PDA

View Full Version : -plastikuhvo- SCAMMER

Kulli
01. aprill 2011, 17:18
Sain siis niiöelda üle kasutajalt -plastikuhvo-'lt kes scammis minult 170M RSGP, pidin vastu saama 65 EUR.
Ütlesin, et saadaks mulle PM ja kõik näis ilus. 56 tehingut + annetaja ja igast asju, ei olnud
mingit kahtlustki, et laseks sellist võimalust käest.
Niisiis andsin 170M ette ja tõmbas msnist välja ja oligi kõik.
Proof:
http://i54.tinypic.com/w0m7ur.png
http://i51.tinypic.com/2eoh2l0.png
http://i56.tinypic.com/2cy3cdk.png

Tema msn: [email:2vrt99tr]w0w-personal@hotmail.com[/email:2vrt99tr], olge ettevaatlikud.
Palun adminid või moderaatorid, tehke selle trollipoisiga midagi.
GG 65 EUR
Tänud!

-Plastikuhvo-
01. aprill 2011, 17:20
Oot oot, mis asja? Mu msn on [email:12r1gyxk]Sven_A@live.com[/email:12r1gyxk] ja [email:12r1gyxk]Plastikuhvo@hotmail.com[/email:12r1gyxk]
w0w-person tahtis müüa 300M 0.25 ea, saatsin PM-i ja kadus msnist. Edasi ma ei tea mis toimus, kuni [email:12r1gyxk]bmw_227@hotmail.com[/email:12r1gyxk] kirjutas ,et ka ma scämmer?
Mina pole selle asj ataga igastahes! Iseasi kas usute, olen ostnud siin suuremaid summasi, müünud suuremaid summasi. Miks ma peaks laskma 170M üle? Nalja teete, ostan siiani RSGP-d, jas moded/admin vaatavad üle ja ütlevad mis arvavad!

M i h k e l
01. aprill 2011, 17:20
ee, kui see peakski õige isik olema, siis hetkel vaatab ta seda teemat ning ta oli kunagi scammer vahvlis, ning isegi mode, lasi üle mõningad.. nüüd taasnud kuna adminid võtavad igal scammeril banni maha

Eku
01. aprill 2011, 17:23
Mingi aprillinali ?
Rääkisin selle vennaga samal ajal, tema õige msniga, ma arvan, et sind kasutati ära.

-Plastikuhvo-
01. aprill 2011, 17:24
Ma olen siiamaani teinud väga edukaid ärisi, modede/tuntud vendadega. Pole kedagi scämminud, kõik võivad seda tõestada. Hetkel ostsin isegi 95M ühelt.

b-complex
01. aprill 2011, 17:25
vaadates seda rs acci siis tegemist on vibkas13 nimelise inimesega

Rainer
Oot oot, mis asja? Mu msn on [email:29dp2nou]Sven_A@live.com[/email:29dp2nou] ja [email:29dp2nou]Plastikuhvo@hotmail.com[/email:29dp2nou]
w0w-person tahtis müüa 300M 0.25 ea, saatsin PM-i ja kadus msnist. Edasi ma ei tea mis toimus, kuni [email:29dp2nou]bmw_227@hotmail.com[/email:29dp2nou] kirjutas ,et ka ma scämmer?
Mina pole selle asj ataga igastahes! Iseasi kas usute, olen ostnud siin suuremaid summasi, müünud suuremaid summasi. Miks ma peaks laskma 170M üle? Nalja teete, ostan siiani RSGP-d, jas moded/admin vaatavad üle ja ütlevad mis arvavad!

Täiesti usun Sveni.
Pikalt ei viitsi kommenteerida, aga mõelge ise loogiliselt. Svenil on oma rsgp äri ja siis nurjab selle 170M pärast? Vaevalt küll.

Chfz
ee, kui see peakski õige isik olema, siis hetkel vaatab ta seda teemat ning ta oli kunagi scammer vahvlis, ning isegi mode, lasi üle mõningad.. nüüd taasnud kuna adminid võtavad igal scammeril banni maha

Sven tegi uue kasutaja, mitte et ta vana kasutaja unbanniti vms.

Igatahes, tegu pole kasutaja Sveni msniga. Võin samuti kinnitada seda kuna vahelduva eduga juba aastaid suhelnud temaga.
Ka RSNid ei klapi.

b-complex
01. aprill 2011, 17:35
Viimases lauses on kirjas kah et Tänan 170m milli eest, ja et ei oska msnidel vahet tega vms??

