Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bitva scammer+liar

Soovitatud postitused

Et siis lugu selline , postitasin teema et teen kõiki queste peale While guthix sleeps, bitva siis soovis oma purel Sub Quest+Desert Treasure. Pakkusin et teen 1kuu pin eest ära. ja olen nõus ette käima talle kuna tal must rohkem tehinguid.

Jõudsin siis tööga poole peale ja avastasin, et vahepeal on Bitva ban saand vahvlist, uurisin lähemalt ja sain teada et ta kellegilt kasu üle last ja ma enam edasi ei julgend esialgu teha temaga äri. Kindluse mõttes ma 1. rääkisin dumbyga et teda teatada mis toimub praegu Bitva tellimusega. niisiis , oli proof olemas et ta scammer ja lasi konto üle, ma tegin nii et 1. vahetasin pass ära (teadsin et saab tagasi võtta nkn), müüsin ta kasutajas pmtslt kõik asjad maha ja võtsin cash enda kasutajasse, et kui ta sisse logib msni siis räägin temaga, et kui ta kohe ette ei käi pin siis ma ei tee temaga seda diili lõpuni kuna tast jäi väga halb mulje , scammer+liar. või siis 2 võimalus et ta annab ohvrile kasutaja tagasi , teen tal dt lõpuni ja annan selle 3m talle tagasi ja ise saan pin, või 3 kui ta nõus pole kummagiga siis kas annab lihtsalt kasutaja tagasi ohvrile ja mina talle ta kasutaja +3m. ja kui sellega ka nõus pole siis keeran tal lihtsalt kasutaja perse. (ta pure , väga kerge teha seda:D) aga ta võttis kasu tagasi ja nägi et 3m läind ja ta hakkas ajama [email:1jx3u1zv]kuld@dice.ee[/email:1jx3u1zv]-le et mina olevat talt 40m üle last ja ta pani öösel selle raha peale ja nüüd enam pole . Vannun , et ainukesed asjad mis olid hommikul kasutajas olid tehtud pray 36-43(nagu ma palusin),1,3m cash peal,mingi 1k sword fishe 1,5k lobisid 2,7k addy arroweid ja muud midagi.

 

Ühesõnaga , olin nõus ette käima kuid avastasin et ta scammer ja ta oleks minu samamoodi üle last,

tema 3m on ikka veel mu käes, olen nõus selle tagastama kui ta annab ohvrile kasu tagasi, või et teeme diili lõpuni ära et teen tal DT ära ja saan pin ja ta kasu jääb nii nagu oli.

Kuid ta ei taha ja ta tahab siin mingit s*tta ajada et ma talt 40m üle last.

mina jõudsin oma tööga poole peale , tegin 6 questi ära, need on: druidic ritual,death plateau,temple of ikov, the dig site, troll stronghold, troll romance ja tahtsin alustada just Tourist trappi.

Gf.

 

Video klippe minu tööst (questide tegemisest ja pray treenimisest + msn chat mis alguses oli):

http://www.youtube.com/watch?v=5NYcRcZPykI&feature=channel_video_title

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.