Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Millist maakonda eelistad sina Rollimängimisel?

Millist maakonda eelistad sina Rollimängimisel?  

83 liiget on hääletanud

  1. 1. Millist maakonda eelistad sina Rollimängimisel?



Soovitatud postitused

Vastake küsitlustele, millist maakonda või linna eelistad sina kõike enam rollimängimisel.

Samuti võiks igaüks tuua välja mõningad eelised, miks ta just seda maakonda või linna eelistab.

 

Ehk saavad siit ka tulevased või ka praegused serverite skripterid või haldajad uusi ideid, mida teostada või kuhu oma tegevus asustada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Los Santos, aga ütlen kohe ära, et servust ei tule teil midagi välja, playon on ja jääb :D

 

Mis sul viga on? Lugeda ei oska või milles probleem on?

 

1) Keegi pole maininud ei siin ega ka mujal, et mina serverit teeks.

2) Samuti ei palunud mul keegi teine küsitlust teha, kes serverit teeks.

3) Teemas on selgelt öeldud: "Ehk saavad siit ka tulevased või ka praegused serverite skripterid või haldajad uusi ideid, mida teostada või kuhu oma tegevus asustada."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Red County, aeg on näidanud, et sellega kaasneb inimeste kasv. No siis, kui ma lasin omal ajal SA-MP'i


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Los Santos, aga ütlen kohe ära, et servust ei tule teil midagi välja, playon on ja jääb :D

 

PlayOn on päris halb server, usu mind, varsti seal JÄLLE infernused 10000m väärt ning uus null resa :)

Ise soovitaks Red County, kui skripteril on palju häid ideid ning oskab neid ka teostada.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
PlayOn on päris halb server, usu mind, varsti seal JÄLLE infernused 10000m väärt ning uus null resa :)

Ise soovitaks Red County, kui skripteril on palju häid ideid ning oskab neid ka teostada.

 

Ei ütleks, et halb server on, aga eks igal serveril on alati arengu ruumi. Margus on selle kallal ikka päris päris palju vaeva näinud. Mis null restarti puutub, siis seda pole PlayOn serveris kordagi olnud. Ehk ajad selle kunagise EasyLife serveriga sassi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ütleks, et halb server on, aga eks igal serveril on alati arengu ruumi. Margus on selle kallal ikka päris päris palju vaeva näinud. Mis null restarti puutub, siis seda pole PlayOn serveris kordagi olnud. Ehk ajad selle kunagise EasyLife serveriga sassi.

Evolution ei ole öelnud, et PlayOnis toimus kunagi null-restarti.


prica_kommuun_s.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei ütleks, et halb server on, aga eks igal serveril on alati arengu ruumi. Margus on selle kallal ikka päris päris palju vaeva näinud. Mis null restarti puutub, siis seda pole PlayOn serveris kordagi olnud. Ehk ajad selle kunagise EasyLife serveriga sassi.

 

PlayOn = Easylife, ei näe neil vahet, sama administratsioon ning ka mängijaskond, lihtsalt teine nimi..


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Los Santos ,


Ainuke Msn : [email:i3787sp0]Bon_rull@hotmail.com[/email:i3787sp0] Täna rikun ma reegleid Oled , Minu jaoks õige .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Isiklikult olen igal pool RPnud. LS on igav ja ammu ammendanud juba ennast. Enda server oli mul Fort Carsonis ning see koht on ideaalne, kõik on käeulatuses. Samuti ainus küla, kus Sheriff's ja Medical Centre originaalmapis. Area 51 lähedal jne. Ainuke asi et ümbrus on kõrb, mõni võib vinguda.

 

Samuti oskan soovitada Angel Pinet ja Palomino Creeki, kenad kohad, kus kõik on olemas.

 

San Fierro võib olla samuti normaalne, kõik on olemas, kuid miinuseks on VÄGA hüppeline maastik. Kui administratsioon suudab toime tulla mängijate ohjeldamisega sundimaks neid mitte kasutama neid hüppeid, sobib see RPks.

 

Antud hetkel RPn Las Venturases, aga selleks, et seal teha edukat serverit on vaja väga high playerbaset (50+ koguaeg oleks soovitatav).

 

Ise hääletasin siiski Fort Carsoni poolt, kuna sellele kuulub mu süda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Evolution ei ole öelnud, et PlayOnis toimus kunagi null-restarti.

 

Facepalm.

 

PlayOn = Easylife, ei näe neil vahet, sama administratsioon ning ka mängijaskond, lihtsalt teine nimi..

 

Vahe on üsna suur, Play-On praktiliselt nullist tehtud. Põhjaks oli kõigest mõni tuhat rida koodi. Samuti on Administratiivis palju uusi tegelasi. Mängijaskond ei saagi väga erineda, kuna uusi mängijaid kahjuks eriti juurde ei taha tulla. Jäävad ikka need, kes koguaeg on mänginud ning ega see ka väga olulist rolli ei mängi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

FC.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.