Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Reality Roleplay. [NEW]

Soovitatud postitused

::Tutvustus::

Tere, Reality Roleplay on olnud praegusel hetkel üleval umbes poolteist nädalat aga meil oli server ka varem püsti ja väga aktiivne, kui ma ei eksi siis oli meie rekord 46 mängijat ning nüüd üritame kõike teha uuesti ning perfektselt mitte ühegi veata. Tegevus toimus Los Santoses ning GM on inglise keelne, sest meil on ka teistest rahvustest mängijaid. Ma ei saa aru miks on vaja eesti keelset Gmi ? sellepärast vist, et mingid 10a vennikesed ei oska inglise keelt ? :D aga noh. pole vaja mingit väikseid mehikesi, kes teevad ainult funi, dmivad jne. niiet inglis keelne GM on vägagi normaalne ja põhimõtteliselt iga eestlane tajub, kes muidugi koolis seda õppida viitsib :D. Kui te viitsite natuke serverist ringi uurida siis see tundub oopis teistsugusem kui teised, niiet visake pilk peale. :) ja kui teile midagi ei meeldi siis võite seda julgelt öelda, minetea äkki siis muudame midagi, mis näitab, et server pole hea või mis iganes.

 

::Server::

 

Serveri Nimi: Reality Roleplay

IP Adress 84.50.110.198:7778

Game-Mod: R-RP v3.0

Linn: • Los Angeles •

Foorum: http://www.Realityroleplay.tk

 

::Mõningad Pildid ja abi::

 

Spawn koht, kui serverisse registreerid siis tekid seal ning saad alguses kohe rentida ratta või rolleri.

2nish1h.png

__________________________________________________________________________________

Alguses on kõige mõtekam minna Glen Parki ja abistada vanamehel muruniita ning palk on hea :D

ejhfgz.png

 

teine mõtekam tegu oleks aidata meestel tõstukiga kaste vedada mis asub Los Santose sadama juures.

2mos1et.png

__________________________________________________________________________________

Uus lahe töö, mida saad teha siis kui sul on paadi luba ning kalastus luba. Saad minna paadiga merele kalale, uusi töid on veel kohe palju :D

35i2g6c.png

___________________________________________________________________________________

Saab vedada minerale ja palk on hea. saab veel teise rekkaga vedada bensiini, kalu erinevatesse kohtadesse jne.

2ccmpgm.png

__________________________________________________________________________________

Piiripunk, teiselpool piiri on teine osariik ning on vaja passi, et minna teise riiki

2pyw4n4.png

__________________________________________________________________________________

Uus mehaaniku parkla, väga hea rp-miseks. =)

2qxlrpy.png

__________________________________________________________________________________

Uus pank, väga hea Pangaröövi jaoks, peate ise proovima ning näete kui kuradima hea see on xD

nns68p.png

__________________________________________________________________________________

::Mõningad head uuendused veel::

1.Saab osta poest prille saad valida ükskõik mis värvi ja saab kasutada absoluutselt kõikide skinnidega

2.Saab osta poest kiivrit Bike sõidu jaoks on erinevaid värve ja kujusi

3.Saab autole alla panna ka neoni, valikus palju erinevaid värve.

4. FBI ja politsei eraautod saavad panna katusele vilkuri, mis vilgub ning keegi ei saa öelda, et ma ei teadnud, et see ment on.

5.Autole saab panna alarmi, avada/sulgeda kapotti, avada/sulgeda pagasiruumi, tuled sisse/välja lülitada

6. Politseil on tazer relv, enam ei pea kasutama commandi vaid saad tulistada sdpistoliga ning kui saad pihta on ta automaatselt /crack

7.Jõusaali süsteem, pead treenima ennast mida saab teha iga mängutund ning saad treenida ja kui treenid teatud levelini siis saad valida omale Kaklus stiile.

8. paljud majad, Politsei, kiirabi, fbi, Pank jne on sisemusi muudetud ning on palju parem rp teha.

