Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

mina olengi vahvel is faking scammer !

Soovitatud postitused

VIP

Vabanust Keit .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jeah .

Üks ja Ainus Keit


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei hakka pikka juttu kirjutama .

 

Et oli plaan kasutaja maha müüja sythes ( rohkem raha kui eestis saab )

Nonii siis leitsin mingi swap u out ta oli valmis ostma .

Lisasin msni . rääkisime jne .

Kasutajast oli suht pohhui , siis antsin ette talle .

 

Suht 95% olin kindel et saan scämmi . Ja saingi . Bank ei olnud midagi erilist .

Aga ip address on : 85.253.90.49.cable.starman.ee

MSN mida ta kasutab: hystaria@live.ca

HOIATAN TEID ! Ärge teie sattuge tema ohvriks :)

 

Kahjuks see pole minu MSN. Ja tegemist pole minu IPga. Kuidas te selle jamaga üldse mind seote? Ma nüüd ei saa ka aru, te räägite mingist "swap u out" vennast ja pealkirjas on minu kasutajanimi?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mina olengi vahvel, mine siia:

http://www.ruuter.ee/myip/

ja tee pilti.

 

vahet pole ju, las admin pigem vaatab ta login ip'd üle


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

N2pster tegi ip testi .

Nii ,et keit räägi temaga .

Tema ütles ,et see sinu ip .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellele IP'le vastab ainult üks isik tõesti: mina olengi vahvel


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kust teema algataja teadis, et see on mina olengi vahvli IP?

 

olen erapooletu


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

@ Burn Trop1Cal kui mingi probleem on siis pöördu minu poole ja seleta milles asi. Niisama kirudes ei saa midagi parandada. Alusta sellest, et kirjutad msnis mis sul viga on siis.

 

Mine lehele http://www.whatismyipaddress.com ning näita uuesti IP'd. See näitas su proxyt

 

Kust teema algataja teadis, et see on mina olengi vahvli IP?

 

Ta küsis juba minu käest MSNi teel ning ma kinnitasin temale, et see on "mina olengi vahvel" MSN


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Busted Keit. Sa oled selline kõva vend, kes koguaeg menti läheb. Nüüd läheb teemaalgataja sinu vastu avaldust tegema. Kui sa selline eputaja oled, et menti lähed, siis ära lase teisi üle.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma siiski ei mõista, see pole minu msn mis seal oli? loginist tahaks IP pilti, siin jurades ilma tõenditeta ei tee ju midagi. Ausõna, ma olen suht WTF praegu. Teemaalgataja võiks oma MSNi pmida. Pealegi, kuidas ta võtab kohe, et see IP ja MSN minu oma on? Ma pole kellelegi mingit pmi jms saatnud.

 

Kust te üldse selle MSNi omandasite, kes teid üle lasi?

 

Ning kasutaja "Loom" nii lihtsalt mõistate inimese süüdi kui ma pole midagi teinud, mingeid fakte pole mis seda kinnitaks jne. See on lihtsalt üks suur arusaamatus kellegi 3nda isiku poolt tehtud jama.

 

Seda enam on asi minu vaatevinklist mõttetu, oma 29 tehingut riskida ma ei kujuta ette mingi kasutaja pärast mis võetakse nagunii tagasi ja pangast cleanida mõni GP kuigi ma arvan et kui ma tahaks "turn bad" teha siis ma saaks kordades kõvema saagi. Lauslollus.

 

---------- Post added 24-04-11 at 17:04 ----------

 

Üritasin otsida ka Clown i MSNi et temaga ühendust saada. Paraku see ei õnnestunud tema poste sirvides. Paistab, et oma msni ta avalikult ei anna kui just ainult PMiga või ta lisas ise mind. Kuid see MSN on 100% võõras ning ma pole talle ühtegi PMi saatnud ega enne seda teemat saanud.

