Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[ÕPETUS] Kuidas Teha Pommi ( Ohtlik )

Soovitatud postitused

VIP

Nii , Kõigepealt on Vaja sul torusiili , hõbepaberit . kalla torusiil umbes 80ml Pudelisse. võta hõbe paber murra sealt tükke tee hästi väikseid kuule umbes 50-60 tükki vaata et on piisavalt palju pane pudelile kork peale kenasti . ja keera kõvasti kinni võta pudel kätte loksuta umbes 5-10korda viska pudel minema , näed et pudel paisub kas käib pauk , või tuleb õhk välja ja kui TULEB ÕHK VÄLJA MITTE PUDELIT NÄPPIDA KUNA SEAL SEES ON HAPE ! MIS PÕLETAB TEIE NAHA !

 

ps: 13aastastel mitte teha !


Ainuke Msn : [email:i3787sp0]Bon_rull@hotmail.com[/email:i3787sp0] Täna rikun ma reegleid Oled , Minu jaoks õige .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma arvan, et sulle peaks aktivisti embleemi kohe ära panema!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esiteks tuleb enne hõbepaber (Foolium) pudelisse panna ja alles seejärel torusiili valada.

Teiseks on täiesti mõttetu sellist "õpetust" siia panna, sest see on kirjavigadega ja eks igaühele tuleb selline teadmine õige aja peale, kui on juba vanust piisavalt.

 

Teema võiks lukku panna.


30t2ve0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Soovitan hea südamega mõnel adminil see teema ära kustutada, tõesti mõni loll võibki teha seda ja pärast muidugi oled sina selles süüdi Bitva, et siukeseid õpetusi interneti üles riputad.

 

nojamh .


Ainuke Msn : [email:i3787sp0]Bon_rull@hotmail.com[/email:i3787sp0] Täna rikun ma reegleid Oled , Minu jaoks õige .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

räige pomm:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.