Rainer
01. aprill 2011, 17:39
Kahju vaadata kuidas inimesed üle saavad. Pean silmas Kullit

Kulli
01. aprill 2011, 17:45
Küsisin siis inimeselt kes pidi ostma 170M ära, ütlesin et laseks PM saata,
ja PM tuligi -plastikuhvo-'lt ning jäin seda uskuma. Ei tea, ei mina saa sellest asjast aru, kumb siis süüdi?
http://i52.tinypic.com/9905f5.png

-Plastikuhvo-
01. aprill 2011, 17:47
Mulle öeldi ,et müüb RSGP 0.25 ea, saadaksin PM-i Kullile ja võib ette anda, ütlesin ,et PM saadetud, enam vend ei vastanud ja offline.

even
01. aprill 2011, 17:52
Ma ei saa sellest aru kui öeldakse ,et ise andsid fakerile vms tuimalt raha, ja to msnis polnud Uhvo.. Aga kuidas Uhvo PMis sulle siis?

Enivei, ei usu et Uhvo scammer on -.-
andsid valele inimesele vast? Miks ta konveka lõpus ütles ,et tänks free raha eest, ei tee msnil vahet vms??

Tanel
01. aprill 2011, 17:57
Tavaline PM scam, jälgi MSN-e ja PM lase saata MSNi sisuga...

Kunn
01. aprill 2011, 18:03
Nagunii mingi kokkumäng, igatahes gg 170m.

Kristjan
01. aprill 2011, 18:03
Ma arvan nendest fakeritest ise üldse nii, et kui kellegil see faker on siis on see tema ise tegelikult.
Väga paljudel juhtudel on nii.
Ma olen vahvlis juba aastast 2006 liige ja mind pole keegi kunagi fake-nud.
Ja plastikuhvo, kuidas vanade võlgadega jääb? Arvad, et teed siia lihtsalt uue kasutaja nagu midagi poleks olnud v?

Minupoolne soovitus oleks, et kui keegi laseb teil PM-i saata siis tehke alati copy-paste msn-i tekstist.
Niimoodi tehes sellist asja ei juhtu.

TartuBoy
01. aprill 2011, 18:06
Olen suhelnud Sveniga samuti 1-2a, võin kinnitada, et pole tema msn ega rsn

Taavi
01. aprill 2011, 18:16
Ma arvan nendest fakeritest ise üldse nii, et kui kellegil see faker on siis on see tema ise tegelikult.
Ja plastikuhvo, kuidas vanade võlgadega jääb? Arvad, et teed siia lihtsalt uue kasutaja nagu midagi poleks olnud v?

Minupoolne soovitus oleks, et kui keegi laseb teil PM-i saata siis tehke alati copy-paste msn-i tekstist.

No mind on palju niimoodi üritatud tõmmata PM-i teel + faker on ka mul, aga saadan alati PM-is oma MSN-i ja ei ole siukest asja juhtunud. See ei tähenda, et mina olen enda "faker"..

Blend
01. aprill 2011, 18:30
Kahju jah, ise olen Plastikuga ärisi teinud ja kõik on sujunud.

Kulli
01. aprill 2011, 18:37
quit rs, gg bb

SanderOlen
01. aprill 2011, 18:50
Lavastati hiljuti samamoodi süüdi ,

Lime
01. aprill 2011, 19:48
Nagu on dumby koguaeg rõhutanud ,et pmi sisuks laske kirjutada ostja msn ja müüja msn . Siis ei saa keegi üle .

-Plastikuhvo-
01. aprill 2011, 19:50
Jep, nüüd teengi alati nii, kahju Kull-ist kes sai üle:(
Igastahes mulle hea õpetus kuidas PM-i edaspidi saadan, suht koht võib teema kinni ka panna:(

Soulja
01. aprill 2011, 19:50

ma olen sinuga 100% nõus , ja vanasti mis plastikuhvo tegi oli ka päris hull , ja scammer jääb scammeriks , isegi kui ta preaguseni edukalt ärisi teinud.
ban.

