Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Hoiatan suursoo1@hotmail.com

Soovitatud postitused

Lasi mind membu pinniga üle

Kasutaja vahvlis: Kes.

Paypali email:Michael.Juks@hotmail.com

 

Msn tekst:Keskerakond says

kui tahad, siis saada raha ja saad pini. vsjo

Taavi Pärtel says

[email:32vz4g6b]Michael.Juks@hotmail.com[/email:32vz4g6b]`?

sinna?

Keskerakond says

jah

Taavi Pärtel says

saadan

kohe

peaks saadetud olema

Keskerakond says

Okei, ootan.

Taavi Pärtel says

saatsin

dvj

pin

mis ma telefoniks panen

nr

Keskerakond says

58106494

Taavi Pärtel says

ok

suva

panin

aga

mis pin

Keskerakond says

Eesti

Taavi Pärtel says

pin=

kood?

Keskerakond says

see ongi

Taavi Pärtel says

aa

feil

ei ole see

sa lasid üle

nüüd ei vasta mulle?

Keskerakond says

käi persse

Taavi Pärtel says

hah

Keskerakond says

ma pole sind üle lasknud, see on õige pin

kuradi vitt saada raha

Taavi Pärtel says

ei ole õige pin

Keskerakond says

mingit raha pole!

Taavi Pärtel says

irw

hui ei ole

tra sita kott saatsin 2ra sulle

teema sust

Keskerakond says

jajaaa mida iganes

Taavi Pärtel says

et sa pede

Keskerakond says

türa kus see raha on siis ?

mine tee said enda faking pini

see on õige just kontrollisin

Taavi Pärtel says

hah

Keskerakond says

pedekas

Taavi Pärtel says

hea nali koer

Keskerakond says

rott

Paypali:

The money has been sent!

 

taavi, you have sent $7.00 USD to Michael Juks.

 

We have sent a payment receipt to your email and a notification to Michael Juks at [email:32vz4g6b]Michael.Juks@hotmail.com[/email:32vz4g6b]. View transaction details

 

Michael Juks is currently not in your Contact Book. You can send payment faster next time by adding it.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

"Kes" ise nii uus foorumis, aga juba sada jama tal. Tehinguid ajab ta väga veidralt ja kui tema on raha ülesaanud hakkab ajama, et ei ole tulnud ja valetab veel terve seapesa kokku. Juba ohutuse mõttes teiste kasutajate vastu peaks ta siit välja pagendama, sest ühtegi head asja küll tema kohta olnud ei ole ja tehingud, mis on lõpuks sooritatud saadud on olnud ka tõsiste probleemidega. Temaga tehinguid ei soovitaks teha, sest nagu näha on pea 20% võimalus ainult, et sa enda asja saad ka. Olen eelnevaid asju ka lugenud tema kohta ja väga "sita" mulje on endast jätnud.


Derek.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kasutaja Derek, mis häussa sa nüüd sealt suust välja lobised?Kust otsast mul tehingud on saadud mingi nii nii napilt umbes?Sa mõtle ka natuke mis sa sealt välja viskad siia foorumisse, kuidas tead sina minu tehingutest?Too mulle ka siia proofi, kellega ma olen teinud tehingut umbes ,et ma ei tahtnud kaupa anda.Sina novembris liitunud ahvv 2010 ära klähvi niipalju siin.Ma pole sulle midagi teinud, ja kui ma sulle ei meeldi, siis palun ära vaata seda teemat ja ära vaata sinna kus mina olen.Keegi pole sinu arvamust küsinud.Ja kui inimene sai õige pini, ma pole kedagi scamminud.Ta saab võtta selle raha Paypalist tagasi, las ta võtab kui tahab.Keerab sellega endale sitta ainult.Ma ei hakka ennast siin õigustama või mida iganes, kes tahab usub teda kes tahab usub mind.Mul pole vahet, ma arvan lihtsalt ,et miks peaks mul olema mõte kedagi scammida 7usd pärast.Kui mul on endal rohkem usd-sid pangas.Mul pole põhjust enda maine nulli lasta mingi jobukese pärast, ja esiteks mees viska pilte kahh proofi mitte mingit pastetud teksti.Ma tahan öelda liikmetele seda ,et ärge hakake kedagi ennem laimama kui te pole ise puutunud kokku, äri tehes kellegiga.Soovin kõigile parimat.Kõik oleneb sellest kas saan ban, kas moderaatoril on täna vihane tuju või mitte :).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.