Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Chfz petuskeem!

Soovitatud postitused

Täna langesin siis Chfz petuskeemi ohvriks.

 

*Chfz tuli minu juurde, tahtis rsgp osta. 9.6€ eest ostsis 24M

*Kandis mulle raha üle ja mina andsin ruunis tema millid.

Kõik ilus ju ?

*Raha kanti Jürgens Margen arvelt. Aga mida ma unustasin kontrollida, oli arve selgitus: Ostan 16usd paypalile.

*Mõni aeg hiljem helistas minule inimene, kes väitis ennast olevat Jürgens Margen ja hakkas mind ähvardama, et kanna raha kohe tagasi või anna usd paypalile, vastasel juhul läheb tema menti, tuleb ukse taha jms..

*Ma ei leia asja loogikat..

*Mina sain raha inimeselt, kes mulle rsgp eest maksis ja siis see sama inimene, kes mulle raha panka kandis tahab hoopis midagi muud..

 

Kahjuks mul pole pilte, sest rääkisin chfz-ga ebuddys..

This thing is more that fking wierd..


rainerirsgp4II.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma kohe tundsin seda ette, täna tuli mu jutule ka, et tahab mille. 9€ eest vist, õnneks teadsin, et ta siuke till on ja ütlesin, kohe et ei julge midagi müüa, kuna mine tea keda scammib.

 

Aga muidu andsid raha tagasi vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma kohe tundsin seda ette, täna tuli mu jutule ka, et tahab mille. 9€ eest vist, õnneks teadsin, et ta siuke till on ja ütlesin, kohe et ei julge midagi müüa, kuna mine tea keda scammib.

 

Aga muidu andsid raha tagasi vms?

 

Rsgp müüsin mina ju chfz-le. Gp on tema käes, eurod minu käes. Eurod kanti mulle selle inimese kontolt, kes tahab minult nüüd 16usd paypali saada või 9.6€ tagasi.

Mina ei anna eurosid ennem tagasi, kui saan 24M tagasi.

Mingitest USA dollaritest pole ma kellegagi rääkinud.

 

Edit: Ei tulnud selle peale ka, et makse selgitust kontrollida... Vaatamata sellele pole mina kedagi üle lasknud.


rainerirsgp4II.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Poiss andis mu sõbra politseisse lambist, tegi ise fake panga ülekandest pildi ja sõber kannatab nüüd, eks ta ise ole scammer kuna keerab teistele sitta.

Ma annaks ta politseisse neljapäeval võin sulle ta õige nime anda sulle kui soovid ja tee ta kohta avaldus.

Selle kohta saab päris päris priske karistuse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vanasti sai temaga palju äri tehtud, nüüd ära keeranud:D

 

Aga nojah igatahes kõik keda ta scämminud on tehke politseisse avaldus, enne ta oma karistust ei saa!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vanasti sai temaga palju äri tehtud, nüüd ära keeranud:D

 

Aga nojah igatahes kõik keda ta scämminud on tehke politseisse avaldus, enne ta oma karistust ei saa!!!

 

Poiss mõtles vist, et scammimisega teenib rohkem kui ta oma merchantiga, kuigi hetkel tegeleb ta nagu third-party pettusskeemiga siis on see suht raske teema talle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Poiss andis mu sõbra politseisse lambist, tegi ise fake panga ülekandest pildi ja sõber kannatab nüüd, eks ta ise ole scammer kuna keerab teistele sitta.

Ma annaks ta politseisse neljapäeval võin sulle ta õige nime anda sulle kui soovid ja tee ta kohta avaldus.

Selle kohta saab päris päris priske karistuse.

 

 

Su sõber ei kannata midagi, kui pilt oli fake ja ülekannet ei tehtud. Su sõber sai sellega eelise ,et teda süüdistada laimamises ning selle eest saab kahjuraha nõuda. Kui su sõber teda päriselt üle ei lasknud on tal just WIN WIN situatsioon.

 

 

///Rainer, sina ka hakka ajusid nussima tal. Sina oled OHVER antud hetkel, mitte kaasosaline. Väida ,et see rikkus kõvasti sinu reputatsiooni ning tänu sellele ,et teised sinust sitemini arvavad langes sinu enesehinnang, ning see häirib juba vaikselt sinu igapäevast elu.

 

 

Ma ei saa aru, ma olen pigem õnnelik kui ma lolli scammeri otsa maandun. Sealt annab kõva plekki kokku kühveldada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Munn lasi mult ka 40m üle:D.Siis kõik kaitsesid teda ja värki.Ja vaata mis nüüd on..:S


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rainer - See on üldiselt sinu süü, kuna selgituses oli selgelt kirjas, saan aru, et ei vaadanud, kuid hetkel oled sina süüdi.

Ma tean, et sa midagi sellist ei teeks, kuid sinu käes on valed rahad, ja RS mille peaksid ise tagasi sebima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rainer - See on üldiselt sinu süü, kuna selgituses oli selgelt kirjas, saan aru, et ei vaadanud, kuid hetkel oled sina süüdi.