-Plastikuhvo-
01. aprill 2011, 19:53
Soulja - Ma olen enamused summad tagasi maksnud mis kunagi sai scämmida, nüüd olen edukalt tegelenud äridega.
Mis sa tahad väita ,et sa pole kunagi kedagi scämminud? Ära tule ajama:)
Nagu aru saada oled isegi sina scämminud, ka see on scämmimine: http://www.vahvel.net/showthread.php?62245-gg-hacked&highlight=

Soulja
01. aprill 2011, 20:07
Soulja - Ma olen enamused summad tagasi maksnud mis kunagi sai scämmida, nüüd olen edukalt tegelenud äridega.
Mis sa tahad väita ,et sa pole kunagi kedagi scämminud? Ära tule ajama:)
Nagu aru saada oled isegi sina scämminud, ka see on scämmimine: http://www.vahvel.net/showthread.php?62245-gg-hacked&highlight=

hahahhaa , tundub , et sa ei lugenud seda teemat lõpuni , tegemist oli siis pildiga mis näitab vaataja IP'd :D:D:D

Marrk
01. aprill 2011, 20:08
Olen suhelnud Sveniga samuti 1-2a, võin kinnitada, et pole tema msn ega rsn

ÜliMega raske on neid teha.

Lisage RS ärifoorumisse hoiatav teema, et inimesed, kellel on 50+ tehingut peavad PM saatmisel kopeerida MSN teksti.
Siis on Fakeritel siin foorumis kriips peal.
Kellel on 50+ teingut ja saadab kellegile PM sisuks: PM-sin või Tahtsid PM <- siis peab tema hüvitama kahjutasu, mis on ülelastud.

Miks?
Kuna tänu tema 50+ tehingutele lasti inimene üle.

-Plastikuhvo-
01. aprill 2011, 20:08
Vahet pole, igastahes inimesed muutuvad, nii olen ka mina muutunud, kui sina ei taha, siis ära usu:)
Varsti vast locked teema, et sinusugused ei saaks postcounti koguda!:)

Markk - Idee on hea tglt, nii hoiaks ära, ma igastahes võtsin õppust + enam ei saada kellegile niisama sihukest PM-i. Koos msniga ainult, ning ega see reegel ei tohiks kehtida ainult 50 tehingu vendadele, vaid KÕIGILE!

Marrk
01. aprill 2011, 20:12
PM saatmine võiks kehtida jah kõigile, aga kellel on alla 50 tehingu, siis nad tavaliselt lihtsalt teevad uue kasutaja foorumisse või võtavad vana kasutaja kasutusele ja kõik on jälle chill.
Aga 50+ tehingud peaks nagu kindlasti kahjutasu hüvitama enda lollusest, kui see reegel peaks käiku minema.

Soulja
01. aprill 2011, 20:13
Vahet pole, igastahes inimesed muutuvad, nii olen ka mina muutunud, kui sina ei taha, siis ära usu:)
Varsti vast locked teema, et sinusugused ei saaks postcounti koguda!:)

Markk - Idee on hea tglt, nii hoiaks ära, ma igastahes võtsin õppust + enam ei saada kellegile niisama sihukest PM-i. Koos msniga ainult, ning ega see reegel ei tohiks kehtida ainult 50 tehingu vendadele, vaid KÕIGILE!

Raudselt su sõber rotib ja sina saadad lahkelt pme.
kas sa tõesti uskusid , et saad millid 0,25ea?
ja see "haha hüvasti sa ei oska msnidel vahet ka teha" oli ka raudselt sinu enda coveriks

-Plastikuhvo-
01. aprill 2011, 20:15
Markk - Kõik peaksid hüvitama kahjutasud kui see asi käiku läheb:) Kõik tänu kellele on nii üle saadud, siis kõik hüvitavad, KUI LÄHEB KÄIKU! Rõhutan seda.
Soulja - Palju arvama hakanud, muidugi uskusin, kuna ma sain just nüüd ühelt vennalt ka RSGP-d 0.22 EA, võin ka tema msni tõestuseks tuua + võib ise öelda:) Kuna poisil oli kiirelt raha vaja, sain teiselt vennalt 0.25 ea, võin samamoodi tõestuse tuua, soovid?

Soulja
01. aprill 2011, 20:19
Markk - Kõik peaksid hüvitama kahjutasud kui see asi käiku läheb:) Kõik tänu kellele on nii üle saadud, siis kõik hüvitavad, KUI LÄHEB KÄIKU! Rõhutan seda.
Soulja - Palju arvama hakanud, muidugi uskusin, kuna ma sain just nüüd ühelt vennalt ka RSGP-d 0.22 EA, võin ka tema msni tõestuseks tuua + võib ise öelda:) Kuna poisil oli kiirelt raha vaja, sain teiselt vennalt 0.25 ea, võin samamoodi tõestuse tuua, soovid?

no mina juba arvan sellepärast mis sa kunagi korda saatsid.

