Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

>>LifeTime Roleplay<<

Soovitatud postitused

Tere vahvlid.

 

Mul on nüüd pikemat aega juba server käsil, kuid pole viitsimist seda edasi arendada, kuna ei tea mitte midagi mida juurde lisada / eemaldada.

Ootame mängijaid kes aitaksid meie serverit edasi teha.

Pole soove mängijatele kes nuruvad administraatiiv meeskonda et siis /aod fun teha.

Meie serverit on väga palju halvustatud ning ainult paar korda kiidetud :(

Sellepärast loodangi et teie aitaksite serverit paremaks teha.

Ps: Me otsime uut linna kuhu kolida, kuna LS tüütand juba ja kui te soovite siis teeme Cops n Robbers GMi. Kõik sõltub teist. Kui soovitusi ei tule, ega mängijaid siis olen valmis serveri välja lülitama.

Aga kui tuleb mängijaid ja soovitusi siis ostan iga kuu Hosti juurde.

Kunagi oli LifeTime Roleplay suht kuulus, saime 27 mängijat rekordi jms.

Nüüd oli rekord 16 mängijat, kuid peale 0rr kadusid KÕIK mängijad.

0rr põhjuseks oli see et keegi moderaatoritest oli koodinud omale mille (Adminsitraatorid ei saa kick/ban kui nad koodivad).

 

Palun aidake seda serverit jälle heaks teha.

 

Serveri IP: 188.92.161.78:7777

Foorum: http://www.lifetimerp.freeiz.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võiks jah midagi muud teha kui RP. Varsti on kõik inimesed, nii palju kui Eestis mängijaid on, igas serveris laiali ja siis on igas serveris max 5 inimest. Jama veits ju. Võiks teha jah mingi Eestis unikaalse serveri, mitte licalt mingi ingliskeelse sara peale ja kõik.. Enne võiks veidi vaeva ka näha ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Võiks jah midagi muud teha kui RP. Varsti on kõik inimesed, nii palju kui Eestis mängijaid on, igas serveris laiali ja siis on igas serveris max 5 inimest. Jama veits ju. Võiks teha jah mingi Eestis unikaalse serveri, mitte licalt mingi ingliskeelse sara peale ja kõik.. Enne võiks veidi vaeva ka näha ;)

No, ma teen siis CnR serveri. Kuid kas teha Ingliskeelne, et oleks international ja rohkem inimesi, või eestikeelne ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eesti keelne ikka. See suurendaks kasvõi Eesti kommuuni (kuulsust) SAMP-is vms.

 

Aga no, tee Languange Switcher värgi, kui oskad. (Et saab valida eesti keel/inglise keel vahel)

 

Nagu näha, et tegid juba RP, mõtetu.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Eesti keelne ikka. See suurendaks kasvõi Eesti kommuuni (kuulsust) SAMP-is vms.

 

Aga no, tee Languange Switcher värgi, kui oskad. (Et saab valida eesti keel/inglise keel vahel)

 

Nagu näha, et tegid juba RP, mõtetu.

Ma panin RP alles eile tagasi, kuna CnRi ei tulnud mängijaid, vaid kõik hackerid jne.

+ Ma oskan aind Stunt/DM/Fun/Freeroam ja RP gm-e skriptida. Pole CnR õppinud, niiet server areneks jube aeglasti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks sa CnR maha võtsid omg?

 

Selleks oleks saanud midagi.

Mul on nendest RP servudest vaikselt kõrini juba, tahaks midagi uut ja huvitavat ka Eestis .. Või mis?

 

---------- Post added 08-04-11 at 09:02 ----------

 

Ma panin RP alles eile tagasi, kuna CnRi ei tulnud mängijaid, vaid kõik hackerid jne.

+ Ma oskan aind Stunt/DM/Fun/Freeroam ja RP gm-e skriptida. Pole CnR õppinud, niiet server areneks jube aeglasti.

 

Alati saad vaadata juhendeid http://forum.sa-mp.com

Uuri sealt ja hakkad asjaga hakkama saama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sa oskad Stunt/DM/Fun/Freeroam/RP, siis sa peaksid oskama CnR-i tegema. Kui ikka ei oska, tähendab, et sa ikka ei oska skriptida.

Ei oska isegi midagi teha, kui häkkerid ronivad sisse.

 

Freeroam ja RP osa on CnR-is.

 

Nii naljakas vaatada, et sa võtad RP GM foorumist ja paned peale, järsku ei meeldi, siis tõmbad & paned CnR ja paned peale, ikka jama, koguaeg...


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Stunt/DM/Freeroam = CnR

 

Kuidas sa siis seda skriptida ei oska? Ma saaks aru, et RPd ei oska, nagu enamus eesti wannabesi (Ntx Aprest, keegi teab äkki) :)

wiki.sa-mp.com ja tööle :)!


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Miks sa CnR maha võtsid omg?

 

Selleks oleks saanud midagi.

Mul on nendest RP servudest vaikselt kõrini juba, tahaks midagi uut ja huvitavat ka Eestis .. Või mis?

 

---------- Post added 08-04-11 at 09:02 ----------

 

 

Alati saad vaadata juhendeid http://forum.sa-mp.com

Uuri sealt ja hakkad asjaga hakkama saama.

 

Ise sulle ei meeldinudki server, mis vahet seal on. Mis mõtet on hoida serverit kus käib päevas.... 2 mängijat?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.