Ma tean, et sa midagi sellist ei teeks, kuid sinu käes on valed rahad, ja RS mille peaksid ise tagasi sebima.

 

Eku sa saad asjast valesti aru.

Miks peaks rainer tagastama raha? Tema tegi tehingut chfzi-ga mitte selle teisega.

Pms rainer pole kuidagi süüdi, sest tema andis kauba mille eest sai raha.

Too lont peaks ültse chfziga vms ta on rääkima.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa ei taju ?

Ülekandes oli selgituses selgelt näha, mille eest talle raha kanti, ei kantud millide eest, siin see teema ka lõppeb, punkt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa ei taju ?

Ülekandes oli selgituses selgelt näha, mille eest talle raha kanti, ei kantud millide eest, siin see teema ka lõppeb, punkt.

 

So ?

Mina pole kellegagi mingitest usa dollaritest rääkinud ja paypal rahast...

Mina rääkisin inimesega, kes mulle maksis (või chfz häkkis kellegi teise pangakonto ära?) ja mina andsin inimesele selle, mida ta oma jutu järgi tahtis.

Ma ei ole süüdi selles, et ei kontrollinud makse selgitust.

Ma oleksin süüdi, kui ma ei oleks rsgp-d andnud, aga ma andsin.


rainerirsgp4II.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
So ?

Mina pole kellegagi mingitest usa dollaritest rääkinud ja paypal rahast...

Mina rääkisin inimesega, kes mulle maksis (või chfz häkkis kellegi teise pangakonto ära?) ja mina andsin inimesele selle, mida ta oma jutu järgi tahtis.

Ma ei ole süüdi selles, et ei kontrollinud makse selgitust.

Ma oleksin süüdi, kui ma ei oleks rsgp-d andnud, aga ma andsin.

 

Vahvlis vb sa tõesti süüdi ei jää, kuid politseis jääd süüdi sina, sest sulle maksti dollarite eest mitte RS gp eest, rs gp andsid nagu niisama, aga dollareid pole andnud.

Sina võtad ka selle riski, et peaksid kontrollima makseselgitust ning laskma sinna oma msni vms iganes panna seotud tehinguga. Ma soovitaksin raha maksta ning selle ülelaskjaga ühendust võtta ning enda asju nõuda, mida sa andsid tegelt tasuta, 9.6€ eest pole kaupa saadud panga selgituse järgi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vahvlis vb sa tõesti süüdi ei jää, kuid politseis jääd süüdi sina, sest sulle maksti dollarite eest mitte RS gp eest, rs gp andsid nagu niisama, aga dollareid pole andnud.

Sina võtad ka selle riski, et peaksid kontrollima makseselgitust ning laskma sinna oma msni vms iganes panna seotud tehinguga. Ma soovitaksin raha maksta ning selle ülelaskjaga ühendust võtta ning enda asju nõuda, mida sa andsid tegelt tasuta, 9.6€ eest pole kaupa saadud panga selgituse järgi.

 

Kuuled vä ?

See on mingi lavastatud värk raudselt... Kuidas sai chfz maksta selle inimese kontolt, kes minult nüüd dollareid nõuab.. See ongi siis järelikult tema.

Annan tagai meeleldi kõik, aga alles siis, kui saan rsgp tagasi.

MIna miinustesse ei kavatse jääda.

KÕIK.


rainerirsgp4II.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuuled vä ?

See on mingi lavastatud värk raudselt... Kuidas sai chfz maksta selle inimese kontolt, kes minult nüüd dollareid nõuab.. See ongi siis järelikult tema.

Annan tagai meeleldi kõik, aga alles siis, kui saan rsgp tagasi.

MIna miinustesse ei kavatse jääda.

KÕIK.

 

Ma tõesti ei viitsi vaielda, ja võin vägagi kindlalt öelda, et ei ole lavastatud.

Arvata võib, et sa miinustesse jääda ei taha, aga võrreldes sellega, mida sa siit foorumist kokku koorinud oled võiks sellele järele mõelda ja see raha tagastada, ei usu, et see sind tapaks ja probleeme tekitaks.

Ma juba ennem mainisin, et politsei uurib seda asja kindlasti ja süüdi jääd kahjuks/õnneks sina (sinu hooletus), sa ei pakkunud kaupa, mille eest raha kanti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuuled vä ?

See on mingi lavastatud värk raudselt... Kuidas sai chfz maksta selle inimese kontolt, kes minult nüüd dollareid nõuab.. See ongi siis järelikult tema.

Annan tagai meeleldi kõik, aga alles siis, kui saan rsgp tagasi.

MIna miinustesse ei kavatse jääda.

KÕIK.

 

Aga, siis tulevad mängu msni logifailid, kus tõestab ära, et rainer tegi tehingut chfziga.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aga, siis tulevad mängu msni logifailid, kus tõestab ära, et rainer tegi tehingut chfziga.

 

Pole just eriti vahet, kellega ta tehingut tegi.

