Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

xxx oo xxx / coolregol@hotmail.com

Soovitatud postitused

Pmst siis lugu sihuke, et tahtsin myya 150m, kuna Dice exchange tuli ja värki, otsustasin , et myyn 150m milli läbi combat 3, et asi reeglite kohane millide müük oleks ja panin selle teema kontrollimata kasutajatesse.. Sain pm, et kasutaja xxx oo xxx on huvitatud, liikusime msn edasi, kõik sinnamaani sujus- kontrollisin msn vahvli kasutajaga, see oli korras, pmst arusaadav, et combat 3 kasutaja tegemine ja 150m peale lihtsalt korraks on ebavajalik ja selle jätsime vahele .Kokkulepe oli 150m 50 euri vastu ja tema küll kasutas sõna "eurtsi". andsin 150m ette, kuna siiski 56 tehingut on juba mingi korralik suurus, minu 6 vastu. Peale raha andmist saatis ta mulle läbi msn mingi paint pildi kus oli "50 eurtsi " kritseldatud ja logis.

Jäin lootma , et see oli nali, panin juba talle tehingugi ära ja järgmine päev vaatan, et raha pole siiani tulnud...saatsin kirja, küsisin kas lasi üle? vastuseks sain kirja, et mina sain oma 50 eurtsi kätte saanud.( Selle all mõtles seda panti pilti)

Kuna msni juttu ei saa salvestada privaatsuse tõttu, ei ole mul muid tõendeid. Kuid moded saavad vist meie Pm vestlust läbi Vahvli kontrollida...

 

http://img96.imageshack.us/i/scammeroo.png/

 

Tegu on siiski kelmusega ja minu nõue on, et vähemalt siit foorumist ip banni saab, kui ta just ei vabanda ja kahjutasu hüvitaks. Isegi kui temaga siin midagi ei juhtu, on mul avaldus tehtud, ja esmaspäeval viin jaaskonda kui asi pole lahenenud.

 

//// pealkirjas on vale msn

coolrego@hotmail.com

on õige msn...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Isegi kui temaga siin midagi ei juhtu, on mul avaldus tehtud, ja esmaspäeval viin jaaskonda kui asi pole lahenenud.

 

Mis koht see veel on?

 

---------- Post added 16-04-11 at 10:36 ----------

 

Ja kui mänguraha üle lased siis ment ei tee sittagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kas leidub mingisugust tõendust, et 150M sai tema kätte toimetatud? Pildid, videod.

Samuti kasutage PMide saamiseks/saamisel seda õpetust http://www.vahvel.net/showthread.php?63424-Kuidas-v%E4ltida-pettasaamist-K%F5igil-lugeda

Ma arvan, see et ta ise kirjutas mulle, et mina sain oma 50 eurtsi kätte, see tähendab et ta sai 150m?

isegi kui oleks pilt , et trade windowis 150m , see ei oleks ju mingit vahet?

Ma arvan, et mu sõnad loevad rohkem, kui kergesti töödeldav pilt..

Teisipäeval müüsin wutsdatile 272m ja käisin ette, kõik oli korras.

Ja PM kontrollisingi nii..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis koht see veel on?

 

---------- Post added 16-04-11 at 10:36 ----------

 

Ja kui mänguraha üle lased siis ment ei tee sittagi.

 

 

Kuule tarkpea, ära seleta, kui sa asjast midagi ei tea. Mine toksi piksleid ja ära targuta.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan, see et ta ise kirjutas mulle, et mina sain oma 50 eurtsi kätte, see tähendab et ta sai 150m?

isegi kui oleks pilt , et trade windowis 150m , see ei oleks ju mingit vahet?

Ma arvan, et mu sõnad loevad rohkem, kui kergesti töödeldav pilt..

Teisipäeval müüsin wutsdatile 272m ja käisin ette, kõik oli korras.

Ja PM kontrollisingi nii..

 

Siiski, kui midagi mulle ette näidata pole läheb teema varsti kinni, kasutage vahendajaid!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks scammer 150M rikkam ja nagu alati, ei koti see moderaatoreid, tuues vabanduseks mingit totaalset paska. Ma tean, et nüüd tuleb siit warn. Tüüpiline.

 

 

Saage aru, ei saa kellegi väidete peale inimesi bannima hakata.

Nii võib ühe päevaga kogu aktiivsele kommuunile bani peale lükata kui keegi teeks sellseid teemasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.