Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

abi paluks phpBB3 foorumiga !

Soovitatud postitused

VIP

paluks siis abi ühe lihtsa asjaga, mida minu pea ei võta :/ !

Probleem järgmine:

 

Mul on preagu täiesti tavaline phpbb3 süsteem kodulehel peal onju..

Aga seal on üks selline jama .. täpsemalt on asi sellest, et kui inimesed postituse teevad, tahab foorum et mingi Moderaator või administraator selle heaks kiidaks, Ehk siis vajab peale postitust heaks kiitu. Kuidas saaks selle maha võtta? olen tuhlanud kõik need õiguste ja gruppide õigused läbi ja ikka ei saa aru.. mis ma tegema peaks ?

See tõesti käib kõigile närvidele ja paljud quitivad foorumist...

:(


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Ma saaks aidata aga kui ma seletama hakkan siis sa ei saa midagi aru. Tee mind adminiks, et ma saaksin õigusi valida ja teen asja korda.

Kontakt: [email:1e715unj]miku---@hotmail.com[/email:1e715unj]

 

palun proovige seletada,siis ma tean järgmine kord kuidas ise kah seda teha.. siis ei pea enam tülitama teisi sellise asjaga!

btv. added to MSN Messenger


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Äkki on alafoorumitele õigused andmata? Pead andma õigused, et ka tavainimesed saaksid postitada?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Äkki on alafoorumitele õigused andmata? Pead andma õigused, et ka tavainimesed saaksid postitada?

 

Jah, foorumile tuleb õigused anda. Sul oli vahepeal alguses "Test forum" või midagi sellist kui panid phpBB peale, siis kopeeri tolle foorumi õigused sinna kus sul see on ,et vaja admini poolt heaks kiitu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
ACP > Misc > Permissions > Forum permissions > "Can Post without Approval" > Yes

 

Mina tänan.

 

eesti keeles palun ?


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Vabandust, mis jäi arusaamatuks? pead päris tolgus vist ikka olema kui aru ei saanud..

 

wtf? lampi hakkad paukuma ??? mul on phpbb3 eesti keeles. ning eestikeeles palun..

 

ning sa ise paras tolgus, kui lampi tuled sõimama..


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
wtf? lampi hakkad paukuma ??? mul on phpbb3 eesti keeles. ning eestikeeles palun..

 

ning sa ise paras tolgus, kui lampi tuled sõimama..

 

Iga normaalne inimene oleks aru saanud, ja on siis raske eesti keelde omast peast tõlkida? loogilist mõtlemist ka on? vapjsee inimesed käivad ikka siin vahvlis abi küsimas, täiesti könnid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Iga normaalne inimene oleks aru saanud, ja on siis raske eesti keelde omast peast tõlkida? loogilist mõtlemist ka on? vapjsee inimesed käivad ikka siin vahvlis abi küsimas, täiesti könnid.

 

eino jah sa oled ikka tõsine debiilik :) | Ma tulingi siia abipaluma foorumi kohta kuid jah .. eks ma näen et siin peale sinu kedagi ple niiet.. sa paras pask ise kah :)

 

---------- Post added 09-04-11 at 20:21 ----------

 

panen teema lukku -.-


9.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.