Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Relaxn - scammer.

Soovitatud postitused

OKEI NÜÜD TEKKIS UUS JAMA, KUNA EILE SAIME KOKKULEPPELE, ET TA MAKSAB TÄNA RAHA ÄRA, KÜSISIN TALT TÄNA, ET KAS KANDSID RAHA ÜLE. Tema ütles et ei taha enam mu kasutajat. Käis pk-l ära ja raiskas 100k minu pangast, ma nõuan seda nyyd tagasi...

Müügiteema:

http://www.vahvel.net/showthread.php?73918-M-F2p-raper-Cb51-40-att

Pank siis, kui sain kasutaja tagasi. Enne oli seal peal ~600k ümardatult.

110505175221.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Relaxn annan sulle aega kella 17:00 'ni raha üle kandmiseks, vastasel juhul oled banned.

 

Teema suletud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mdea kust sa seda 100k üldse näed lol:D

ise lased arrowid maha müüa ja siis ütled et kohe 600k koos ? irw

ma sain max kokku mingi 175k :D ja sellest ostsin sworde .. müü need maha ja asi korras ja rune 2h ..

 

ole õnnelik seal oma 175k


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mdea kust sa seda 100k üldse näed lol:D

ise lased arrowid maha müüa ja siis ütled et kohe 600k koos ? irw

ma sain max kokku mingi 175k :D ja sellest ostsin sworde .. müü need maha ja asi korras ja rune 2h ..

 

ole õnnelik seal oma 175k

 

mille sa maha pksid idioot.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mille sa maha pksid idioot.

 

kuule tross ma ei pknd midagi maha., ma isegi võtsin ühe rune scim oma kasutajalt ja panin sulle SEST TA OLI NIIVÕRD VAENE !!!

ja kui arvestad kokku p2p itemid kah siis JAH vb on rohkem seal raha peal aga mina pelasin sellega vaid F2P'is..

 

get over/ mina pole süüüdi et võlgu oled ja nüüd ajad igat senti taga..

 

---------- Post added 05-05-11 at 19:15 ----------

 

uhm hea, et teema tegite.

Tahtsin talt veel paki leiburi uut toodet " saib"-i osta.

Muidu ban talle.

 

ban for nothing ? (:


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuule tross ma ei pknd midagi maha., ma isegi võtsin ühe rune scim oma kasutajalt ja panin sulle SEST TA OLI NIIVÕRD VAENE !!!

ja kui arvestad kokku p2p itemid kah siis JAH vb on rohkem seal raha peal aga mina pelasin sellega vaid F2P'is..

 

get over/ mina pole süüüdi et võlgu oled ja nüüd ajad igat senti taga..

 

---------- Post added 05-05-11 at 19:15 ----------

 

 

ban for nothing ? (:

 

Nothing is better then nothing.


"Parem naine lits kui auto Opel." - Albert Einstein[h=1][/h]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aga jah.. ma ei kavatsegi sulle mingit 100k anda mittemillegi eest.. ja sa pole pooli asju pangast väljagi võtnud.. näitad vaid pooli asju..

sinna jäi 450addy arrowit,2 rune scim,1r2h,1baxe, ja posu p2p asju ning muid asju..

nice try anyway

 

---------- Post added 05-05-11 at 19:18 ----------

 

Nothing is better then nothing.

 

rebid ? (:

 

---------- Post added 05-05-11 at 19:19 ----------

 

btw, ma ütlesin sulle alguses, et mul pole enam raha. Sa hakkad peale pressima kohe et oioi nüüd ostad ära kohe ostad või teema kohe tuleb .. laup ostad või kohe teema tuleb ?!?

huj tahangi sinusugusega enam mingit diili teha !


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

SA RAISKASID IKKAGI MU ITEMEID PKDES, MÕTLE LOOGILISELT IDIOOT, SA KASUTASID ADDY ARROWEID JNE SEST SEAL OLI NEID ENNEM 500 + Ära hakka ütlema et sa kordagi surma ei saanud idikas. Niikuinnii transferis pktud asjad oma accile, kuna ta oli teinud mingi 10 killi ja 0 surma nagu ta ütles.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
SA RAISKASID IKKAGI MU ITEMEID PKDES, MÕTLE LOOGILISELT IDIOOT, SA KASUTASID ADDY ARROWEID JNE SEST SEAL OLI NEID ENNEM 500 + Ära hakka ütlema et sa kordagi surma ei saanud idikas. Niikuinnii transferis pktud asjad oma accile, kuna ta oli teinud mingi 10 killi ja 0 surma nagu ta ütles.