Firmale kantakse 500000€, selgituseks, et 15 autot nt jne, nii need asjad ei käi küll aga näide olemas - ja siis firma annab sulle runescape mille, ma arvan, et ei ole just meeldiv.

 

See diil mis teil toimus peaks saama kahju ainult Rainer, oma hoolituse tõttu, ei vaata, mille eest talle raha laekub.

Chfz vms iganes jääb kasumisse (talle jääb rs gb, kui sa seda tagasi ei suuda võtta), ning Chill (H), jääb samaks (saab dollarid või siis €)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma tõesti ei viitsi vaielda, ja võin vägagi kindlalt öelda, et ei ole lavastatud.

Arvata võib, et sa miinustesse jääda ei taha, aga võrreldes sellega, mida sa siit foorumist kokku koorinud oled võiks sellele järele mõelda ja see raha tagastada, ei usu, et see sind tapaks ja probleeme tekitaks.

Ma juba ennem mainisin, et politsei uurib seda asja kindlasti ja süüdi jääd kahjuks/õnneks sina (sinu hooletus), sa ei pakkunud kaupa, mille eest raha kanti.

 

Sa oled idioot?

Toon näite. eku annab chfzile 1000€, kus ta tahab telekat osta, aga selle raha kannab edasi ta rainerile, mille eest ta tahab osta miljoneid. Mis sa tahad öelda rainer, kes pole chfzi plaanist kuulnud peab nüüd maksma ekule selle mille chz üle lasi? + chfz saaks raineri käest need miljonid.

Mõtle peaga, see kellega tema tegi/tahtis teha tehingut peab maksma!

Sama hästi mina maksan chfzile kus tahan osta $ ja tema kannab selle savisaarele arvad, ma saaks seda raha tagasi ka?


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa oled idioot?

Toon näite. eku annab chfzile 1000€, kus ta tahab telekat osta, aga selle raha kannab edasi ta rainerile, mille eest ta tahab osta miljoneid. Mis sa tahad öelda rainer, kes pole chfzi plaanist kuulnud peab nüüd maksma ekule selle mille chz üle lasi? + chfz saaks raineri käest need miljonid.

Mõtle peaga, see kellega tema tegi/tahtis teha tehingut peab maksma!

Sama hästi mina maksan chfzile kus tahan osta $ ja tema kannab selle savisaarele arvad, ma saaks seda raha tagasi ka?

 

Ainuke idioot tundud sina siin, miks kasutada sellised väljendeid ja sõimlema kippuda ? Ole rahulik, ma selgitan.

Esiteks see raha ei käinud kellegi kontol vahepeal vaid tuli kohe Rainerile, koos rahaga oli selgitus, mida selle eest soovitakse, vsjo !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ainuke idioot tundud sina siin, miks kasutada sellised väljendeid ja sõimlema kippuda ? Ole rahulik, ma selgitan.

Esiteks see raha ei käinud kellegi kontol vahepeal vaid tuli kohe Rainerile, koos rahaga oli selgitus, mida selle eest soovitakse, vsjo !

 

Eku , oled tark enda arust tõesti.

 

Täiesti kindlalt võin väita seda , et Rainer võib neid USD raha ülekannet nagu annetust võtta ja ta ei pea midagi korvama.Mingi suvakas kandis talle lihtsalt raha , millest Rainer midagi ei teadnud.Tema pole kohustatud midagi tagastama ja see on pmst sama mis annetus temale.Chfziga klaarigu teine vend ise.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ainuke idioot tundud sina siin, miks kasutada sellised väljendeid ja sõimlema kippuda ? Ole rahulik, ma selgitan.

Esiteks see raha ei käinud kellegi kontol vahepeal vaid tuli kohe Rainerile, koos rahaga oli selgitus, mida selle eest soovitakse, vsjo !

 

Noo osaliselt on see $ ostja oma süü ka.

Peaks rohkem guugeldama.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eku sa saad asjast valesti aru.

Miks peaks rainer tagastama raha? Tema tegi tehingut chfzi-ga mitte selle teisega.

Pms rainer pole kuidagi süüdi, sest tema andis kauba mille eest sai raha.

Too lont peaks ültse chfziga vms ta on rääkima.

Ta peab selle pärast rahad tagasi maksma, kuna kannatanu arvelt laekusid rahad.

 

---------- Post added 17-05-11 at 16:51 ----------

 

Eku , oled tark enda arust tõesti.

 

Täiesti kindlalt võin väita seda , et Rainer võib neid USD raha ülekannet nagu annetust võtta ja ta ei pea midagi korvama.Mingi suvakas kandis talle lihtsalt raha , millest Rainer midagi ei teadnud.Tema pole kohustatud midagi tagastama ja see on pmst sama mis annetus temale.Chfziga klaarigu teine vend ise.

 

Tehingus kantakse inimesele 10€ teatud eseme eest. Siis raha kandja paneb kogemata 100€ 10€ asemel ja siis ülejääki võib võtta kui annetusena? Mõtle nüüd peaga.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.