Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kunn - Ergo Kasenurme

Soovitatud postitused

Soovis osta 500M, kuna poisil oli 91 tehingut siis andsin poole ette ja peale seda hakkasid järjest vabandused tulema lootes veel seda teist 250M saada, õnneks ei andnud ja peale seda teda msnis näinud ei ole.

 

qqs3ms.jpg

2lia0t2.jpg

2u7pv1f.jpg

30lchls.png

 

Tõestus minu interneti pangast umbes 30 tundi hiljem, et mingisugust raha ei ole tulnud. (Siiani ei ole loomulikult).

 

206ng3a.png

 

Õpetus kõigile, kasutage isegi nii suurte tehingute vendadega MM-i.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oma enda hooletuse tõttu said üle. Nii idiootse pasa peale poleks siit isegi kunagine Arto572 või mis ta ka ei olnud ette andnud.

Alati küsi PM 'i. Kuna sa PM 'i ei saanud siis ei saa ka kindlaks teha kas tegemist oli Kunn 'i endaga või kellegi teisega.

Selline loll jutt ng ta seal väitis, et PM 'i ei saa saata või mida iganes on ikka täielik jaburus.

###Kuidas vältida pettasaamist? Kõigil lugeda!###

Loodetavasti võtad õppust.

 

Parimat,

~Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kurb, aga see ei ole mina.

Järgmine kord lase äkki PM saata või midagi, ise oled loll, et üle said.

Moderaator võiks minult selle negatiivse tehingu eemaldada, aitäh!

 

// lol ta lihtsalt ütles kellegi nime, kellel palju tehinguid ning sa jäid uskuma. Ei, scammer rääkis väga ilusti, sinusuguseid lolle peabki petma, kes tulevad teisi laimama, järgmine kord sebi äkki mingi proof ka eks ;*

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ütlesin talle et postitaks topikusse, mida ta ka tegi, mis vahet sel on kas postitab teemasse või saadab PMi

 

---------- Post added 22-04-11 at 14:29 ----------

 

Kurb, aga see ei ole mina.

Järgmine kord lase äkki PM saata või midagi, ise oled loll, et üle said.

Moderaator võiks minult selle negatiivse tehingu eemaldada, aitäh!

 

// lol ta lihtsalt ütles kellegi nime, kellel palju tehinguid ning sa jäid uskuma. Ei, scammer rääkis väga ilusti, sinusuguseid lolle peabki petma, kes tulevad teisi laimama, järgmine kord sebi äkki mingi proof ka eks ;*

 

Ära hakka mulle seda sitta ajama

http://www.vahvel.net/showthread.php?73152-M-500m

 

20.04.2011 12:57:06 ergo kasenurme . l Ma postitan teemasse ära, siis saate kindel olla, et mina

20.04.2011 12:59:20 ergo kasenurme . l Kirjutasin ära, et ostaksin.

20.04.2011 13:06:23 ergo kasenurme . l Nägid?

 

Postituse aeg: 12:58, sina ütlesid et postitasid juba 12:57, kui ta just mingi Nostradamus ei ole siis yea right

 

---------- Post added 22-04-11 at 14:33 ----------

 

selg2f.png

 

Võite ära bannida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olemas. Muud vaja ei olegi.

Kurb aga tõsi.

 

Banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.