Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lively Roleplay :: Fort Carson :: Lively-RP.eu

Soovitatud postitused

Heaküll et server pole avatud, kuid ma näen selles serveris väga väga väga minimaalset potensiaali, sest esiteks on slax täenäoliselt kõige halvem serveri omanik üldse ning teiseks, noh, ütleme nii, et ma tean küll missugune see Slaxi stiil on. Veel umbes nädala eest iga päev tüütas mind MSNis, et ma ütleks talle, kuidas teha seda ja teist. Ta ise ei oska mitte muffigi teha. Võibolla osadele meeldib seal, kuid ma olen üsna kindel, et vähegi mõistlikum ja nõudlikum RPja loobub kohe seal olemisest.

 

Ja mis kuradi rivo ehk Yabodo? Yabodo on üks minu sõber, kes võttis selle nime endale umbes 3-4 aasta eest ja on sest saati olnud selle nimega ET's ja ka SA:MP's admin ja mapper. Ka see paistab väga imelik. Yabodo on ka vahvli foorumis kes kohe päris kindlasti pole see Rivo, vaid on hoopiski Kaspar.

 

// kui ma näen, et kasutatud on minu skripti ilma loata, siis ma reaalselt tulen keeran teile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tervist! Mina ei ole scriptinud ühtki Fort Carsoni serverit. Tegu on alusetu laimuga ja nõuan, et sebiksite endale uue kasutajanime. Olen nime "Yabodo" juba aastaid kasutanud ja rippereid ma ei salli. Server on ilmselgelt wannabe klubi.. Pole esimene kord, kui mu nime rotitakse ja öeldakse "Sõber soovitas". Soovita edasi siis.

 

Minu nime ei pea kasutama enda serveri reklaamimiseks! Aitäh ja arenege edasi oma unistustemaal!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii kõvv server =) True-Life GM, no mida veel? AA ja olin esimene, kes bän sai =). Selle eest, et admin oli 7a chatis öelnud, et kes midagi "tõmbleb" saab kohe bän. Aga jah, edu =)


Elage nii kaua kui teil elada on jäänud , muud midagi .

 

Surm on lähedal =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Eesti keel tõesti lonkab sul. Anyways - Targem annab järele. Käi koolis, saa targaks, mine ülikooli kui vajalik ja siis alles hakka teemades ära panema. - Prica tõiesti omab, Ümmargune 0. Raha palju siis võib maksta serveri eest :)

Gl .

 

Mis sest? Mul eesti keel lonkab koguaeg. Mina käin siiani koolis, probleem sellega või? Lähen ülikooli siis, kui vaja on.

 

Kas sul on Prica'ga probleeme või? Kui ei, siis hoia suumulk kinni.

 

Kao kappi, mitte ära närva siin =? Nii kõvv server ju. A, muidu, Martin, sa eestlane ikka vä?

 

Ma olen ikka puhas eestlane, mitte venelane nagu sina.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olen ikka puhas eestlane, mitte venelane nagu sina.

 

Venelane või mitte, kuid uhke oma rahvuse üle ning vähemalt üritan õieti kirjutada erinevalt sinust. Ning see siin läheb liialt OT'ks ja PC kogumiseks.


Elage nii kaua kui teil elada on jäänud , muud midagi .

 

Surm on lähedal =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Venelane või mitte, kuid uhke oma rahvuse üle ning vähemalt üritan õieti kirjutada erinevalt sinust. Ning see siin läheb liialt OT'ks ja PC kogumiseks.

 

Mina ei ole süüdi, kui teie retard kogute siin PC'e. On ka alati võimalus vajutada risti (nuppu), mis asub üleval/paremal nurgas.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina ei ole süüdi, kui teie retard kogute siin PC'e. On ka alati võimalus vajutada risti, mis asub üleval/paremal nurgas.

 

Esmalt võiksid siiski ära otsustada, kas sa teietad, või sinatad mind. Ning palun, ära liigu teemast kõrvale. A ja seda ka veel, et see rist asub õleval paremas nurgas mitte üleval või paremal.

Et väga OT. ei oleks, siis soovin Släksile edu serveriga, mis vähemalt minu arust tal eriti ei ole õnnestunud.


Elage nii kaua kui teil elada on jäänud , muud midagi .

 

Surm on lähedal =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esmalt võiksid siiski ära otsustada, kas sa teietad, või sinatad mind. Ning palun, ära liigu teemast kõrvale. A ja seda ka veel, et see rist asub õleval paremas nurgas mitte üleval või paremal.

Et väga OT. ei oleks, siis soovin Släksile edu serveriga, mis vähemalt minu arust tal eriti ei ole õnnestunud.

 

Ma mainisin, et sina ja iMean. Aitäh tähelepanu eest.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma mainisin, et sina ja iMean. Aitäh tähelepanu eest.

 

Siis oleks võinud panna erinevad asjad erinevatesse osadesse, või eraldada komadega. Ning pole vaja tänada, keegi nkn. sind tähele ei pane.


Elage nii kaua kui teil elada on jäänud , muud midagi .

 

Surm on lähedal =)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

PrixXx ning iMean, teil pole isegi õigust siin rääkida niimoodi. Minge uurige siis järgi, miks ta nii ja naa teeb. Mida te kõike nii negatiivselt võtate? Te suurema vaateringiga ei või võtta asja ning mõelda teistele? Üritate terves elus sellise isekuse pärast läbi saada? Olge õnnelikud eluga, laske kõikidel elada omatviisi. Kui soovite kritiseerida, siis kritiseerige ikka sobivalt. Martin, sama sinuga. Ole ka targem, ning ära vaeva ennast vaidlemisega. Võibolla soovivad nad tähelepanu saada sellega või siis enda igavat laupäeva põnevamaks teha. Näitad ennast ka halvast küljest.

 

Vabandan OT pärast, aga tõesti need 2 lehte on lihtsalt olnud täis lapsikut vaidlemist, kes on parem ning targem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.