Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Bayside RolePlay (International)

Soovitatud postitused

// Kuna mul korra lendas browser crashi, kui mul oli korralik teema valmis kirjutatud, siis ei viitsi seda uuesti teha.

 

Tänasest avab uksed server nimega Bayside RolePlay.

 

Serveris toimub tegevus pisikeses külas (või kuidas seda nimetadagi) nimega Bayside, mis asub San Fierro ligidal, üle mere minnes. Külas pole algsena kuigi palju, kuid mapperid on teinud oma töö ning vajalikud asjad on külas olemas.

 

Miks just Bayside? Ma leidsin, et selles külas pole varem servereid tegutsenud (vähemalt kuulsaid mitte).

Skriptiks on VFCRP modifikatsioon (VFCRP, nagu teame, on minu tehtud), parandasin kõik teadaolevad skriptivead ning täiustasin GMi. Nüüdseks on GM täielikult SQLi peal, vead parandatud ja GMi on tohhuijaa täiustatud.

 

Serveri ideoloogia on teha kõik mängijate tahtmise järgi. Administratsiooni raudkohustuseks on mängijaid aidata esimesel võimalusel (/report olgu vastatud 10 sekundi jooksul, muidu võtan adminitel munad pihku).

 

RolePlay taseme üritame kujundada võimalikult kõrge, sellest ka mõte teha asi international, sest face it - Enamik eestlastest mängijaskonnast pole just hiilgava RP-ga.

 

Administratiivi kuuluvad enamasti vanad tegijad -

Omanikuks ja skripteriks olen mina, mängus saab mu nimeks tõenäoliselt Vincenzo Alessio, teistest serveritest võite mind teada kui Glenn Jenkinsit/Lee Walterit/Ryan Fosterit, neid nimesid on mul palju olnud

Ian Doyle ehk Massa on Head Administrator, tema on ühtlasi Head of Property ja Head of Factions.

Lead Administratoriks on Robert Baker ehk Robi, kes tegeleb kohati mappinguga, Eesti serveritest võib teda teada Larry Smithina vms. Tema on meie InGame power.

Game Masteriks on Roy Faraday ehk Lars, tema tegeleb peamiselt foorumiga ja InGame abistamisega.

 

Endine Lead Administrator retired Yabodo ehk Kaspar, ingame nimega Johnny Fife või Giuseppe Alessio tegeles mappinguga, kogu map on suuresti tema tehtud.

 

Server avatakse täna kell 7, mingit väga suurt avamist ei tasu oodata sest ma pole vaeva näinud reklaamiga.

 

Foorumi leiate leheküljelt http://www.bayside-rp.lld4ll.com, registreerige ning vaadake asjad üle

 

Serveri IPks on 109.73.163.11:8500, server on renditud ServerFFS'st Inglismaalt, see tähendab et server on VÄGA stabiilne ning ping on ka suhteliselt hea (100 ringi).

 

Võite küll vinguda et sitt avaldus, aga ma pole praegu rõhku pannud sellele, teen teile lihtsalt topicu et saaksite arvamust avaldada ;)

 

Server on praegu avatud, kuid RolePlay'd ei toimu enne 7't. Viimane serveri lihv on praegu tegemisel. Võite läbi tulla, kuid administraatorid võivad olla hõivatud.

 

Kiire sneak-peak serverisse piltidest: http://img828.imageshack.us/g/samp050t.png/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Norm servu jah.

Endale ka meeldis.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Serveri mängijate arv on igapäevaga 5 võrra tõusnud! Eile saavutasime 20 rekordiks, tänane eesmärk on 25!

 

21 oli :P


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mu nimi seal servus on Michael Holem vist.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lahe. :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Üks annetustase sisaldab, et LVL 4 admin. Rohkem ei olegi midagi öelda, see ütleb kõik serveri kohta.

 

See käib $100 donationi kohta, mis on poole aasta serveri maksumus. Samuti see perk ei kehti siis, kui on eelnevaid probleeme antud mängijaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vähemalt mängijaid on koguaeg sees suht.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nagu näha siis üks server mis pole rahva poolest feilinud, aga see on küll kahtlane et raha eest saab adminiks osta.


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Server ei läinudki kinni või?


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.