Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

drow Ehk ratas756@hotmail.com Lasi Üle

Soovitatud postitused

Sama tont scammis mind ka, vahetas pw ära siis msnis ütles et failis, aga teeb uuesti ning tahtis bank pinni et potte juurde osta. Ütlesin et ise ostan ja miks pw ära vahetasid tuli block kiiremini kui ta hais levib. Hahaha kui taunik ikka mõni olla võib, seriously mine tapa ennast ära värdjas, või mõtle mingi parem viis kuidas scammida, edu sulle. Ma arvan et su elu on palju lillelisem nüüd kui selle 10m said minult tasku panna. Ma arvan et sul näkku ka scammer kirjutatud kuradi lõust raisk

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sama tont scammis mind ka, vahetas pw ära siis msnis ütles et failis, aga teeb uuesti ning tahtis bank pinni et potte juurde osta. Ütlesin et ise ostan ja miks pw ära vahetasid tuli block kiiremini kui ta hais levib. Hahaha kui taunik ikka mõni olla võib, seriously mine tapa ennast ära värdjas, või mõtle mingi parem viis kuidas scammida, edu sulle. Ma arvan et su elu on palju lillelisem nüüd kui selle 10m said minult tasku panna. Ma arvan et sul näkku ka scammer kirjutatud kuradi lõust raisk

sain accounti back teen enne sisselogimist pildi et tema ip näha :)

 

---------- Post added 10-05-11 at 19:41 ----------

 

sisselogimis_scamm.jpg

TEMA IP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

raha.jpg

Nii palju accis asju alles siis .

 

---------- Post added 10-05-11 at 19:43 ----------

 

Mul on selline tunne, et see tüüp on siin foorumis päris kaua tegutsenud. Lihtsalt muudab ip ära ja paneb sama auruga edasi.

 

piisav proof olemas BANN HIM FUCK !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
sa revo ka ju vms ?

tahtsid mille osta küsid mis pank mul

ma küsisin mis sul panid block mulle.

 

Minu jaoks oled sina väga imelik tegelane, see pilt kus näitas ,et sa tehinguid tahtsid osta, tõmbas ikka asja täitsa nulli. Soovitan sinuga äri tehese ka väga ettevaatlik olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.