 

viimast korda sain ja ühekorra surma.. aga pm ma ei saanud mingit kasumit:D pjers.. teleportisin kougaeg ära.. mul polegi mingeid kasutajaid runes pm:D mingi üks on aga ma ise eriti ei pela.. kui mängin siis aint pk..


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
viimast korda sain ja ühekorra surma.. aga pm ma ei saanud mingit kasumit:D pjers.. teleportisin kougaeg ära.. mul polegi mingeid kasutajaid runes pm:D mingi üks on aga ma ise eriti ei pela.. kui mängin siis aint pk..

 

noh, just tõestasidki, ostad acci ära k6ikide asjadega ja pole mingit v6lga enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

RelaxN, kuna sa said juba kasutaja ette ei ole kasutaja enam turvaline algse omaniku jaoks. Sa oled sellegipoolest sunnitud kasutaja ära ostma, sest sa lihtsalt said kasutaja ette mille ostmisest sa olid 100% kindel.

See, et sul enam raha ei ole, ei ole mitte kellegi asi. Ma lähen ja "ostan" omale kõik kasutajad siit foorumist ära, saan kõik kasutajad siit ette koos andmetega, emaili vahetusega jne ja siis ütlen, et mul sai raha otsa. Vabandage need mitusada inimest kes mulle kasutajad koos andmetega ette andsid.

 

Igastahes ma annan sulle 24h aega.

Ja muideks mis õigusega sa selle kasutajaga üldse kuskil pk 'mas käisid, kui see veel isegi sinu oma ei olnud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ta lubas irw..

eino jah võid kohe banni ära panna siis .. mul suht pohh, ma seda ei osta:)

 

 

// huj annetangi siia enam midagi !


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ta lubas irw..

eino jah võid kohe banni ära panna siis .. mul suht pohh, ma seda ei osta:)

 

 

// huj annetangi siia enam midagi !

 

See annetaja rank on sinujaoks peenisepikendus, vabandan.

Aga sinusugustele tuleb jah, ban panna. Kas sa oled siis kindel et 6 € ei leidu?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See annetaja rank on sinujaoks peenisepikendus, vabandan.

Aga sinusugustele tuleb jah, ban panna. Kas sa oled siis kindel et 6 € ei leidu?

 

vb siis leidub kui mulle makstakse 10eurine võlg ära .. aga ei kujuta ettegi millal seda tehakse :)

 

aga jah .. ootan siis oma banni siin edasi

 

---------- Post added 05-05-11 at 19:56 ----------

 

suht trued jutud käivad foorumi kohta et tiim on nii ülbe ja mdea mis .. 100addy arrowi pärast bann :) gl ...


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
vb siis leidub kui mulle makstakse 10eurine võlg ära .. aga ei kujuta ettegi millal seda tehakse :)

 

aga jah .. ootan siis oma banni siin edasi

 

---------- Post added 05-05-11 at 19:56 ----------

 

suht trued jutud käivad foorumi kohta et tiim on nii ülbe ja mdea mis .. 100addy arrowi pärast bann :) gl ...

 

Suht hea tüüp oled et ostad kasutajat ilma, et sul endal rahagi oleks... milline mõistlik tüüp. Igatahes, sul on 24 tundi aega.

 

100 addy arrowit? Kas sa tahad öelda et tegid 10+ killi 100 addy arrowiga? Kas sa tahad öelda et sa foodi ei kasutanudki? Kas sa tahad öelda et sa surma ei saanudki?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Suht hea tüüp oled et ostad kasutajat ilma, et sul endal rahagi oleks... milline mõistlik tüüp. Igatahes, sul on 24 tundi aega.

 

mul oli eile raha .. täna läks ära ..

 

eino mul pohhuj pange see ban kasvõi kohe ära siis


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
asi on põhimõttes, ütlesid et 100% ostad acci ära... arvad et sa pääsed nii kergelt?

 

ma pole öelnud et 100% ostan ära.. ma mõtlesin küll jah et ostan kuid jah läks nii nq läks pidin raha ära andma ning pole enam ..

 

---------- Post added 05-05-11 at 20:12 ----------

 

Nagu ma ütlesin, siis 24h on sul aega.

 

ning tõesti mind ei huvita see 24h..

võid kohe ära bannida jumala pohhuj

ma ei maksa mittemidagi...


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.