PDA

View Full Version : Scammer Mmartenn.

reikz
26. märts 2011, 14:24
Hei, tegin teema, et ostan p2p 85 solli ning ta kirjutas, et müüb.Edasi kujunes asi nii:
http://i54.tinypic.com/oubfac.jpg
http://i55.tinypic.com/zmjfjr.jpg
http://i51.tinypic.com/n39idc.jpg
http://i54.tinypic.com/egv5v5.jpg
http://i54.tinypic.com/ofnadg.jpg

Acci pw muudetud ning .... eks varsti näeb millest ilma jäin.Atm pendib.

E: Sain acci tagasi ning ip käes.
http://i53.tinypic.com/1zyv6tg.jpg

ghost wulex
26. märts 2011, 14:31
Martenn kirjutas ka veel, et tal scämmiti see acc ära.
Ta on mul msnnis ning suht vaikne on, mulle pole midagi pakkunud.

phaze
26. märts 2011, 14:31
sel vennal sai msn, rsn ja vahvli konto scammi

BOMBFACTORY
26. märts 2011, 14:34
vahet pole, nyyd las olla banned permilt !

reikz
26. märts 2011, 14:40
Mnjaa.. ning varsti tuleb saatuslik hetk .. kuna esimene recovery denided...

Nab
26. märts 2011, 14:53
Ta pakkus mulle ka, et sõber andis 2 pin ja annab 1 mulle. Ma ei uskunud, et ta Marten on ja hakkasin küsimusi küsima temakohta ja endakohta. Sai busti.
Nimetas ennast veel Bottomiks ka.

Ja mis kuradi asi see 3 min pin on ?

SEE POLE MARTEN VAID ÜKS LOHH KES LASI MARTENI ÜLE JA SAI TEADA TEMA MSN, VAHVLI, RSI PW.

Loom
26. märts 2011, 14:57
Ta pakkus mulle ka, et sõber andis 2 pin ja annab 1 mulle. Ma ei uskunud, et ta Marten on ja hakkasin küsimusi küsima temakohta ja endakohta. Sai busti.
Nimetas ennast veel Bottomiks ka.

Ja mis kuradi asi see 3 min pin on ?
See, et sul on aega 3 minutit, et sisestada see.

Remifips
26. märts 2011, 14:58
uhh , ta pakkus mulle ka , lisas messi ja värki , aga kuna kirjutas ka üks palju usaldusväärsem p2p müüa siis kustutasin messist ära . ühesõnaga vedas :)

insaner
26. märts 2011, 14:59
Kõigil kellel pretensioonid koos tõestusega laduge ette, Mmartenn peab kahjud ise korvama, juhul kui seda ei toimu jääb ta igavesti banned.

Nab
26. märts 2011, 15:05
Kõigil kellel pretensioonid koos tõestusega laduge ette, Mmartenn peab kahjud ise korvama, juhul kui seda ei toimu jääb ta igavesti banned.

Milles on Marten siin süüdi ?. Selles, et ta sai scammi ?

Kellel on pretensioone Eesti riigi kohta esitage need President Ilvesele, tema hüvitab kahjud.

insaner
26. märts 2011, 15:13
Milles on Marten siin süüdi ?. Selles, et ta sai scammi ?

Kellel on pretensioone Eesti riigi kohta esitage need President Ilvesele, tema hüvitab kahjud.

Mis sa teed nalja? Igaüks vastutab enda kasutaja turvalisuse eest.
Edasipidi jätke offtopic siit välja.

ZeN3K
26. märts 2011, 16:58
Asi on hetkel selline , et saatsin windows live centerisse kirja , 24h jooksul pidi selguma kas saab tagasi or not , atm 48h täis ja mitte midagi.
Eks õhtul selgus kas juhtub midagi msni acciga or not.
Uus msn on atm : [email:2kgoir86]marten.pulles@hotmail.com[/email:2kgoir86] , kui kellegil midagi vaja.

Sain vennaga kontakti

http://www.upload.ee/image/1224332/nomida.PNG

ghost wulex
26. märts 2011, 18:30
Marten . ütleb:
hei
räägi, sa p2p tahad? mul hetkel 1 pin üle. Sain tuttavalt 2 pinni, 1ga regasin ennast ära ja nüüd 1 üle. Kui soovi võin teha, tasuta... Teinekord teed lihtsalt vastuteene kui mul abi vaja mingis asjas
Vadim. ütleb:
Sms pin_
?
Muidu oleks vaja k[ll jamh.

