osaliselt on see $ ostja oma süü ka.
Peaks rohkem guugeldama.

Loom
17. mai 2011, 16:50
Eku sa saad asjast valesti aru.
Miks peaks rainer tagastama raha? Tema tegi tehingut chfzi-ga mitte selle teisega.
Pms rainer pole kuidagi süüdi, sest tema andis kauba mille eest sai raha.
Too lont peaks ültse chfziga vms ta on rääkima.
Ta peab selle pärast rahad tagasi maksma, kuna kannatanu arvelt laekusid rahad.

---------- Post added 17-05-11 at 16:51 ----------

Eku , oled tark enda arust tõesti.

Täiesti kindlalt võin väita seda , et Rainer võib neid USD raha ülekannet nagu annetust võtta ja ta ei pea midagi korvama.Mingi suvakas kandis talle lihtsalt raha , millest Rainer midagi ei teadnud.Tema pole kohustatud midagi tagastama ja see on pmst sama mis annetus temale.Chfziga klaarigu teine vend ise.

Tehingus kantakse inimesele 10€ teatud eseme eest. Siis raha kandja paneb kogemata 100€ 10€ asemel ja siis ülejääki võib võtta kui annetusena? Mõtle nüüd peaga.

Eku
17. mai 2011, 16:51
Noo osaliselt on see $ ostja oma süü ka.
Peaks rohkem guugeldama.

Rohkem näen ma siin Raineri süüd, ja annetuseda peaks võtma neid mille, KUNA Chill (H) KANDIS RAHA RAINERILE, SELGITUSEGA, ET TAHAB DOLLAREID, KUI RAINER NEID EI MÜÜNUD, PEAKS RAHA TAGASI KANDMA. Praegu tuleb see nii välja.
PS: Rainer mul pole sinu vastu midagi, kui seda arvad, ega ka kellegi teise vastu, mina näen seda asja lihtsalt nii.

REwiwes
17. mai 2011, 16:57
Sina oled see kes peaga ei mõtle vaid millegi muuga seal allpool.

See , et keegi kogemata paneb 10€ asemel 100€ on ju hoopis teine asi , pea peale oled kukkunud ?
Rainerile laekub mingite USD eest 9,6€ , millest ta ei tea midagi.Kes sul kohustab seda raha tagastama?

Kuskilt Ameerikast keegi kannab mulle suvalt 200€ , ütleb et selle Ferrari eest , mida mul isegi pole.Ei pea ma mingit raha talle tagasi saatma , pole temaga kunagi rääkinud , ega midagi.Sama hea mis annetus.

Eku
17. mai 2011, 17:02

See , et keegi kogemata paneb 10€ asemel 100€ on ju hoopis teine asi , pea peale oled kukkunud ?
Rainerile laekub mingite USD eest 9,6€ , millest ta ei tea midagi.Kes sul kohustab seda raha tagastama?

Kuskilt Ameerikast keegi kannab mulle suvalt 200€ , ütleb et selle Ferrari eest , mida mul isegi pole.Ei pea ma mingit raha talle tagasi saatma , pole temaga kunagi rääkinud , ega midagi.Sama hea mis annetus.

Sellist asja Eesti riigis ei eksisteeri, sina oled siin pea peale kukkunud, oleksid kursis rohkem seadustega Eesti Vabariigis ei kirjutaks sa midagi sellist siia. See polnud annetus ja selgelt on kirjas mida taheti selle raha eest, kui ei suudeta seda pakkuda siis kantakse see tagasi. On juhtunud nende nullidega ennemgi apsakaid, kuid see raha tagastatakse, kui oskad asja ajada.
Sinu tekstist võin ma lugeda ainult seda, selle juhtumi põhjal, et ma müün näiteks raha, lepime kokku hinna ja koguse, ostja kannab mulle 100€ ja ma ütlen, et see annetus. Annetuse tegi siin Rainer.

Loom
17. mai 2011, 17:08

SIIS TULEBKI RAHA TAGASI SAATA. Issand jumal, kui loll mõni laps võib olla.. Vot just täpselt selle sama asja eest, kuna see on võõras raha, millega sa seotud ei ole.

Awesome
17. mai 2011, 17:23
Ei teadnud, et sa selline scammer on ! Sharesime rsis veel kasutajat ka !

Mida sa postcountid siin tross?

