Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

scammer BITVA (p0ssible1@hotmail.com) ????

Soovitatud postitused

igatahes jah , lasin tal accounti ise ära kontrollida

meie vestluses on näha ka et ta saatis mulle track id koodi.

kasutaja sisselogimis nimi: skilleera

track id : P54085004-714BDAA6

 

piltidel on ka näha kellaaegu millal ma tegin need.

 

bitva.jpg

bitva1.jpg

bitva2.jpg

bitva3.jpg

 

ja nüüd logis ka välja pildil kellaaeg nähtaval : bitva4.jpg

 

igatahes ma tahaks oma raha saada , kuna ta mängib selle kasutajaga hetkel , vaatasin adventure logist et ta membuks teinud.


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
noo arvata on et see vend scammer.. ma tahtsin mille osta ja pakkusin mm.. see hakkas scammeriks sõimama

 

aga ta oli nagu ebuddy'ga ka sees , kuna järsku ta ei vaadanud ebuddy'se , kes teab vb unustas ära maksta või midagi sellist , igatahes loodan temaga päeval kontakti saada.


Liitu ON24.ee ,alustus raha on 5€ kui panete registreerumisse selle koodi "PRBBOMW"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

arvata oligi, tahtis mult kah $or rsgp osta, siis ütles et dumby mm ei kasuta ning valetas et dice tahab 5€ mm tasu saada. Küsisin dicelt üle ja ta polnud rääkinudki sellise vennaa midagi, ning peale seda ta enam msnis ei vastanud kah.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Bitva, sul on aega õhtu kella 7 'ni, et kasutaja kinni maksta, vastasel juhul oled banned ning petiste listis.

 

Parimat,

~Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

jah , ma jäin eile teleka taha magama , võiksid msn tulla vms ?


Ainuke Msn : [email:i3787sp0]Bon_rull@hotmail.com[/email:i3787sp0] Täna rikun ma reegleid Oled , Minu jaoks õige .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jäid magama ja tegid member?

Kui sellele vaidluseks, et sa tahtsid ennem osta ära pin.

Siis miks raha ka juba ei andnud?

 

member ?:O mida sa ajad , ma panin eile accounti pendima ja läksin suurdetuppa telekat vahtima.


Ainuke Msn : [email:i3787sp0]Bon_rull@hotmail.com[/email:i3787sp0] Täna rikun ma reegleid Oled , Minu jaoks õige .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
haha , sa busted ammu :D Oleksid võind öelda , et lähed telkut vahtima !: DxD

 

loe convest seal kirjas ma tv


Ainuke Msn : [email:i3787sp0]Bon_rull@hotmail.com[/email:i3787sp0] Täna rikun ma reegleid Oled , Minu jaoks õige .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Aega sul igastahes kella seitsmeni õhtul.

 

see vend võiks online ka juba tulla.


Ainuke Msn : [email:i3787sp0]Bon_rull@hotmail.com[/email:i3787sp0] Täna rikun ma reegleid Oled , Minu jaoks õige .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Banned. Juba veel 1 kelle ta üle lasi.

 

Kui keegi on temaga äri teinud siis palun PM koos nime ning konto nr 'iga. Lendab petiste listi.

 

Parimat,

~Dumby

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.