Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pettur Cmxz1 MSN: toofastforya@hotmail.com

Soovitatud postitused

Tema raha tegemise meetod siin: http://www.vahvel.net/showthread.php?73649-M-%D5petus-30M-GP-H-P2P

MSN on tal [email:7y6tinmh]toofastforya@hotmail.com[/email:7y6tinmh]

Niisiis ostsin temalt sellise õpetuse nagu lubatud oli tal 30mil/h.

Ennem ostmist ei maininud ta midagi sellest et see rahategemise meetod põhineb täiesti luckil ja võid hoopiski enda raha ära kaotada. Mainis ta nii alles peale 20Mil saamist et ära hasarti satu !?!

Esialgu vedas natuke ja teenisin raha siis kaotasin mingi 3-4 korda järjest. küsisin tema käest üle et kuidas on. Ja nagu õpetuseski käskis ta jaotada raha 6-7 rolli jaoks. Nii ma tegingi ja nii ma ka enda raha ära kaotasin. Kaotatud raha oli umbes 70Mil + 20mil ühe mõttetu õpetuse peale.

 

Kui mode soovib saada seda guide, et näha kas kõik on ikka nii kuidas rääkisin siis võtku ühendust.

Et siis selline juhtum leidis aset. Minu arvamus nüüd sellest guidest on et se on ikka väga mõttetu. Näiteks võin ma müüa õpetuse 100m/h kui veab, lähed edge wildy lootima ja äkki joppab !!!

Sooviksin siia nii Mode kui tema enda arvamust.

Sooviksin saada temalt refund nii kaotadud raha kui ka guide raha !

Järgmine kord mõtle läbi ikka mida müüma hakkad !!!

 

E:// Pildid eemaldatud, sest seal oli guide pm. läbi kirjutatud.

 

Parimat,

~Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Guides oli kirjas , et on väga väike võimalus raha ära kaotada ning sa teadsid seda.

Scamm oleks see siis olnud kui pärast selle lugemist oleksid sa refundi küsinud kohe ning kui ta poleks sulle refundi andnud.

Aga sina otsustasid seda mitte teha, seega ma ei näe, et sa oleksid petta saanud.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma vaatan et te päris head sõbrad temaga, juba teemad kiitsid taevani seda guide. see selleks .

esiteks fakt on see et ennem müümist ei öelnud ta mulle et rahast võib ilma jääda.

teiseks muidugi proovin ma ju guide järgi kui ma selle ostnud olen.

kolmandaks kui ma 6 korda järjest kaotan (tema guide õpetus) olengi rahast ilma ju !!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma vaatan et te päris head sõbrad temaga, juba teemad kiitsid taevani seda guide.

esiteks fakt on see et ennem müümist ei öelnud ta mulle et rahast võib ilma jääda.

teiseks muidugi proovin ma ju guide järgi kui ma selle ostnud olen.

kolmandaks kui ma 6 korda järjest kaotan (tema guide õpetus) olengi rahast ilma ju !!

 

Miks ma ei peaks teemat kiitma kui ma olen sadu miljoneid teinud läbi selle õpetuse?

Sa oleksid võinud pärast guide lugemist kindlasti raha tagasi küsida kohe ning ta oleks sulle andnud, aga sa ei teinud seda.

Kui sa 6 korda järjest kaotad , siis loe uuesti guidet kuidas sellest kasumit teha. :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Selle all ta mõtleski , et ära hasarti satu.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Cmxz1 peab guide raha refundima, kuna asja müüdi kui "rahategemis meetodit", kuid tegelikult käib asi puhtalt õnne peal.

 

Guide on siis põhimõtteliselt see, et tuleb minna W2 northeast GE-sse ja mängida Dragon Dyce täringumängu. Asi põhineb puhtalt õnne peal. Kuigi olen ka seal mitu korda käinud ja iga kord kasumiga lahkunud, ei ole see rahategemis meetod.

 

Ei loe see, mis guides kirjas on. Loeb see, mida enne öeldi ostjale. Ostjale öeldi, et see on rahategemis meetod. Sellist saasta ei saa müüa rahategemis meetodi pähe.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Cmxz1 peab guide raha refundima, kuna asja müüdi kui "rahategemis meetodit", kuid tegelikult käib asi puhtalt õnne peal.

 

Guide on siis põhimõtteliselt see, et tuleb minna W2 northeast GE-sse ja mängida Dragon Dyce täringumängu. Asi põhineb puhtalt õnne peal. Kuigi olen ka seal mitu korda käinud ja iga kord kasumiga lahkunud, ei ole see rahategemis meetod.

 

Ei loe see, mis guides kirjas on. Loeb see, mida enne öeldi ostjale. Ostjale öeldi, et see on rahategemis meetod. Sellist saasta ei saa müüa rahategemis meetodi pähe.

 

Tundub, et sa ei saanud endiselt selle guide põhimõttest aru. Nimelt seal oli kirjas kuidas on võimatu seal raha kaotada.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tundub, et sa ei saanud endiselt selle guide põhimõttest aru. Nimelt seal oli kirjas kuidas on võimatu seal raha kaotada.

 

Ma lugesin seda guide ja miski pole võimatu. 10x järjest võib ka kaotada. On ka mul ette tulnud. Õnneks mitte suurte summadega.


Поработай головой, чтобы купить свои мечты.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ütle kas on võimatu et sa võid 6,10,15 korda järjest kaotada ? kui jah siis sooviks küll teada

 

10 korda järjest on peaaegu võimatu kaotada (1/1024 tõenäolsus , et kaotad). Mida sa siis teada soovid?


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
1/1024 ei ole ju võimatu ja see arv ei ole kindlalt nii ulmeline. sa ei saa võtta et kõik 10 korda käivad endaga kokku, sul on iga vise 50:50

 

Sellepärast ma kirjutasingi peaaegu.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.