Nüüd ei vasta ka enam.

TartuBoy
26. märts 2011, 19:59
teen kohe teema ta kohta.
sooviks seda rsgp'd tagasi mis üle lasi.
Ta IP'ga pilt olemas teil :)

Desteny
27. märts 2011, 00:05
Mis sa teed nalja? Igaüks vastutab enda kasutaja turvalisuse eest.
Edasipidi jätke offtopic siit välja.

+1. Kuna igaüks võib öelda, et mu foorumi ja msni kasutaja oli varastatud ning ei vastuta juhtunu eest. No offence, aga see on tõsi.

cky
28. märts 2011, 10:38
No offence, aga reikz, kui sa nii naiivne oled ja lased end niimoodi tillist tõmmata, siis polegi midagi imestada. Iga petis hakkab sama paska ajama, et "oi ilgelt kiire on, ära mõtle, teeme kiiresti, noh, kus sa oled, mida sa teed, teeme kiiremini, mul kohe ema kutsub sööma ja koer situb muidu tuppa". Kui asi paistab liiga kahtlane, siis lihtsalt jäta pooleli.

Seda peaks ju igaüks teadma või vähemalt siis aru saama, et Jagexil pole vaja su bank pini ja sünniaastat selleks, et sa neile maksaks.

reikz
28. märts 2011, 10:50
No offence, aga reikz, kui sa nii naiivne oled ja lased end niimoodi tillist tõmmata, siis polegi midagi imestada. Iga petis hakkab sama paska ajama, et "oi ilgelt kiire on, ära mõtle, teeme kiiresti, noh, kus sa oled, mida sa teed, teeme kiiremini, mul kohe ema kutsub sööma ja koer situb muidu tuppa". Kui asi paistab liiga kahtlane, siis lihtsalt jäta pooleli.

Seda peaks ju igaüks teadma või vähemalt siis aru saama, et Jagexil pole vaja su bank pini ja sünniaastat selleks, et sa neile maksaks.

Asi oli selles, et ma ei teadnud, et acc hacked ja ma ta päevikut jälginud ning mulle tundus chill tüüp olevat.Muidugi olin ette käinud ja nsm ei viitsi kah 85 solli raisku lasta.

Blend
28. märts 2011, 11:27
Liht labane vend :)
Sellistele ärge andke oma pank pinne.
Siukese lolli jutu ünge ei lähe keegi.

Dumby
29. märts 2011, 11:24
ZeN3K e. Mmartenn 'i tegelik omanik ei pea midagi korvama. Ta saigi scammi nii vahvli kui ka msn 'iga ja hetkel kasutatakse seda ära. Mulle andis ta sellest juba ammu teada.
EI SOOVITA MITTE KELLELGIL TEHA TEGEMIST MSN 'ga NAGU "Mmartenn@hotmail.com"!
Kasutage alati MM 'i!

Loom
29. märts 2011, 15:13
ZeN3K e. Mmartenn 'i tegelik omanik ei pea midagi korvama. Ta saigi scammi nii vahvli kui ka msn 'iga ja hetkel kasutatakse seda ära. Mulle andis ta sellest juba ammu teada.
Kasutage alati MM 'i!

Sulle andis teada, aga teisi ei võinud hoiatada? Või oleks võinud sinagi vähemalt hoiatada vms.

Kui hoiatusteema on, siis sorri, ei ole märganud. :D

insaner
29. märts 2011, 15:51
Kasutage alati MM 'i!

Kas tahad öelda, et maksad ise reikz'ile kahjud kinni siis?

M. | ^^,
29. märts 2011, 17:23
Kas siis adminid/moded ei saaks Marteni esimest vahvlit ära bannida või parooli ära muuta kuni asi laheneb?

ZeN3K
29. märts 2011, 17:36
Tulin siis täna koolis kodu ja avastasin postkastis 2 kirja , 1 oli nendest , et mu msni kasutaja on tagasi saadud.

Vahvli acciga ei tea mis saab.

Dumby
29. märts 2011, 18:26
Ei, ta ei pea ju midagi kinni maksma, kuna mulle ütles ta juba seda ammu, et ta foorumi konto ja msn sai scammi, ma bannisin ta foorumi konto ära, tolle mmartenn. Miks peab tema summa kinni maksma, kui mina juba teadsin varem, et tal konto ära varastati, see on ka põhjus miks ta banned on. Ta käskis mul enda konto ära bannida, et rohkem kannatanuid ei tekiks aga näedsa, vta näpust.

