Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kasutaja Unkz - HOIATAN

Soovitatud postitused

Nonii... Otsustasin siiski ,et lasen juhtkonnal asja üle vaadata ja otsustada, kas ta väärib banni või mitte.

 

Long story short: Tegime MSNis juttu, saatis PM foorumis, andsin talle 30m ja ja kadus kohe peale seda MSNist pmst. Küsis aint nime ja pangakonto nr enne seda. Kõnesid vastu EI võtnud, MSNis oli offline ja foorumis online samal ajal helistades ei vastanud ühelegi kõnele. Hetkeks kadus ka foorumist offline ning mingihetk tuli tagasi online (tähendab ,et ta oli arvuti taga) Kuigi MSNis oli ta endiselt offline ning kõnedele ikka ei vastanud. Peale seda kui saatsin talle sõnumi ,et Asi saab ametliku käigu ning juhul kui ta andis ka vale nime saab ta lisaks kaela identiteedi varguse, tuli kohe vastamata kõne tema numbrilt. Helistasin tagasi ütles mulle ,et pole raha swedis ja käis sõbra juures vaatamas, kas tal on. Tuli tagasi online hetk peale seda ning andis mulle mu 30m tagasi. Täna otsustasin temaga veel paar sõna juttu teha. Asi lõppes suure sõimuga.

 

Pildid siis kronoloogilises järjekorras.

 

VÄGA VABANDAN ,ET PILDID POLE SPOILERIS AGA MISKIPÄRAST MUL EI TÖÖDANUD SPOILERID NING PILTE POLNUD NÄHA

 

 

Privaat sõnum kinnitamaks ,et on õige kasutaja.

PM.jpg

Vestlus -- peale pangakonto nr jne. Kadus kasutaja pikemaks ajaks offline nagu ma ülalpool rääkisin.

proof1.jpg

Trade

110326193352.png

Tuli tagasi online peale kõnet (üleval pool on kirjas ,et vastas alles pärast ähvardavat sõnumit)

proof2.jpg

Raha tagasi andmise pilt (pange tähele ,et raha andis tagasi teise kasutajaga nii)

110326210455.png

Täna rääkisin temaga ja üritasin uurida mis ta vabandus on

proof_last.jpg

 

 

Ja siis väike BOONUS pilt kah.

 

bonuscontent.jpg

bonuscontent2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

üritasid scammida..

so yea

bann..


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
"Juhtkond otsustab sulle munniga perse" - Su lapsikused on nii naljakad, kasva suureks.

Ning ei saaks mainimata jätta sinu roosat kirja... nii seksikas.

 

// Kohe on aru saada, et tegu on ehtsa CS pedega. "Bottom xD"

Pead sa igalpool mölisema we?Ja minu arvamus teemast on see, et BAN kohe ära!Kui sa räägid ,et sa arvasid, et sul on raha peal siis miks sa kohe telefonile ei vastanud ja alles siis, kui ta sulle sõnumi saatis vastasid?


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jah aga ikkagi, mis on su vabandus sellele: Sa olid foorumis online ja MSN offline kõnedele ei vasta. Sa kadusid foorumist OFFLINE ja üks 10-15min hiljem tulid foorumis online, aga endiselt kõnedele ei vastanud ja MSNis sind polnud.

 

See oli punkt kus sa hakkasid oma ''eile oli masendav päev'' jama ajama. Ilmselgelt ei osanud enam välja vabandada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täiesti tühi koht, mingi 13-aastane nonsteami peal pubikönn, kes ei mõista kirjutada ja arvab, et mida rohkem nulle ja kolmesid ta tekstis kasutab ja seda üle "ilustab", seda ägedam. Väljendid on ka päris sügavad ja sisukad. Hüppa kaevu, kutsikas, ja arenda oma vabandusi. Kõvasti arenda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

1 hea soovitus: Kasutage alati OMM 'i!

Vähemalt said oma raha tagasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.