-Plastikuhvo-
01. aprill 2011, 20:21
No arva palju tahad, lasen teema sulgeda, rääkisin Amichie jne, kõik ütlevad ,et puhas, lihtsalt tegin vähe lollisti et nii PM-i saatsin + pole vajadust enam spämmida, varsti teema lukus ka!:)

Hell
01. aprill 2011, 20:23
banhammer tuleb siit ?
tal on eelnevaid asju ka ju.
ja kui sa ütled et aaa mina ei ole selline ma muutunud, siis toome sama näite, mati aka mati00 aka yakuza, tema sai ka siit ju scammi eest banned, eelnevalt oli temakohta ka siin teema, kuid ta väitis et on muutunud ja korralik, huj oligi

-Plastikuhvo-
01. aprill 2011, 20:24
Hell - Mille põhjal sa järeldad ,et banhammer? Ei scämminud ja banhammer? Tõesti kui te ei tea midait siis hoidke suud kinni, pole vaja postcounti juurde teha.
Ma ei lasknud teda üle, saatsin PM-i kuna lisati ja lubati müüa odavalt RSGP-d, tglt oli scämmer kes lisas. Lihtne, ning vanad teemad on ca 4-5 aastat vanad + need summad on kinni makstud, mida veel vaja?

Spämmige palju tahes, varsti on niivõinaa teema lukus + enamused warned:)
Ilusat õhtut teile!:)

Hell
01. aprill 2011, 20:27
Hell - Mille põhjal sa järeldad ,et banhammer? Ei scämminud ja banhammer? Tõesti kui te ei tea midait siis hoidke suud kinni, pole vaja postcounti juurde teha.
Ma ei lasknud teda üle, saatsin PM-i kuna lisati ja lubati müüa odavalt RSGP-d, tglt oli scämmer kes lisas. Lihtne, ning vanad teemad on ca 4-5 aastat vanad + need summad on kinni makstud, mida veel vaja?

Spämmige palju tahes, varsti on niivõinaa teema lukus + enamused warned:)
Ilusat õhtut teile!:)

sina raudselt tegidgi endale fake msni, ja saatsid selle "nn" pmi kolmandale isikule.
only u know how many difference msn's u has. so stfu, it's ur fault, and u will pay money back.

Naksi
01. aprill 2011, 20:47
Kuhvo viska jutt ülesse mida rääkisite msnis(see kes küsis pm)!

-Plastikuhvo-
01. aprill 2011, 20:48
Mul ei salvesta MSN tekste, raudselt nüüd jälle keegi ei usu + tuleb 5 lehte spämmi:)

Rinx
01. aprill 2011, 20:51
sina raudselt tegidgi endale fake msni, ja saatsid selle "nn" pmi kolmandale isikule.
only u know how many difference msn's u has. so stfu, it's ur fault, and u will pay money back.

No bljaa, sa oled ikka eriline supilontrus... Eriline geroi hüppas välja kuskilt päinurmest ja kukub nüüd nõudma ja tegutsema, mida sa breigid tõesta ennast usaldusväärsena ja siis kuku kaagutama. Uhvo on siin ärisid küll ja veel teinud, pole kellegil temaga probleemi olnud (uue kasutajaga siis mis minevik see minevik). Ilmselgelt oli siin jubelihtne petuskeem, ma kirjutan selle siia sulle aga ma kahtlen ,et su tossu numbri suurune IQ sellele pihta saab.

Nimed siis ennem

Kulli - Ohver
Plastikuhvo - Ohver keda kasutati kurjalt ära scammi eesmärgil
Scammer - Tüüp kes selle plaani ellu viis.

''Scammer'' ütleb kasutajale ''Kulli'', et kohe saadan sulle PMi ja olen ''Plastikuhvo''. Õigele kasutajale ''Plastikuhvo'' samal ajal kiirelt ütleb ,et ta on kasutaja ''Kulli''(Scammer väidab ,et ta on selles kontekstis kasutaja ''Kulli'') ja saada mulle palun PM ning ma olen nõus ette käima. Õige kasutaja ''Plastikuhvo'' saadab PMi kasutajale ''Kulli'' lootuses äri teha ning ''scammer'' blokeerib ta ära. Ning ütleb kasutajale ''Kulli'' ,et PM on saadetud. Ja ,et äri võib jätkuda. Kasutaja ''Kulli'' sai PMi ja arvab ,et asi on õige ning viskab raha ette.