REwiwes
17. mai 2011, 17:35
Teie vahvli herodega ma siin vaidlema ei hakka.
See , et keegi kannab kellegile raha , millest teine ei tea on puha selge annetus.
Hiljem Isa koju tuleb võin küsida tema arvamust asjast.Töötab politseis juba 16 aastat.

Happy Feet
17. mai 2011, 17:54
Nahhuieeeli rainer peaks raha maksma? Tema müüs mille, sina 2ne isik oled loll et saatsid. KEEGI EI SUNDINUD :D Masendavad brainiacid, Rainer dw mendid ei rakenda mingeid imemeetodeid ja sina ei jää süüdi 4sure.

Loom
17. mai 2011, 18:48
Teie vahvli herodega ma siin vaidlema ei hakka.
See , et keegi kannab kellegile raha , millest teine ei tea on puha selge annetus.
Hiljem Isa koju tuleb võin küsida tema arvamust asjast.Töötab politseis juba 16 aastat.

Ja minu isa on juba 30 aastat Chuck Norris olnud. Võta seadused ette poiss. See, et keegi kannab kellegile raha, millest teine ei tea EI OLE ANNETUS. Kuidas sa kallis laps aru ei saa sellest? See on võõras raha ja selle peab tagasi saatma. Ah vahet pole, siin pole mõtet seletada seda siin. Niikuinii keegi ei saa aru.

// Kui see oleks nö annetus siis petturid teeksid ennast vabsje miljonäriks ju kasutades oma tuttava pangakontot.

Eku
17. mai 2011, 21:54
Mu isa on juba 30 aastat Chuck Norris olnud. Võta seadused ette poiss. See, et keegi kannab kellegile raha, millest teine ei tea EI OLE ANNETUS. Kuidas sa kallis laps aru ei saa sellest? See on võõras raha ja selle peab tagasi saatma. Ah vahet pole, siin pole mõtet seletada seda siin. Niikuinii keegi ei saa aru.

Üks väheseid inimesi siin teemas, kes tajub asja, seletada on mõttetu, see ei jõua kohale.
Soovin edu muidu Chill(H)-le, et saaks oma raha tagasi, lugege seaduseid vms.

Kassak
17. mai 2011, 22:42
Osaliselt on ka see dollarite ostja süüdi,

Vahvlis,rune24 ja veel paljudes kohtades on Chfz msnid ja petuskeemid,
Ei taha õelda, et ma kindlalt ostja vastu, aga järmine kord osta usaldusväärsemalt inimeselt.

---------- Post added 17-05-11 at 22:42 ----------

Mu isa on juba 30 aastat Chuck Norris olnud. Võta seadused ette poiss. See, et keegi kannab kellegile raha, millest teine ei tea EI OLE ANNETUS. Kuidas sa kallis laps aru ei saa sellest? See on võõras raha ja selle peab tagasi saatma. Ah vahet pole, siin pole mõtet seletada seda siin. Niikuinii keegi ei saa aru.

// Kui see oleks nö annetus siis petturid teeksid ennast vabsje miljonäriks ju kasutades oma tuttava pangakontot.

Las su isa teeb koos sinuga pilti ja uploadi see siia teemase:)

Ja painiti ei tohi kasutada

Rainer
17. mai 2011, 22:44
Rääkisin Margeniga ja me mõistame üksteist. Margen andis Chfz menti.
Sain siis teada niiaplju, et chfz rääkis minuga msni aadressil chfz@r s c h i l l(ilma tühikuteta).eu ja Margeniga [email:2yl0rpzk]chfzz@hotmail.com[/email:2yl0rpzk].
Margenile valetas chfz, et on Rainer ja müüb talle usd.
Samal ajal rääkis chfz minuga teises msnis ja tahtis osta kulda.
Margenil käskis ta endale ette käia ja raha kanda, ehk siis raha mulle kanda. Samal ajal ootasin mina, et chfz tasuks millide eest 9.6€
Ta ütles, et raha on arvel, vaatasin ja oligi. Andsin millid ja kõik tundus okei. (ta logis ka muidugi msnist kohe välja)
Hiljem nägin, et selgitus 16usd, mõtlesin, et suva, vb pani lambist vms.. Aga siis helistas margen ja valas oma viha minu peale.
Jah, ma olen süüdi, et ma ei vaadanud selgitust, aga ma pole süüdi, et Margen mini fakeri(chfz) ohvriks langes,
Vaatame, mis politseis selgub. Olen samuti nõus andma tunnistusi vms, aga raha annan tagasi alles siis, kui olen rsgp tagasi saanud või kui seadusesilmad seda teha käsevad.

