Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

?osmonaut WEB Desing!

Soovitatud postitused

Kuna olen photoshopiga aegajalt natukene tegelenud, siis mõtlesin et proovin ise kodulehe teha.

Põhiliselt photoshopiga tehtud..

 

VAATA SIIT!

(lehele teksti ega pilte pole pandud)

 

Mingit streetart'i kodulehte ma tegema ei hakka, lihtsalt harjutamise mõttes oli teemat vaja :)

 

Küsiks siis, et kuidas teie arust välja kukkus?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mulle meeldib enter page ja ss see gorilla logo. Design ise eriti ei meeldi, sest sa pole midagi muud peale glow effekti ja brushide kasutanud :/ minu maitse jaoks liiga lihtne lahendus ja päris "sleek" ka ei ole. Mulle paistab veel eriti silma see osa, kus gorilla pilt on nagu välja cutitud ja ss on tehtud veidi kehv üleminek brushile. Muidu kärab küll :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mulle meeldib enter page ja ss see gorilla logo. Design ise eriti ei meeldi, sest sa pole midagi muud peale glow effekti ja brushide kasutanud :/ minu maitse jaoks liiga lihtne lahendus ja päris "sleek" ka ei ole. Mulle paistab veel eriti silma see osa, kus gorilla pilt on nagu välja cutitud ja ss on tehtud veidi kehv üleminek brushile. Muidu kärab küll :D

 

Nõustun sinuga täielikult.

Arengumaad on veel :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

MA ei tea mis, aga mingi asi blokeerib selle lehe mul ära!

 

Phishing Site Blocked

Phishing is a fraudulent attempt to get you to provide

personal information under false pretenses.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Imelik.. see peaks sinu viga olema.

 

Mhm oli tõesti, sain lahti. Kujundus täiesti ilus :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mingi [email:18fph412]ricozzo-@hotmail.com[/email:18fph412] palus küsida, et mis su msn on, ta ise tumm vms. Ta user on siin kuslap igatahes.

 

[email:18fph412]kosmonautyo@hot.ee[/email:18fph412]

Msnis eriti pole, las toimetab mulle pm'i kuidagi, kui tahab, et ma msni tuleksin.

 

///////

 

sain räägitud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Muuda fonti. Liiga üle pingutad effektidega. Ära kasuta täiesti musta, parem tumehall. Arenemis ruumi ikka küllaga, aga ega kohe ei saagi professionaal olla :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.