 

 

EDIT: Imelikuks muudab asja veel see, et tuldi süüdistama kontot "Mina olengi vahvel" kuigi MSN oli teine ja IPd ta ei oskaks lambist võtta nii. Eeldan, et Clownil on mingisugune reaalne PM mida ma olen talle saatnud, MSN convo või muu pilt. Minu poste lugedes võite näha, et mu msn on [email:3uaiusik]Jorma_fin@hotmail.com[/email:3uaiusik] ning 1 teine isiklik msn veel mida ma siin eriti levitanud pole. Mõlemad ei klapi Clowni esitatud andmetega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma hoiatan lihtsalt inimesi .

Et nad sinusuguse tondi kätte ei satuks .


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma siiski ei mõista, see pole minu msn mis seal oli? loginist tahaks IP pilti, siin jurades ilma tõenditeta ei tee ju midagi. Ausõna, ma olen suht WTF praegu. Teemaalgataja võiks oma MSNi pmida. Pealegi, kuidas ta võtab kohe, et see IP ja MSN minu oma on? Ma pole kellelegi mingit pmi jms saatnud.

 

Kust te üldse selle MSNi omandasite, kes teid üle lasi?

 

Ning kasutaja "Loom" nii lihtsalt mõistate inimese süüdi kui ma pole midagi teinud, mingeid fakte pole mis seda kinnitaks jne. See on lihtsalt üks suur arusaamatus kellegi 3nda isiku poolt tehtud jama.

 

Seda enam on asi minu vaatevinklist mõttetu, oma 29 tehingut riskida ma ei kujuta ette mingi kasutaja pärast mis võetakse nagunii tagasi ja pangast cleanida mõni GP kuigi ma arvan et kui ma tahaks "turn bad" teha siis ma saaks kordades kõvema saagi. Lauslollus.

 

---------- Post added 24-04-11 at 17:04 ----------

 

Üritasin otsida ka Clown i MSNi et temaga ühendust saada. Paraku see ei õnnestunud tema poste sirvides. Paistab, et oma msni ta avalikult ei anna kui just ainult PMiga või ta lisas ise mind. Kuid see MSN on 100% võõras ning ma pole talle ühtegi PMi saatnud ega enne seda teemat saanud.

 

 

EDIT: Imelikuks muudab asja veel see, et tuldi süüdistama kontot "Mina olengi vahvel" kuigi MSN oli teine ja IPd ta ei oskaks lambist võtta nii. Eeldan, et Clownil on mingisugune reaalne PM mida ma olen talle saatnud, MSN convo või muu pilt. Minu poste lugedes võite näha, et mu msn on [email:cd5e0ntd]Jorma_fin@hotmail.com[/email:cd5e0ntd] ning 1 teine isiklik msn veel mida ma siin eriti levitanud pole. Mõlemad ei klapi Clowni esitatud andmetega.

 

Sellele IP'le vastab ainult üks isik tõesti: mina olengi vahvel

 

Enough?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii, asjalood tulid nüüd välja kõik. Nimelt "Clown" ostis konto Draakontimur 3 nädalat tagasi mingilt matilt. Mina aga ostsin selle 4dal oktoobril 2010 kodanikult Marko Namm 1800 krooniga. Vastav väljavõte on ka loomulikult olemas, märgates, et mu konto on tuuri lastud recoverisin selle tagasi ja sinna jäi minu IP maha. Teema algataja seletas situatsiooni lihtsalt kehvasti ja ma ei saanud aru mis minu IP mis scammer jne.

 

Pilt:

draakon.png

 

Ühesõnaga mina kaotajaks ei taha jääda. Kas kasutaja hakkab nüüd pendeldama või teeme mõlemad avaldused. Muud midagi.

 

 

Laimajatel ja muidu jobudel tuleks väike vabandamise tiir teha nüüd.

 

Keit

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Leitsime lahenduse .

Vabandused Keit'ile :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Case closed


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.