Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

scammer nimega N1cker.

Soovitatud postitused

Ostsin talt kasutaja , alguses oli k6ik h2sti , siis scammiti 2ra , sain tagasi , scammiti uuesti , siis , lisas mind ruunis mingi teine acc , r22kis inglise keeles , ytles et tema acc , kohe kui v2lja logisin selle kasutaja pealt , siis oli tema sees ja enam pole kasutajat n2inud , msnis ka teda pole , msn on tal [email:3p7m0owq]kasee@live.com[/email:3p7m0owq] , facebook tal Karl Martin Kask. siia panen ka pildi maksest , kui keegi teab kust seda inimest leida saab siis pange siia teemasse postitus. m6te pole rahas vaid p6him6ttes , kui keegi teine on scammi saanud siis postitage siia teemasse , yritasin acci appealeda , ei 6nnestunud kuna tal oli acci esimene pass. ma kaotasin 15 euri selle venna peale ja veel 8m pank mis oli p2rast teist scammi tyhi, nii et 19 euri kokku. rs_makse.bmp kui keegi midagi teab temast siis mulle teada anda. t2nud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis runescape accounti nimi oli, mille ostsid?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei aga Vabandust , mida ment teha saab ? " Mendid ka nii tajurid küsivad sult kohe " Mis asi see Runescape on " ? AGa jah kui sul on teada tema arvuti ip siis saad teada kus ta elab kuna arvuti ip annab täpse info ja kus elab !!!! .

 

Loodan et, saad oma raha tagasi " Vastik küll kuidas inimesed scammivad " .

 

Parimat - Fainth -

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kui summa yletab 10 eurot saab avalduse teha varguse kohta , 15 euriga teeb v22rteomenetluse , saadetakse talle koju see , kui ei vasta l2hevad ja v6tavad mendid ta kodust kaasa. IP saaksin ma kui acci peale korraks saan , sealt saab ip vaadata , aga tal on algusest peale k6ik p2ssid , recid teised , email oli ka 2ra vahetatud. ega see 15 euri ei ole nii suur summa et mul sellest jubedalt kahju oleks , aga asi on p6him6ttes , vargad tuleb peatada , selleks politsei ongi.

muidugi , kui raha tagasi saaks oleks tore , aga t2nan.

 

---------- Post added 20-03-11 at 21:31 ----------

 

natuke uurimust66d tehtud juba tulevad vasted , k6igile kes p2rnu elavad ja ta on teile raha sees !! 9b paikuse põhikoolis käib , Nimi: Karl-Martin Kask

Sündinud: 23-07-1995

Pikkus: 175

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei aga Vabandust , mida ment teha saab ? " Mendid ka nii tajurid küsivad sult kohe " Mis asi see Runescape on " ? AGa jah kui sul on teada tema arvuti ip siis saad teada kus ta elab kuna arvuti ip annab täpse info ja kus elab !!!! .

 

Loodan et, saad oma raha tagasi " Vastik küll kuidas inimesed scammivad " .

 

Parimat - Fainth -

 

Politsei saab väga paljugi teha, niipalju kui olen isiklikult kokku puutunud ei ole vaja mainidagi, et tegu on Runescapega. IPst ei maksa palju loota, väga lihtne on netipulkadega ja naabri/kooli jms nettidega mängida.

 

Saatsin N1cker-'ile PMi hetkel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ait2h Insaner ma yritasin talle ka PM'i saata ,aga tal oli postkast t2is. mul on ta kooli number ka ,kui midagi ei toimu siis sealt saab vanemate numbri. mulle tuli meelde et ma ostsin Dumby k2est sellele kasutajale ka member pinni. sellega lisandub veel pinni hind ka , mis oli 6 euri minuarust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kui summa yletab 10 eurot saab avalduse teha varguse kohta , 15 euriga teeb v22rteomenetluse , saadetakse talle koju see , kui ei vasta l2hevad ja v6tavad mendid ta kodust kaasa. IP saaksin ma kui acci peale korraks saan , sealt saab ip vaadata , aga tal on algusest peale k6ik p2ssid , recid teised , email oli ka 2ra vahetatud. ega see 15 euri ei ole nii suur summa et mul sellest jubedalt kahju oleks , aga asi on p6him6ttes , vargad tuleb peatada , selleks politsei ongi.

muidugi , kui raha tagasi saaks oleks tore , aga t2nan.

 

---------- Post added 20-03-11 at 21:31 ----------

 

natuke uurimust66d tehtud juba tulevad vasted , k6igile kes p2rnu elavad ja ta on teile raha sees !! 9b paikuse põhikoolis käib , Nimi: Karl-Martin Kask

Sündinud: 23-07-1995

Pikkus: 175

 

Sitt uurimustöö sul. Ta on kõvasti pikem, kui 175. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.