Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline wutsdat

bat for lashes, noki-noki tibuke~ajudeni anyway ei jõua.

Soovitatud postitused

Külaline wutsdat

Lugu siis järgmine, eile kirjutas bat for lashes oma msni mu teemasse, addisin, maksin 18.75€ 75m eest ja vant kadus offline. Ignoreerib mind- ei vasta sõnumitele.

 

Mind niivõrd tema bannimine ei huvitagi.

Uurisin vähe asja ja tuleb välja, et tegu hoopis ALARI KINGU'ga.

Tegelik msn on tal [email:39jm175n]alari.kingu@hotmail.com[/email:39jm175n] kui ma ei eksi

Kes leiab mulle tema elukoha ja muu vajaliku tema irl leidmiseks saab vaevatasu ( juhul kui info on korrektne )

Summa suht naeruväärne mida scammida, aga mul asi põhimõttes, ma ei anna ühte eurisentigi niisama ära.rune24.png

msnlog.png

panku.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kus on msn vestlusest pildid? Ja nendel piltidel peab ka msn näha olema. Neist logidest pole kasu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

orly?

 

Tee mis tahad aga seda vahvli acci ma ei kasuta, suht pohh et vahvli acci sharemine on keelatud kui jah seda kasutab teine isik, nagu sa näha võid.

 

Juba pikemat aega kasutan ma seda acci kahjuks.

 

---------- Post added 06-04-11 at 17:06 ----------

 

aa jaa, btw kui sa ei usu http://www.vahvel.net/showthread.php?72287-O-pin

 

Selle vahvli accica ´teeb mul sõber diile kus ta müüb minu raha vahest harva kui ma palun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline wutsdat
Author of the topic Postitas
orly?

 

Tee mis tahad aga seda vahvli acci ma ei kasuta, suht pohh et vahvli acci sharemine on keelatud kui jah seda kasutab teine isik, nagu sa näha võid.

 

Juba pikemat aega kasutan ma seda acci kahjuks.

 

---------- Post added 06-04-11 at 17:06 ----------

 

aa jaa, btw kui sa ei usu http://www.vahvel.net/showthread.php?72287-O-pin

 

Selle vahvli accica ´teeb mul sõber diile kus ta müüb minu raha vahest harva kui ma palun.

 

 

See oli sinu acc, sa tead kes seda kasutab, alles tegid/tegi tehingu dumbiga ja raha läks sinu pangaarvele. Mina tulen oma raha järgi sinu juurde- sina oled vastutav minu silmis.

Sinu ainuke võimalus on lasta tal mulle anda mille eest maksin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

noo ja mis sa sellest mulle räägid?

 

Nojah ma võin vaadata mis teha annab kuid pead ei saa anda, kuid milleski pole kindel.

 

 

P.S nagu ma ütlesin siis ta müüb minu raha kah vahepeal ja see on loogiline et dumby kannab raha minule vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline wutsdat
Author of the topic Postitas
noo ja mis sa sellest mulle räägid?

 

Nojah ma võin vaadata mis teha annab kuid pead ei saa anda, kuid milleski pole kindel.

 

 

P.S nagu ma ütlesin siis ta müüb minu raha kah vahepeal ja see on loogiline et dumby kannab raha minule vms?

 

 

Sa ju tunned teda, lambi vend ei tee sinu eest tehinguid. Tahad paska enda kaelast ära ? Tee talle selgeks, et võlg vajab tasumist.

Aga kui sellest asja ei saa siis mul ka kahju, aga tulen ja küsin selle raha sinult. See konto on liiga palju sinuga seotud.

Ma arvan, et rohkem pole mõtet selle teema kallal nämmutada, ma kas saan mille eest maksin või pean ise küsima.

 

Krt on ikka lapsel mõistus Eestis scammida...Eesti ju nii tilluke- kõik tuleb välja ja kõik leitakse üles. Saage sellest juba aru palun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Asi nii et sain ise ka alari.kingu@hotmail mingi 2 kuud tagasi umbes 25m rsgp-ga scammi, juhul kui saad ta kohta midagi teada siis anna mulle ka palun teada.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline wutsdat
Author of the topic Postitas

Ootan endiselt infot tema elukoha/kontaktinfo kohta. Vaevatasu eest ofc.

 

pm või add msn: [email:255dxw74]sipsik1234@hotmail.com[/email:255dxw74]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.