Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

SA:MP Extreme Kommuun

Soovitatud postitused

_____Extreme Roleplay_____

 

Terekest!

 

Eestis avati hiljuti server nimega Extreme Roleplay.

 

Serveris on palju huvitavat, ning head Administraatorid. Me hoiame oma mängijaid väga, ning loodame, et ma nemad meid. Serveris on PALJU võimalusi raha tegemiseks.

 

Näiteks töökohad.

Detektiiv

Advokaat

Hoor

Narkodiiler

Autovaras (Tegemisel)

Mehaanik

Ihukaitsja

Relva Diiler

Poksija

Bussijuht

Rekkajuht

Pitsapoiss

Farmer

Illegaalne Farmer

Narko Smuugeldaja

Teedepuhastaja

Materjalide Smuugeldaja

Relvavalmistaja

 

Soovid hoopis grupeeringusse?

Serveris ei ole nii, et tuled küsid ja saad kohe kusagil liidriks. Sa pead enne liidriks saamist mõtlema enda Grupeeringule nime, tegevused, Peakorteri Asukoha.

Alguses pead sellega alustama Mitteametlikult.

Kui soovid ametlikuks saada, pead leidma Roleplay oskavaid liikmeid, ning nendega palju RP tegema.

Kiitusi saades võite isegi Ametlikuks saada... Ametlikuks saamine võtab aega ~2 nädalat miinimum.

Ametlikuks võid saada ka annetades. Anneta 4€ ja saa oma grupeering automaatselt ametlikuks!

 

Serveri Foorum: Tegemisel

Serveri IP: 188.92.161.79:7777

Serveri Tegevuskohad: Los Santos

 

Hetkesed Administraatorid:

 

Sean_Cold [Chea] [skripter/Omanik]

Anthony_LaCosa [Cppu] [skripter/Abi Omanik]

George_House [WaveO] [Kogenud Administraator]

 

Hetkesed Moderaatorid:

 

Jimmy_Black [sensor] [Moderaator]

Vaba

Vaba

 

Kui sa arvad, et sobiksid meile Moderaatoriks, siis võta ühendust Serveri Omanikuga (Sean_Cold).

 

footer.gif.png

Extreme Roleplay

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Calemon hosting?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Roleplay server avatakse 01.05.2011 ! Siis üritame olla teie meele järgi, ning võtame paljusi soovitusi kuulda ja ehk täidame need. Seniks aga võite mängida meie Trucking serveris! :).

Serveriga tegeletakse hetkel välk kiirusel, kuna tuli selline skriptimis hoog peale et jube :).

//Parandasin küüpäeva

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Roleplay server avatakse 05.01.2011 ! Siis üritame olla teie meele järgi, ning võtame paljusi soovitusi kuulda ja ehk täidame need. Seniks aga võite mängida meie Trucking serveris! :).

Serveriga tegeletakse hetkel välk kiirusel, kuna tuli selline skriptimis hoog peale et jube :).

 

Nice, mis siis, et 5 Jaanuar ammu ilmas läbi.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mida sa ajad? See pole isegi minu serveri IP. Las keegi mode eemaldab selle komentaari. See käib präegu sul muide reklaamimise alla.

+ Me ei kasuta mingit Cemtyt.

 

//Eh, mis kuupäeva asja te siin räägite. Parandage mind, kui mul midagi segamini. Kas see peaks olema siis 01.05.2011 ? ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hmm... ?? Oli selline server nagu extreme roleplay , panin nime järgi kommentaari , arvasin , et see sinu server , sorry siis kui ei ole ..

 

Muuda enda komentaar ära. Vähemalt kustuta IP. See käib sul präegu reklaami alla.

 

---------- Post added 27-04-11 at 20:32 ----------

 

Extreme Roleplay otsib administraatoreid. PM-ige mulle ja rääkige enda kogemustest/Oskustest jne.

_Ankeet_

 

IG Nimi: (Peab olema nimi, mida oled PALJU kasutanud)

Vanus:

Kontakt: (Skype, MSN, TelNr jne.)

Miks peaksid administraatoriks/Moderaatoriks saama?: (Pole mõtet panna, et tahad teisi jubedalt aidata jne... Olen selliseid ennegi "Aitajaid" ennegi näinud.).

Kas sul on mingi kindel siht serveri suhtes?: (Nt: Minu kindel siht on aidata Kommuuni paremuse poole.)

 

Kui te tõesti arvate, et olete just sobib administraator/moderaator, siis võtke ühendust. Mingit jama pole vaja. Ja isegi kirjavigadest on näha, kes sobib. Niiet... Soovin edu :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muuda enda komentaar ära. Vähemalt kustuta IP. See käib sul präegu reklaami alla.

 

---------- Post added 27-04-11 at 20:32 ----------

 

Extreme Roleplay otsib administraatoreid. PM-ige mulle ja rääkige enda kogemustest/Oskustest jne.

_Ankeet_

 

IG Nimi: (Peab olema nimi, mida oled PALJU kasutanud)

Vanus:

Kontakt: (Skype, MSN, TelNr jne.)

Miks peaksid administraatoriks/Moderaatoriks saama?: (Pole mõtet panna, et tahad teisi jubedalt aidata jne... Olen selliseid ennegi "Aitajaid" ennegi näinud.).

Kas sul on mingi kindel siht serveri suhtes?: (Nt: Minu kindel siht on aidata Kommuuni paremuse poole.)

 

Kui te tõesti arvate, et olete just sobib administraator/moderaator, siis võtke ühendust. Mingit jama pole vaja. Ja isegi kirjavigadest on näha, kes sobib. Niiet... Soovin edu :).

 

Palju adminiks saamine maksab? :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui ma vaatan teie "Vaikust, ma arenen!" lehte, siis tekib küll tunne, et head GMi ei tule. Mingist basic GMist erinete te ainult 3d tekstide, motelli ja lubade poolest? Ah muidugi tõlge ka, sorri.

 

 

//EDIT: Chea, miks sa tellid siis 3 serverit, kas raha on üle? Ja teine asi on see, et kui sa käid kõigi teiste serverite teemades p*detsemas, siis looda edasi, et sinu teemas seda ei tehta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Erm, kelle teemas ma "pedetsemas" käinud olen? Anna mõni link, vaatan üle kas põhjusega. Pricale ma näiteks küll midagi ette heida. Ja mis sa urised üldse. Igaüks pole mingi super advanced scripter. Teen servereid, mis siis? On sinu asi üldse? Ma vihkan Eestimaad südamest kui aus olla, ega siin normaalseid inimesi internetis ei leiagi, siin on kõik tembeldatud Superheerod.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.