Hell
01. aprill 2011, 20:54
msni proofi tal pole, ja scammer on "ebuddyga sees" see tähendab et tal on wlm originaal msn, im just sayn' ma üritan lihtsalt lahtisi otsi kokku viia muud ei midagi.
mati tegi kh palju ärisi.
nagu meie kallis kolleeg : imelik ütles ; Once scammer, always scammer!

-Plastikuhvo-
01. aprill 2011, 20:55
Hell - Mida veel, äkki ma olen süüdi ka mõnes riigi raha kadumises? Äkki lähed ja õpid eradetektiiviks? Sobiks sulle:):D
Aga ma kohe baari minema, sulle aga ilusat RS-i/vahvli sisest õhtut Hell,

Hell
01. aprill 2011, 21:01
Hell - Mida veel, äkki ma olen süüdi ka mõnes riigi raha kadumises? Äkki lähed ja õpid eradetektiiviks? Sobiks sulle:):D
Aga ma kohe baari minema, sulle aga ilusat RS-i/vahvli sisest õhtut Hell,

sulle edu raha laiaks löömisel mis sa varastasid sellelt inimeselt.
häbi võiks ka natuke sul olla, tegemist on siin sinu pmiga, ja muu ei loe. ise oled kõva spammer igas teemas et kuidas said nii loll olla et lasid seda 3 inimese trikki teha, ja lihtlabaselt keegi küsib et saada "zezima" le pm, ja kõik ?
sa oleks pidanud ütlema et saada mulle pm, saadan vastu, ja pmi saatmisvorm on ka tehtud moderaatori poolt väga puust ja punaseks, dumby asemel annaksin sulle 24h et kahjud korvata vastasel juhul ban, sest sina oled siin süüdi, sinu vahvli kasutaja on antud hetkel kaasosaline.

[v]ibukas13
01. aprill 2011, 21:04
vaadates seda rs acci siis tegemist on vibkas13 nimelise inimesega

Kontrolli fakte, Vibukas13 OLIminu kasutaja, mille müüsin 5 kuud tagasi maha. Ning, selle praegune display nimi pole ammugi mitte Vibu Bank, vaid WinLive Pro. Seega ära hakka huiama ja postcounti koguma, kui midagi ei tea.

Rinx
01. aprill 2011, 21:05
Ma võin sulle kümneid MSNe visata, kes on scammerid ja usu või ära usu aga nad on kõik eBuddyga sees. Fakk see eBuddy midagi näitab? Vb oli kooli arvutis või raamatukogus ja ei hakanud MSNi alla laadima? Võibolla oli kodus ja kasutas lihtsalt seda ,et enda õige MSNiga samal ajal sees olla.

Pealegi kui sa üritad siin mingeid inglisekeelseid tsitaate lisama hakata siis palun proovi vähemalt õigekiri paika saada (isegi kui need olid ennem valesti kirjutatud). See sinu 5nda klassi inglise keele oskus ja vigaste lausete toppimine ei muuda mitte midagi.

-Plastikuhvo-
01. aprill 2011, 21:06
Ma ei usu ka ,et vibukas scämmib, tal poleks vajadust.
Hell, leidsid veel mõned niidi jupid? :)
head õhtut

M. | ^^,
01. aprill 2011, 21:07
Pole kedagi scämminud...

Oii, sa oled palju inimesi scamminud.

Soulja
01. aprill 2011, 21:17
ja vaevalt kõik su võlad on tasutud , nahhui sa üldse scammid kui neid tagasi pärast maksad.
ja sina ära üldsegist muretse meie postcounti pärast.
tahad teemat lukku , et meie postcounti ei saaks? vaevalt.
kiiresti lukku , et midagi välja ei tuleks.

Rinx
01. aprill 2011, 21:20
ja vaevalt kõik su võlad on tasutud , nahhui sa üldse scammid kui neid tagasi pärast maksad.

Kahetsusest ja südametunnistusest oled kuulnud? Sorry, miks ma küsin 2. klassis ei räägita sellistest asjadest veel.