Brooklyn
29. märts 2011, 18:29
Ei, ta ei pea ju midagi kinni maksma, kuna mulle ütles ta juba seda ammu, et ta foorumi konto ja msn sai scammi, ma bannisin ta foorumi konto ära, tolle mmartenn. Miks peab tema summa kinni maksma, kui mina juba teadsin varem, et tal konto ära varastati, see on ka põhjus miks ta banned on. Ta käskis mul enda konto ära bannida, et rohkem kannatanuid ei tekiks aga näedsa, vta näpust.

Hoiatada ei võinud teisi sellisel juhul?

Dumby
29. märts 2011, 18:59
Ta ei saanud vist hoiatada, sest tal ei olnud teist kasutajat. Ma ei mäleta ka enam.
ZeN3K võta minuga niipea kui võimalik msn 'is ühendust. Ma ei mäleta su msn 'i ja tahan msn 'i ajalugu näha.

ZeN3K
29. märts 2011, 19:26
http://www.vahvel.net/showthread.php?71337-M-Pinne-10M-RSGP-5eur-each

Lugege, siin midagi kirjas.

Kui mõni admind kah seda lugema satub , siis võtku kontakti palun.

reikz
29. märts 2011, 20:20

Huvitav kuna sel hetkel kui teemadesse järjest postitas polnud banned, ning uhkelt kuulutas, et tal p2p müüa.
Järelikult olid liiga aeglane bannimisega.

insaner
29. märts 2011, 21:18

Ei banninud sina. Mina bannisin ta ( küsisin igaks juhuks Olarilt järgi ka) kell 13.40 Dockilt saadud vihje järgi pettuste ennetamiseks.
Selleks ajaks oli neil aga tehing juba peal ja Mmartenn oli jätkuvalt unbanned. reikz saatis 85 Sol ära (13:53) saades juba varem kujutluspildi nö. usaldusväärsest kasutajast kes oli veel unbanned.

Olles rääkinud Mmartenn'iga siis Dumbylt küsis tema banni ~19.30 ja see enam ei aidanud midagi.
Mmartenn-ile jääb jätkuvalt kohustus reikz'i kaodatud summa tagastada.

b-complex
29. märts 2011, 21:21
dumby failib vahvlis ja irl-is

Nab
29. märts 2011, 21:33
dumby failib vahvlis ja irl-is

Beautiful lies...

Loom
29. märts 2011, 21:35
Dumby, miks minu postitus kustutatud ja sinu postitus muudetud on? Kas mõistsid, et ei ole tark kõigile öelda, et sa teadsid varem, et ta scammitud on ning sa ei hoiatanud teisi?

Dumby
29. märts 2011, 22:08
Dumby, miks minu postitus kustutatud ja sinu postitus muudetud on? Kas mõistsid, et ei ole tark kõigile öelda, et sa teadsid varem, et ta scammitud on ning sa ei hoiatanud teisi?

Mina ei ole kellegi poste kustutanud ja enda posti muutsin ma, sest ei kirjutanud ennem kõike mida kirjutama pidin ja post jäi poolikuks.

sa ei hoiatanud teisi?
Mina ei ole see inimene kes peab teisi hoiatama teiste apsakuse tõttu. Kui isikul on mingi juhtum siis ta teavitab sellest teistele ise.

Minu mäletamist mööda ta nii hilja küll ei öelnud. Ma lihtsalt arvasin, et ta ütles mulle seda tunduvalt varem juba. Õigemini saatis teema lingi kus oli postitus, et ta sai scammi nii vahvli kasutaja, msn 'i kui ka rs 'i kasutajaga. Ma tean, et ma bannisin kellegi ära ka aga juu siis selle scammeri. Aga see selleks siis.
ZeN3K oled siis kohustatud kahjud korvama.

Kui kellelgil on veel antud isiku kohta pretensioone "Mmartenn - [email:1bu4ffrm]mmartenn@hotmail.com[/email:1bu4ffrm]" siis postitage ainult koos tõestusega.

Igasugune järgnev offtopic saab warnitud ja teemasse võivad postitada ainult teema algataja, Zen3k ja juhtkonna liikmed.

reikz
30. märts 2011, 07:57
Lisaks siis.
Tasumisele kuuluv summa on 20~m rsgp ja 85 solli.
Loodan, et Mmartenn saab sellega hakkama ning ongi probleem lahendatud.
Reikz

insaner
02. aprill 2011, 17:23
Jääb banned.