9.On ka söömise ja kusemise süsteem :D soz kui väljendan ebameeldivalt seda:D.

10.Autol saab muuta numbrimärki ja seda on ka näha väga hästi.

 

Uuendusi on veel palju lihtsalt ei jõua kõike esile tuua ning meil on varsti tulemas ka video tähtsamatest asjadest. Server uueneb iga päevaga :)

 

Tulge külastage meie serverit ja oleksime tänulikud kui avaldaksite oma arvamust serverikohta siia foorumi.

 

Tänan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei oska phpBB-sse teemasi ega kategooriaid teha.. Need ei ilmu lihtsalt välja :/ Ise kasutan muidu MyBB. Kõigeparem :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga huvitav paistab. Ajab isu nii peale, et hakkagi kasvõi uuesti pelama. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tavaline Godfather gamemode, mitte kui midagi pole siin muudetud - uurisin serveri järele ..

 

Kui asjaga tegelevad need, kes tegid kunagi Kuressaare RP ja Tallinna RP, siis ma ütleks teile kohe, et võite ameti maha panna. Te raiskate ainult raha endal niimoodi, kuna te ise skriptida ei oska ning te tasuta skripterit ei saa kuskilt ma arvan.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitus: Õppige enne ilusti skriptima, nii et olete ise võimelised tegema mingi hea GMi. 0.3c'l on si**a kanti uusi funktsioone ja nendega saab igasuguseid unikaalseid asju välja mõelda. Lihtsalt, enne õppige skriptima või palgake endale mõni professionaalne skripter. Kõik kes rendivad serveri / domeeni, viskavad LARPi peale, siis nad ei saa mängijaid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin ära seal. Mõttetu. Täielik LARP. Mõned funktsioonid võibolla juurde lisatud, ei muud. Okei, proovisin RP. Helistasin meedia töökuulutuse peale, ütlesin, et olen huvitatud sellest tööst "Okei tulge BBC ette". Tegi mingi testi, kas RP oskan ja olin sees. See BBC juht ise on valus nonrp. Pidin pettuma. Enam sinna serverisse ma ei lähe. Admin ka tuimalt ignoreeris, kui andsin teada, et see inimene küll BBC juhiks ei sobi, kuna NRP-er. Pluss see veel, et GM on inglise keelne. Küsisin, et miks Eesti keelseks ei tee, nähvati kohe vastu, et kas ma ei saa hakkama. Minul Inglise keelega probleeme pole, kuid kui teed Eestlaste serveri, siis tee ka Eesti keeles.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

GM on vana LA REALLIFE oma. Ise sa ple sittagi teinud.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui te mitte midagi ei tea siis parem olge vait. kui teil server on perse läinud ei pea te teiste serveritest mingit väljamõeldud paska tootma.

 

Mida sa ajad? :D

Inimesed räägivad mida nad näevad/kogevad, kust seda võtad, et väljamõeldud paska toodavad? :D Julm mees oled ikka.. Käisin ka seal servus korra, aga lahkusin ka kohe. See servu on nonroleplayerite kodu :) Inimesed teevad mis ise tahavad, adminid ei saa ka midagi teha, kuna larp on nii faking bugine, et sure ära.

Ma rääkisin ükskord mingi adminiga või oli skripter, küsisin miks ära ei tõlgi, see vastas: "Seda ei saa tõlkida, me oleme proovinud. See situb kõik ära, ükski cmd ei tööta siis" jne mingit sellist BSi ajas. Mis krdi jutt see on?? :D Siis küsisin hiljem ühelt adminilt, et miks ära ei tõlgi, see rääkis hoopis teist juttu, et ei tahagi tõlkida, et tahavad välismaalasi mängima saada. wtf nagu, on teil seal praegu välismaalasi? ei usu hästi. Ma arvan et te lihtsalt ei oska tõlkida seda ja siis tekitate ise mingit väljamõeldud paska. :)

Edu teile selle NRPjate varjupaigaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.