Mida te paugute ja haugute, üks targem kui teine. Kui juhtkond leiaks ,et asi on banni väärt siis oleks ta juba banned ju. Aga kindlasti olete te kõik targemad ja paremad, kui need kelle kätte on antud jõud otsuseid langetada...

Soulja
01. aprill 2011, 21:28
Kahetsusest ja südametunnistusest oled kuulnud? .

Rsis scammimisel? mina arvan , et tal on sügavalt pohhui mis nendest tema ohvritest saanud on , pigem tahtis ta vahvel.neti tagasi tulla ja nn puhas poiss olla.

Naksi
01. aprill 2011, 21:29
Oii, sa oled palju inimesi scamminud.

Sina pole????See pole nali:D kui keegi arvab, et aprill vms

Smirneff
01. aprill 2011, 21:42
Njh...
Kasulikum tuleb alati kas kasutada mm-i või siis msni conviga pm lasta.
Muidu ei tasu ärima hakkatagi.

Gothic
01. aprill 2011, 22:21
Ei usu, et plastikuhvo scammer on, minul sujus küll temaga tehing hästi.

sniff
01. aprill 2011, 22:22
scammer jääb scammeriks ...

Naksi
01. aprill 2011, 22:47
Olen plastik teinud äri kokku 300m eest ..ei usu et scammer

Rinx
01. aprill 2011, 23:25
scammer jääb scammeriks ...

Ja idioot jääb idioodiks.

Igaks juhuks mainin ,et Idioodi all mõtlesin ma sind, vaevalt su üleval korrusel asuv protsessor selle lause ise oleks läbi suutnud töödelda.

Mis enamus teist on siin vanuses 13? Elate hetkes, kus keha peale hakkavad kasvama karvad ja noku venib natuke pikemaks ning olete hirmul ja elate oma viha läbi foorumi välja? Mida te mölisete. Inimesed muutuvad igapäev. See et TEIE kuradi silmakirjalikud nolgid selleks suutelised pole, ei tähenda ,et kõik teiesugused on. Inimene võib muutuda ülepäeva. Narkarist saab usklik ja usklikust saab narkar. Miks mitte ei võiks endisest petturist saada ausat inimest?

Kui inimene petab siis arvatavasti omakasu pärast. Aga uhvo suudab ju kasumit teenida paremini kui mingisugune 11 aastane emotukaga piidrist scammer. Küsige talt palju ta suudab ausal teel plekki kokku ajada. Ma usun ,et kui see pole juba ületanud siis varsti ületab selle piiri, mis ta scammides KOKKUVÕTTES kokku ajas. Ta ei ole kuradima uhkeldaja ega mingi faking diiva, kes käib iga 5 minuti tagant uhkustamas ,et ''a'la sain tra 10 euri jälle bljaaa ostan 4 walterit ja lähen panen pidu..'' Ta on tagasihoidlik ja mõistlik inimene, ei uhkelda ega rahmelda. Tõmmake tagasi.

Soulja
02. aprill 2011, 00:04
mis sa oled ta boyfriend ve?

se7en
02. aprill 2011, 00:45

Igaks juhuks mainin ,et Idioodi all mõtlesin ma sind, vaevalt su üleval korrusel asuv protsessor selle lause ise oleks läbi suutnud töödelda.

Mis enamus teist on siin vanuses 13? Elate hetkes, kus keha peale hakkavad kasvama karvad ja noku venib natuke pikemaks ning olete hirmul ja elate oma viha läbi foorumi välja? Mida te mölisete. Inimesed muutuvad igapäev. See et TEIE kuradi silmakirjalikud nolgid selleks suutelised pole, ei tähenda ,et kõik teiesugused on. Inimene võib muutuda ülepäeva. Narkarist saab usklik ja usklikust saab narkar. Miks mitte ei võiks endisest petturist saada ausat inimest?

Kui inimene petab siis arvatavasti omakasu pärast. Aga uhvo suudab ju kasumit teenida paremini kui mingisugune 11 aastane emotukaga piidrist scammer. Küsige talt palju ta suudab ausal teel plekki kokku ajada. Ma usun ,et kui see pole juba ületanud siis varsti ületab selle piiri, mis ta scammides KOKKUVÕTTES kokku ajas. Ta ei ole kuradima uhkeldaja ega mingi faking diiva, kes käib iga 5 minuti tagant uhkustamas ,et ''a'la sain tra 10 euri jälle bljaaa ostan 4 walterit ja lähen panen pidu..'' Ta on tagasihoidlik ja mõistlik inimene, ei uhkelda ega rahmelda. Tõmmake tagasi.

