Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Extreme Roleplay

Soovitatud postitused

__________Extreme Roleplay__________

 

Terekest! Alustasin siis Extreme Roleplay tegemist. Serverit on küll vähe tehtud, kuna enda pole just palju aega, ning teist skripterit ka pole. Ootame huviga inimesi, kes tuleksid meie serverisse skripteriks, kuid peavad olema ka kogemused.

 

.:Serverist:.

Ega siin palju öelda ei olegi, "järjekordne" Roleplay server Eestis.

Ootame huviga ideesi, mida serverisse teha jne.

Server pole veel avatud, seega IP ei avalikusta.

Kõigerohkem ootame inimesi, kes oleksid valmis serverile hoogu sisse lükkama ja sellega kaasa sõitma, ehk meid aidata ja siis ise selleüle uhkust tunda. Ootame KÕIKI ideid, mis teil pähe tuleb, ning üritame neid korda viia.

Muidugi ootame uusi Moderaatoreid ja Administraatoreid.

Ma pole just SA:MP maailmas head nime veel saanud, kuid ma kavatsen seda teha nüüd. Ootame huviga serverisse heasi mängijaid ja nagu ennegi öeldud... Ideid.

Serverile annetati ka "Www.Cropp.Eu" domeen lahke Sensitive poolt, kuna ta ise ei kavatse enam SA:MP maailmas midagi luua.

Serverile tuleb siis 2 linna, üks tuleb Los Santosesse ja teine Red County.

Ehk, meil on 2 serverit, üks asub Red Countys ja teine Los Santoses.

Igastahes, ma olen nüüd väga väsinud selle kirjutamisest ja serveri andmeid ma ei hakka veel kirjutama. Ootame ideid jnejnejne...

- Kõike head soovides EX:RP Kommuun

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Läksin vaatama, mis servuga tegu. Natuke aega sain mängida, kui juhtus see...

sa-mp-021.png

 

Mul oli nagu WTF? Kui ma õieti mäletan siis ta on veel omanik kah. On see normaalne?

Ma pärast seda natuke naersin ja /q. Ja peale seda vajutasin nuppu "Delete server".

Sorry, aga no.. See ei ole kohe üldse normaalne :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

EasyLife edit on tõesti hea asi aga ilma creditsita sa ei tee mitte midagi sellega :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Foorumit ? IP ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.