Eku
17. mai 2011, 22:47
Rääkisin Margeniga ja me mõistame üksteist. Margen andis Chfz menti.
Sain siis teada niiaplju, et chfz rääkis minuga msni aadressil chfz@r s c h i l l(ilma tühikuteta).eu ja Margeniga [email:2mvlkzo0]chfzz@hotmail.com[/email:2mvlkzo0].
Margenile valetas chfz, et on Rainer ja müüb talle usd.
Samal ajal rääkis chfz minuga teises msnis ja tahtis osta kulda.
Margenil käskis ta endale ette käia ja raha kanda, ehk siis raha mulle kanda. Samal ajal ootasin mina, et chfz tasuks millide eest 9.6€
Ta ütles, et raha on arvel, vaatasin ja oligi. Andsin millid ja kõik tundus okei. (ta logis ka muidugi msnist kohe välja)
Hiljem nägin, et selgitus 16usd, mõtlesin, et suva, vb pani lambist vms.. Aga siis helistas margen ja valas oma viha minu peale.
Jah, ma olen süüdi, et ma ei vaadanud selgitust, aga ma pole süüdi, et Margen mini fakeri(chfz) ohvriks langes,
Vaatame, mis politseis selgub. Olen samuti nõus andma tunnistusi vms, aga raha annan tagasi alles siis, kui olen rsgp tagasi saanud või kui seadusesilmad seda teha käsevad.

Nüüd on juba suhtumise ja süütunde moodi, faker oli Chfz ise ka ju, soovitaks rahva kokku ajada, kes temalt üle saanud ja midagi ette võtta, neid ikka on.
Edu muidu, arvan, et teema on ammendatud.

Loom
17. mai 2011, 23:04
Osaliselt on ka see dollarite ostja süüdi,

Vahvlis,rune24 ja veel paljudes kohtades on Chfz msnid ja petuskeemid,
Ei taha õelda, et ma kindlalt ostja vastu, aga järmine kord osta usaldusväärsemalt inimeselt.

---------- Post added 17-05-11 at 22:42 ----------

Las su isa teeb koos sinuga pilti ja uploadi see siia teemase:)

Ja painiti ei tohi kasutada

Kui sa aru ei saanud, siis tegu oli sarkasmiga. :)

mrdevil15
17. mai 2011, 23:18
mina sain nii aru:
müija müüb mille, ostja tahab osta,ostja kontakteerub 3-nda isikuga ehk kannatanuga ja määrib talle usd pähe, kannatanu kannab raha müija kontole ja ostja saab tasuta millid? mina sain nii aru.

kui asi oli nii siis: mine politsei jaoskonda, räägi asi ära nii nagu oli, tee avaldus, kuna tegemist on nii kelmuse paragrahviga kui ka identiteedi vargusega.
kui need 2 paragrahvi, kui lähevad samasse avaldusse, on automaatselt kriminaal menetlus, kus võetakse ülesse kõik IP-d ja muu seonduv tõendus materijal.

sul ei ole midagi kaotada, mine ja räägi ametnikele asi ära.

TrAp.
17. mai 2011, 23:28
Ma ei saa aru mida te laimate. Pange ennast Raineri olukorda ja mõelge asi korralikult läbi mis jama sellest tulla võib mitte just temale vaid sellele chfz'ile!

Ice 3ct
17. mai 2011, 23:29
no , ta jäi 24m-ist ilma ja peab veel raha andma ? :O

REwiwes
18. mai 2011, 14:00
Eku ja Loom on targad mehed lihtsalt.

Loom
18. mai 2011, 14:58

Meie vaatering ulatub lihtsalt kaugemale, kui lihtsalt omakasuni.

British
18. mai 2011, 16:14
Tehakse sellised teemad, ning hiljem virisetakse "miks siin nii palju scammereid on?" kui te ise kurat õpetate pmst siin kuidas saab scammida, teema teha korra ja ära kustutada, või midagi muud ette võtta, mitte et see ei oleks siin üle kaua kuni kõik revod ja muud vennad selle selgeks saavad ja üle laskma hakkavad.

