Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

UnderGround Roleplay

Soovitatud postitused

index.php

 

UnderGround Roleplay Tehti 15.05.2011.Tegevus Toimub San Franciscos ehk Los Santoses.Server on 24/7 Online, Ning Kõik liidrikohad on vabad.Adminitiim on sõbralik ning aitab alati.Foorum asub leheküljel http://s1.icyboards.com/UnderGroundRP/ .

 

Meie Adminitiim

 

Omanik - Erik Ernits

 

Arendaja - Guido Colombo

 

Administraatorid - Puuduvad

 

Moderaatorid - Puuduvad

 

 

Ootame mängjaid nii uusi kui vanu , proovime teha selle serveri kuulsaks ning rahvarohkeks.

 

 

UnderGround Roleplay.


AINUKE JA ÕIGE MSN ON [email:2nv0ueqf]DnoopyCorn@hotmail.com[/email:2nv0ueqf]!!!!!!!!!!!!!! MA EI MÜÜ MIDAGI KAH, ET TE TEAKS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

LoL San Francisco - San Fierro ei peaks olema ? :D Maitea ausalt ma ei taha midagi halvasti öelda aga teil ei ole mõtet raha sampi servude peale enam raisata kuna se mäng hakkab välja surema ning enam ei tooda sittagi :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LoL San Francisco - San Fierro ei peaks olema ? :D Maitea ausalt ma ei taha midagi halvasti öelda aga teil ei ole mõtet raha sampi servude peale enam raisata kuna se mäng hakkab välja surema ning enam ei tooda sittagi :P

 

No vahet pole, et kas San Fierro või San Francisco. San Fierro on kujundatud San Francisco järgi vms.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
LoL San Francisco - San Fierro ei peaks olema ? :D Maitea ausalt ma ei taha midagi halvasti öelda aga teil ei ole mõtet raha sampi servude peale enam raisata kuna se mäng hakkab välja surema ning enam ei tooda sittagi :P

 

Kasuta komasid, tropp.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Too reklaamija Joosep Uusen sai bänni , kui pärast sisse tuli, nii reklaamimises ja sõimamises.Tol hetkel olin sõbra pool ja nägin mida tüüp tegi.


AINUKE JA ÕIGE MSN ON [email:2nv0ueqf]DnoopyCorn@hotmail.com[/email:2nv0ueqf]!!!!!!!!!!!!!! MA EI MÜÜ MIDAGI KAH, ET TE TEAKS!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.