Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

STOP, loe ennem kui mõtled uuele SA:MP kommuunile

Soovitatud postitused

Terv,

 

Tahaks natukene mõtlemisainet pakkuda uute "serverite" omanikele. Nädalas luuakse keskelt läbi 1-2 uut Eesti SA:MP RP serverit. Igakord kui siia foorumisse ma satun(loen külalisena) näen ma, et ohho, jälle uus server aga kõik on nii ettearvatav. Mingisugune MyBB foorum vaatab vastu, ning mängumoodiks on siis mingisugune LARP edit. Oleks see siis vaid edit. Hea kui suudetakse server ära tõlkida(isegi seda ei suudeta) ning vahetada värv SendClientMessage'l . Jah, on lahe küll aga vaadates tulevikku sureb see server välja.

Mõned on lausa nii laisad, et ei suuda normaalset domeenigi sebida.Tehakse mingi xxx.webs.com, või siis xxxx.tk . Kuhu te sellega jõuate? Mitte kuhugi.

Mõned omanikud võtavad asja gramm kangemalt ning ostavad .eu domeeni. Aga edit jääb "editiks". Saate esimesel päeval 10 uudistajat, kes saavad pettumuseks jälle järjekordset LARPi kogeda. Ma enam ei saa aru miks ? Teguviis on täpselt selline : "Täna tõmban editi, homme pajatan vahvlis ja ülehomme avan oma serveri" .

 

Nüüd ksüimus: Kas Teil on palju raha, et osta endale server ning domeen ? Kui jah siis tehke sellega midagi kasulikku näiteks : http://www.toetusfond.ee/content/Kuidassaadaidata/hekordneannetus .

Kas on lahe admin olla ning serverit omada ? Kasuta localhosti ning lõpetad sellega samamoodi nagu raha raiskamisega.

 

Ma ei taha öelda, et kõik serverid on mõtetud. Aga kui soovite luua midagi vägevat, siis pühendage sellesse AEGA ning rakendage OSKUSI :)

 

Aitäh, kui viitsisite lugeda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

OT: EquinoX. Mõtlesin natuke ja võtan su administraatoriks Extreme Roleplay-sse. (Mitte Extreme Life RP, ära seda arva. See pole minu server). Kuid Apowerit, või midagi ÜLDSE selle sarnast, siis akick. Võta skypes ühendust.

 

ONT: LARP on lihtsalt algajatele kerge editida. Selle funktsioonid kõigil peas põhimõtteliselt. Ise kasutan ka LARP, kuid präegu on see kõvasi Edititud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.