Eku
18. mai 2011, 18:25

Ma arva, et isegi kannatanud on sellest aru saanud, et me ei ajanud iba, nii see kahjuks on, kuid edu Rainerile ning Chillile, et saakid süüdlase kätte ja ta saaks õiglase karistuse.

jannu95
18. mai 2011, 19:37
chfz lasi ühelt vennalt üle 300M kellel aitasin RSGP müüa ja see vend on õppinud itt uuris ta elukoha jms välja ja kunagi sattub tema linna kanti siis otsib üles ta

Rinx
18. mai 2011, 19:57
chfz lasi ühelt vennalt üle 300M kellel aitasin RSGP müüa ja see vend on õppinud itt uuris ta elukoha jms välja ja kunagi sattub tema linna kanti siis otsib üles ta

Sellise jutuga võid sa küll tagasi lasteaeda minna.

geir7
21. mai 2011, 19:22
edit:
kustutage see post

mrdevil15
21. mai 2011, 21:06

hmm, äkki räägiks asja lahti, et kuidas siis tegi?
minuteada ei saa ip järgi asukohta kunagi välja võtta, samamoodi ka telefoni jälgimisel. süsteem näitab sulle ära piirkonna, umbes 3km raadjuses, kus ta olla võib. ip kaudu saab teenuse pakkujalt välja küsida inimese andmed, mis on lepingus kirjas.

see jutt mis sina rääkisid, seda sa vist ise ka ei usu, aga natuke it-d jagav vanamemm ka naeraks nii mis koliseb.

Audi a4
21. mai 2011, 21:18
Tra sa mingi täis puudega v ? Ma kannan sulle raha ns lampi panen selgituseks tasuta raha , kuid lähen menti ja ütlen näed sa pidid mulle telefoni müüma ja pidin sellise selgituse panema .
Millega ta menti läheb , näitab , et näed kandsin raha v , rääkis hoopis kellegi teisega msnis . vno midaiganes see asi on nii segane , sa teed selle veel keerulisemaks .
Mina ei maksaks mingit raha tagasi .

Edit//
Rainer sina ära maksa mingit raha tagasi , sellep , et kui menti lähebki , ütled näed selline asi oli ja vsjo , teine vend läheb menti siis näitab seda chfgdfghghhfjhfgd logi ja to kutt peab hoopis raha maksma mitte sina , see täis absurd , kui sinu seljataga umb mingi petuskeem tehakse , politsei loogish saab aru sellest , ja teiseks oota ära kuni see kutt politseisse läheb , sest , politsei ei pruugi seda uurimagi hakkata , ning kui te olete erinevatest linnadest peab , see jorss ise sinu kodukanti tulema politseisse avaldus tegema.

Ja lisan veel ,et need loomad ja ekud kes on puurist/kapist välja tulnud , kui teie oleksite sellises olukorras , ma kujutan ette kuidas te hetkel paneksite tarka selle kohapealt MIKS TE EI PEA seda raha tagasi kandma .
Te kaitsete mingit chgfdgdfg scammerit hetkel .

Eku
22. mai 2011, 06:35
Tra sa mingi täis puudega v ? Ma kannan sulle raha ns lampi panen selgituseks tasuta raha , kuid lähen menti ja ütlen näed sa pidid mulle telefoni müüma ja pidin sellise selgituse panema .
Millega ta menti läheb , näitab , et näed kandsin raha v , rääkis hoopis kellegi teisega msnis . vno midaiganes see asi on nii segane , sa teed selle veel keerulisemaks .

Edit//
Rainer sina ära maksa mingit raha tagasi , sellep , et kui menti lähebki , ütled näed selline asi oli ja vsjo , teine vend läheb menti siis näitab seda chfgdfghghhfjhfgd logi ja to kutt peab hoopis raha maksma mitte sina , see täis absurd , kui sinu seljataga umb mingi petuskeem tehakse , politsei loogish saab aru sellest , ja teiseks oota ära kuni see kutt politseisse läheb , sest , politsei ei pruugi seda uurimagi hakkata , ning kui te olete erinevatest linnadest peab , see jorss ise sinu kodukanti tulema politseisse avaldus tegema.

Ja lisan veel ,et need loomad ja ekud kes on puurist/kapist välja tulnud , kui teie oleksite sellises olukorras , ma kujutan ette kuidas te hetkel paneksite tarka selle kohapealt MIKS TE EI PEA seda raha tagasi kandma .

Ei ega ma ka ei kannaks, lihtsalt oma arvamust avaldasin, ära sõima mind loomaks, ma rääkisin juba Raineriga ja ta sai arvatavasti minu põhimõttest aru.

