Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Mida ootate uuelt valitsuselt?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

MINU arvamus on, et Eesti jääb veel pikkadeks aastateks virelema, kuna võimule jäid samad mõttetud tüübid kellel pole mingit visiooni seoses tulevikuga. Koalitsioonileping on paras naljanumber. Kõik suuremad tegemised on lükatud tulevikku ja lisatud on punkt, et viiakse ellu siis kui tekivad rahalised võimalused. Kurat, ega raha ei kasva puu otsas, kuid rahvale just seda öeldaksegi. Sõna "laen" on nagu kurjus ise. Suurele osale rahvale on jäetud mulje, et laenu võtta on lollus ja selle tulemus ei ole kindlasti positiivne.FAKT on see, et need MÕTTETUD tüübid valitsuses ei oskaks laenurahaga midagi tarka peale hakata ja seega üritavad kuidagi läbi ajada. Hetkel üle 100000 töötu ja veel üle 100000 eestlase töötab välismaal. Ja siis veel see kampaania "Talendid koju" . Huvitav kas need väljamõtlejad ise ka aru saavad, et ükski normaalne inimene ei tule Eestisse tagasi kui ta saab välismaal 3x paremini ära elatud.

 

Lühidalt---Eesti on omadega p... ning mida kiiremini siit uppuvalt laevalt minema saab, seda parem endale.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vahet ei oleks nagunii kes seal juhib, kõik ikkagi oma huvide eest seal eelkõige :D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida oleks teinud paremini keskerakond!Eesti sugune riik vajab stabiilset valitsust.Oleks savisaar valitsusse saanud oleks töötud 0?Oleks eesti praegu euroopa kõige rikkaim riik?Vaevalt!Eesti majandus on enamus euroopa riikidest parem!Ärge tooge nüüd siin võrdlusi mingi Rootsi,Norra,Soome ja Saksamaaga.Tooge võrdlusi näitkes poolakate, leedukate, lätlastega jne....Kui sul Eestis ei meeldis, siis sul on õigus lahkuda.Mis te arvate, et Eesti on ainuke riik kus inimesed ära lähevad, et leida paremat töökohta välismaalt.Muidugi, las riik võtab laenu ja oleme varsti samasugused nagu Kreeka ja Hispaania.Vaadake Tallinna seisu praegu.Oleks savisaar peaministriks saanud siis oleks lasteaiad kinni, ja meie maksaksime tema telekanaleid kinni.Valitsuses oleks ministriteks Piret Järvised ja teised Ninjad.Olge normaalsed!Teiseks riigikeeleks oleks vene keel ja venelased oleksid tähtsamal kohal kui eestlased, sest NEID JU KIUSATAKSE TAGA!Ega ma ise ka rahul pole Eesti eluga aga olen üpris veendunud, et Savisaarega oleks see kindlasti hullemaks läinud.Ja lase teema pealkiri ka ära muuta.Pane pealkirjaks siis, et Ansip m*nn, sest ta ei võta laenu ja tekitas ülemaailmse majanduskriisi!Mina ei näinud sinu postituses ühtegi asja, mida sa ootaksid uuelt valitsuselt (v.a see, et nad peavad laenu võtma)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mida oleks teinud paremini keskerakond!Eesti sugune riik vajab stabiilset valitsust.Oleks savisaar valitsusse saanud oleks töötud 0?Oleks eesti praegu euroopa kõige rikkaim riik?Vaevalt!Eesti majandus on enamus euroopa riikidest parem!Ärge tooge nüüd siin võrdlusi mingi Rootsi,Norra,Soome ja Saksamaaga.Tooge võrdlusi näitkes poolakate, leedukate, lätlastega jne....Kui sul Eestis ei meeldis, siis sul on õigus lahkuda.Mis te arvate, et Eesti on ainuke riik kus inimesed ära lähevad, et leida paremat töökohta välismaalt.Muidugi, las riik võtab laenu ja oleme varsti samasugused nagu Kreeka ja Hispaania.Vaadake Tallinna seisu praegu.Oleks savisaar peaministriks saanud siis oleks lasteaiad kinni, ja meie maksaksime tema telekanaleid kinni.Valitsuses oleks ministriteks Piret Järvised ja teised Ninjad.Olge normaalsed!Teiseks riigikeeleks oleks vene keel ja venelased oleksid tähtsamal kohal kui eestlased, sest NEID JU KIUSATAKSE TAGA!Ega ma ise ka rahul pole Eesti eluga aga olen üpris veendunud, et Savisaarega oleks see kindlasti hullemaks läinud.Ja lase teema pealkiri ka ära muuta.Pane pealkirjaks siis, et Ansip m*nn, sest ta ei võta laenu ja tekitas ülemaailmse majanduskriisi!Mina ei näinud sinu postituses ühtegi asja, mida sa ootaksid uuelt valitsuselt (v.a see, et nad peavad laenu võtma)

 

Kas ma mainisin Kordagi Savisaart? Ise olen Sotside poolt, kuna sealt on ehk midagi uut oodata. Kas sa üldse tead, et Ansipit,Laari,Savisaart ega teisi poliitikuid ei huvita Eesti, vaid ainult Tallinn, kuna see on ainuke koht Eestis, mis ei ole omadega persses. Ära tule siia reostama kui ise ei tea ilmast sittagi.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

FAKT on see, et Eestis saab rikkaks ainult varastades ja pettes.

Loto kah :D


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas ma mainisin Kordagi Savisaart? Ise olen Sotside poolt, kuna sealt on ehk midagi uut oodata. Kas sa üldse tead, et Ansipit,Laari,Savisaart ega teisi poliitikuid ei huvita Eesti, vaid ainult Tallinn, kuna see on ainuke koht Eestis, mis ei ole omadega persses. Ära tule siia reostama kui ise ei tea ilmast sittagi.

 

Tallinn ei ole omadega pe**es? Tallinna teed on sama künkalised kui Eesti majandus,Tallinna lasteaiad on pehmelt öeldes sitas olukorras ja TTV on mõttetu telekanal.

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Ehk tead, et teetõid ei tehta talvel ning lasteaiad ei ole probleem number 1. Mujal Eestis on TÕSISED probleemid. Kus pole elektrit, kus pole normaalset joogivett jne.

Võiks enne ikka mõelda laiemalt, kui jama postitad.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah Eestis on palju suuremaid probleeme, kui need, mis ma ennist nimetasin, kuid see, et TTV saab rohkem raha, kui Tallinna lasteaiad, see pole normaalne!

Muudetud liikme Hidden Ninja'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mine ära siis kui Eesti ei meeldi. Mida sa virised...

Ja need töötud. Kurat see on rohkem rahva enda probleem. Tehku ise endale töökohad. Kui sa jääd riigilt töökohta ootama siis oled ikka puruloll.

 

Ehk loed pealkirja ja postitad siis uuesti. Lootsin, et ehk siin veel normaalseid inimesi, kes mõtlevad, aga nagu näha siis seni ainult mina+1 :D

Sinu arusaam riigist on vist see ,et tuleb makse maksta ja vaesuses vireleda ehk siis mõtled nagu iga teine tüüpiline eestlane.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.