Mida vittu? Oled mingi isa tal? PAned mingis faking rs scammimise teema all siin tarka? Srsly endal pole selle teksti üle mark veits? Pugejas.

ull õun...
02. aprill 2011, 01:06
Mulle tundub veider, et kõik kes hetkel plastiku kallal võtavad, on liitunud peale 2010 aastat. Minu teada, plastik sellel ajal üldse enam ei mänginud ja need kasutajad ei teaks neist asjadest mitte midagi. Veider, et need on siin teemas just need kõige targemad. Kas teile endale ei tundu veider?
Mees kes on eelmisel kuul liitunud, tuleb rääkima asjadest, mis toimusid 2007 aastal, mis mõttes noh.
Mõlemad osapooled on osaliselt süüdi, kuid idiootsus on väita, et plastik peaks selle summa nüüd kinni taguma, kuna olid mõlemad süüdi.

crows4rdine
02. aprill 2011, 01:19
noo ull õun nii ta on, aga paljud on eelnevalt banned saand ja uue kasutaja teinud.. aga see kohe kindlasti täiesti välistatud et plastik scammis..

Hell
02. aprill 2011, 02:05

mis sa oled ta boyfriend ve?

u took my words.

EuroParm
02. aprill 2011, 03:13
Lihtne ja loogiline: Laske alati saata pmina msn!
Ja usun et tegemist oli fakeriga.

---------- Post added 02-04-11 at 05:17 ----------

Raudselt su sõber rotib ja sina saadad lahkelt pme.
kas sa tõesti uskusid , et saad millid 0,25ea?
ja see "haha hüvasti sa ei oska msnidel vahet ka teha" oli ka raudselt sinu enda coveriks

Paljud on müünud ja väga paljud on ostnud ka 0.25 ea. Ära ürita panna tarka.

Rinx
02. aprill 2011, 06:08
Mida vittu? Oled mingi isa tal? PAned mingis faking rs scammimise teema all siin tarka? Srsly endal pole selle teksti üle mark veits? Pugejas.

Kuule sina pärdik, istu endale midagi ilusat sisse ja naerata kuskil nurgas. Mees kes pressib enda avatariks poolpaljast vittu kuna reaalselt päris elus ta ei näe mitte kunagi ühtegi. Miks mul peaks mark olema? Ma ei saa väita ,et ma olen temaga pikka aega parim sõber olnud aga jah, ma olen temaga suhelnud viimasel ajal natuke ja inimene on täiskasvanuks saanud ning muutunud. See ,et sina veel 13 oled ei tähenda ,et teised seda tingimata on.

sniff
02. aprill 2011, 12:18
Kuule sina pärdik, istu endale midagi ilusat sisse ja naerata kuskil nurgas. Mees kes pressib enda avatariks poolpaljast vittu kuna reaalselt päris elus ta ei näe mitte kunagi ühtegi. Miks mul peaks mark olema? Ma ei saa väita ,et ma olen temaga pikka aega parim sõber olnud aga jah, ma olen temaga suhelnud viimasel ajal natuke ja inimene on täiskasvanuks saanud ning muutunud. See ,et sina veel 13 oled ei tähenda ,et teised seda tingimata on.

kuule hoia suu kinni, näed veits taregem välja ....

ull õun...
02. aprill 2011, 14:32
noo ull õun nii ta on, aga paljud on eelnevalt banned saand ja uue kasutaja teinud.. aga see kohe kindlasti täiesti välistatud et plastik scammis..

teeb siis sellest ka omad järeldused, kui sa ise oled olnud scammer ja banni saanud. Siis tundub mulle suhteliselt mõttetu, tulla ja hakata teise kallal võtma, kui ise oled täpselt samasugune, täielik idiootsus, sulgege teema, mõlemad eksisid! Problem solved.
Hetkel on siin täiesti mõttetu spamm, millest pole kellelegi mingit abi.

Hell
02. aprill 2011, 15:08
teema sulgeda ?
mis saab ohvrist ? see plastikuhvo jätkab oma samasuguseid asju, laseb üha enam inimesi üle.