Marrk
22. mai 2011, 10:26
Asi toimis nii:
Cfzz võttis ühendust inimesega, kes ostis USD dollareid 9€ väärtuses.
Kui see inimene oliv almis üle kandma, siis ta ütles, et oota korra ma otsin enda pangakonto numbri ülesse.
Samalajal otsis ta raineri ülesse ja ütles, et ostab mille 9€ väärtuses.
Rainer andis enda pangakonto numbri.
chfzz andis selle raineri pangakonto numbri sellele USD ostjale, kes kandis raha siis Raineri arvele.
Rainer andis millid chfzz-le ja cfhzz blokeerisin nii raineri kui ka USD ostja.

Win Win situatsion 100% by cfzz.

Rainer
22. mai 2011, 14:38
Asi toimis nii:
Cfzz võttis ühendust inimesega, kes ostis USD dollareid 9€ väärtuses.
Kui see inimene oliv almis üle kandma, siis ta ütles, et oota korra ma otsin enda pangakonto numbri ülesse.
Samalajal otsis ta raineri ülesse ja ütles, et ostab mille 9€ väärtuses.
Rainer andis enda pangakonto numbri.
chfzz andis selle raineri pangakonto numbri sellele USD ostjale, kes kandis raha siis Raineri arvele.
Rainer andis millid chfzz-le ja cfhzz blokeerisin nii raineri kui ka USD ostja.

Win Win situatsion 100% by cfzz.

Jep, nii see oli. Asi on juba politseis ka, loodame Margeniga mõlemad, et Chfz saab mingi karistuse.

Marrk
22. mai 2011, 14:49
Kahjuks 9€ ei alustata isegi väärteo menetlust, kui pole piisavalt tõestusmateriali.

Audi a4
22. mai 2011, 23:59
Ei ega ma ka ei kannaks, lihtsalt oma arvamust avaldasin, ära sõima mind loomaks, ma rääkisin juba Raineriga ja ta sai arvatavasti minu põhimõttest aru.

Keegi ei sõimand sind loomaks vaid see jutt käis ka kasutaja "Loom" kohta .

Shift
23. mai 2011, 16:59
Mitte mingil juhul ära raha tagasta.
Tavaliselt netivarastel väga sitt majanduslik seis ning siis ise tead, kas tahad oma raha + aega sellepeale raisata. Asi ikkagi ju põhimõttes. Muidu võid nõu pidada targemate inimestega, kes sellel alal spetsialistid ja kui koos leiate, et suudad puhtana välja tulla ja leiate viisi, kuis sellele vennale endale sitta keerata, siis esita süüdistus. Juba see pangapildi võltsimine on päris suur tegu, et süüdistust esitada.
Vargad ahju! Edu!

Loom
23. mai 2011, 19:07

Edit//

Sa võid ise oma jutuga puuri/kappi tagasi minna. Hoia oma suukene vähe rohkem kinni, kui sa biiti ei taju.

Audi a4
23. mai 2011, 22:56
Sa võid ise oma jutuga puuri/kappi tagasi minna. Hoia oma suukene vähe rohkem kinni, kui sa biiti ei taju.

U mad bro ? Ära erutu nüüd kohe , eks .

British
23. mai 2011, 22:58

Ja sina oled see kõige suurem biiti tajuja siin foorumis.

REwiwes
24. mai 2011, 14:03
Loom on ainuke kes biiti ei taju , tore et mõni teine ka teisiti seda mõistab.

Loom
24. mai 2011, 15:47
Haha. Muud ei ole mul midagi öelda. Säilitage endal see kamm mingi paar aastat ning siis vaadake süvenenult see üle uuesti. Siis te juba mõtlete samamoodi nagu mina. See on fakt.

Ja sina oled see kõige suurem biiti tajuja siin foorumis.

Kus ma seda väitsin?

EL Bitcho
30. mai 2011, 16:43
Chfz on suht kaval... algub teeb end usaldusväärseks ja kui piisavalt on siis hakkab scammima...

ozzz
30. mai 2011, 16:48
kelmuse + laimamise eest kerge protokolli saab siis vaevalt enam torgib :)

Sured Raibe
09. juuni 2011, 00:19
Tegin ise temaga paar kuud tagasi äri, kõik oli väga positiivne O.o tore lugeda kohe, enam tegemist selle ahviga ei tee.

abraham
11. juuni 2011, 18:51
ise sain 10m üle talt eelmine kuu, aga nii väikse summa eest ei hakka midagi tegema ma arvan, kui mingi suurem süüdistuse värk tuleb siis võibolla, aga korralik scammer küll