Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kuidas v?ida petta saamist ! soovitan !

Soovitatud postitused

Mõtlesin kuna tänapäeval on nii palju pettusi, siis aitaks hea meelega teil neid vältida.

 

Esimene tähtis punkt:

 

Kui sa tahad kellega reidis teha äri, siis vaata kas kasutajal on pilt, kuna ta registeerus jne. Tavaline pettusskeem on see et paljud teevad uue kasutaja ja siis püüavad samal päeval kohe ilma pildita scammima hakata. Mina olen alati jätnud tegemata pildita tegelasega äri või siis selline variant et tema käib ette, muud moodi pole mõtet ajada teemat. Nii et pidage meeles, pildita kasutajatega vältige äri tegemist ja kui tundub isegi usaldav inimene siis NB!: VAADAKE KUNA TA REGISTEERIS SAIDILE!

 

Teine tähtis punkt:

 

Paljud proovivad scammida nii, et ma vaatan kasutaja üle korraks ja siis maksan raha vmn. Sellist asja ma ei soovitaks teil anda ette nii, parem kasutage rune24.ee või vahvel.net admini MM teenust (ehk Middle man nt: kui kaks venda tahavad tehingut teha ja ei taha ette k2ia, siis yks kannab raha MM'ile, teine annab runescape kasutaja vastu MM'ile, ta kontrollib yle et k6ik oleks okei ja siis vahetus tuleb ära).

 

Kolmas tähtis punkt: Siis kui mingi inimene tahad teiega msni läbi teha tehingut ja ytleb et kannab ette raha ning seejärel kysib teilt mis pank teil on. Oletame et teil on swed ja tema siis ytleb et tal on SEB. Seejärel yks viis on et ta hakkab vabandama et krt ema käes tööl , et ta kannab yle aga kahjuks ema ei oska pilti teha ja et see kes myyb peab lihtsalt usaldama. (Soovitan teil saata selliseid vendasid pikalt)! Veel yks variant on et nad ytlevad et teevad pildi ja k6igepealt et nad otsivad parooli kaarti. ja l6puks leiavad ja saadavad pildi oletame 10.00€.

Teie arvate nt et saatis 2ra oletame ja siis j22b kaks võimalust: Kas ta saatiski ausalt ära või ta feikis pilti. Ma ei ytle kuidas feikida, ma ise oskan vabalt, sellepärast et m6ni huviga vb loeb seda teksti ja tahab ka seda scammi viisi teada saada, muidu saab teha sellist asja, et saadad 0.10€ ja muudad 10€ ma olen ise testinud photoshopiga jne pole aru saada.

 

NII ET LÕPETUSEKS KIRJUTAN, ET KOLMANDA PUNKTIGA POLE MÕTET TEGELEDA ERITI KUI SCAMMI EI TAHA SAADA. JA HOIDKE PUNKTIDEST KINNI JA TEIEGA EI JUHTU MINGIT SCAMMI!

 

Õpetus on minu tehtud 100% tasuta. coppymine on lubatud.

Küsimustega piirduge minu poole palun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Vägev!

10P


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ülikõva õpetus, poleks arvanudki, et nad niimoodi scammivad .

10P .

 

eriti veel see ->

Kas ta saatiski ausalt ära või ta feikis pilti. Ma ei ytle kuidas feikida, ma ise oskan vabalt, sellepärast et m6ni huviga vb loeb seda teksti ja tahab ka seda scammi viisi teada saada, muidu saab teha sellist asja, et saadad 0.10€ ja muudad 10€ ma olen ise testinud photoshopiga jne pole aru saada.

Jõhker Häkker oled ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.