PDA

View Full Version : Politsei

Herr Olari
16. märts 2011, 15:38
Päris hea aja leidsin endale, et siia appi tulla korraks. Igatahes, helistati mulle Võru politseist ja mingisuguse aasta taguse teemaga paluti informatsiooni kasutaja haistak2ng kohta. Lisaks küsiti, et kas kellelgi foorumist on selle kasutaja kohta pretensioone. Seega küsin kas kellelgi on olnud sellise kasutajaga probleeme vms?
Nimi peaks tal olema Antti Allas. Tundub, et ta on foorumis esinenud ka kasutajana ostanrsgp Randoh Randoo ja Hardstyle

Igatahes kõik kes postitavad mingit jura siia saavad ilma pikema jututa bänni. Tahan saada siia konkreetseid inimesi kellel on olnud temaga probleem.

Ollu

crows4rdine
16. märts 2011, 15:58
noo mina olen antti-lt saanud üle 20m rsgp-ga.. aga see nii tühine summa et ei näe mõtet politseisse minna kuna irl raha selles sees ei olnud

Herr Olari
16. märts 2011, 15:59
Selge, mainin lihtsalt ära et on ka mängu rahaga petnud. Veel kaebusi?

Loom
16. märts 2011, 16:35
Mind üritas petta ja Cfzhi lasi üle üsna suure summaga msniga [email:dfyeelc7][email protected][/email:dfyeelc7] msniga. Minuga kontakteerus arvatavasti sama isik politseist(Al**). Mina pidin tunnistama seoses identideedivargusega tema vastu ning palus ka minult võimalikult palju informatsiooni. Tolle ema andis asja politseisse, kelle nimega ta inimesi pettis. Meetod, mida ta kasutas oli krediidipanga võlts maksepilt. Samuti ka petturi telefoninumbri edastasin ma politseile.

Overcode
16. märts 2011, 16:48
Hardstyle sai imo acci varastmise eest ban vms

mina olengi vahvel
16. märts 2011, 16:58
Antti Allas lasi mult üle 900kr siinsamas vahvlis, raha lasi kanda kellegi teise kontole nimega "Rando Kiik"
RS kasutaja eest oli see siis. Kasutajanimega oli ta siit crifes või crifes13 või anttti vms, täpselt ei mäletagi.

Chfz
16. märts 2011, 17:10
Andsingi uurijale sinu e-maili, et saaks IPsid, pilte mis teemasse panin jms. Niiet minu tõttu ka siis selline teema ? :D
Ja ei ole aastavanune, kuu-kaks maksimaalselt :)

Aga, lisa [email:1th9ax8h][email protected][/email:1th9ax8h], räägime seal. Või helista, PMin enda numbri.

Edit/ Loom aitas mind mingil määral asjaga.

Long story short: Antti võttis ühendust kasutajaga ''haistak2ng'', msni ei mäleta. Pidi ~150m ostma, saatis maksepildi mis oli võltsitud ja raha oli ''saadetud'' Karl-Martin Saare nimega. Tegin teema, et otsin infot Karli kohta, siis võttis Karli ema minuga ühendust jms. Teema kustutati Amichie poolt, kuna Karli ema palus ja menetlus algatati politsei poolt. Mõnda aega ei teadnud asjast midagi, siis Martin ( Loom Vahvlis ) ütles, et politseiga ühendust võtaksin. Saatsin siis e-maili, järgmine päev helistati ja paluti täpsemat tõestust jms ja ütlesin et võtku Sunparty'ga ühendust.

Peaks kõik vast olema. Mingi aega tunnistama ka siis ja värki.

Ja neile, kes räägivad et gp vargusega ei tehta midagi, siis eksite.

mina olengi vahvel
16. märts 2011, 17:20
Kas võltsitud maksepildi andsite ka politseisse? See on üsna tõsine dokumendi võltsimine ju.

---------- Post added 16-03-11 at 17:21 ----------

Kas võltsitud maksepildi andsite ka politseisse? See on üsna tõsine dokumendi võltsimine ju.

Vend võiks nagu kongi ära saada juba, kaua võib.

Loom
16. märts 2011, 17:21

Loomulikult. Loe seda teksti, mida mina kirjutasin. Sellega läks uurimisele "Identideedi vargus". Tõendina oli see maksepilt, mida ta mulle näitas.

Chfz
16. märts 2011, 17:22

---------- Post added 16-03-11 at 17:21 ----------

Vend võiks nagu kongi ära saada juba, kaua võib.

Karli ema minu teada andis.
Anttil on niikuinii tingimisi peal hetkel.

Loom
16. märts 2011, 17:25
Võin kihla vedada, et tingimisi lisatakse juurde, mitte ei panda kinni. Nii see tänapäeval on.

mina olengi vahvel
16. märts 2011, 17:32
Võin kihla vedada, et tingimisi lisatakse juurde, mitte ei panda kinni. Nii see tänapäeval on.

Milles on siis tingimisi karistuse mõte? Kahtlen küll, et ta nii leebelt enam pääseb, ta on varem oma sõnade järgi kinni istunud, las istub veel.

EuroParm
16. märts 2011, 17:33

ÜKT vb saab healjuhul jah....
ise olen seda nime palju näinud, kuigi to h2istagäng on üldse minuteada teise nimega isik.

Chfz
16. märts 2011, 17:35
ÜKT vb saab healjuhul jah....
ise olen seda nime palju näinud, kuigi to h2istagäng on üldse minuteada teise nimega isik.

Vahvli kasutajanimi:Haistak2ng.
Tegelik isik: Antti Allas.
Kelle nime all esines ? : Karl-Martin Saar.

Btw, Olari. Saatsin tlf numbri ja asjad pmiga.

Loom
16. märts 2011, 17:37
Milles on siis tingimisi karistuse mõte? Kahtlen küll, et ta nii leebelt enam pääseb, ta on varem oma sõnade järgi kinni istunud, las istub veel.

Tuttaval oli samamoodi kriminaalasja pärast tingimisi peal. Selle aja jooksul sai hakkama veel 2 kriminaalteoga, lisati ainult tingimisi juurde. Peale 3 kriminaalteo korda pandi alles kinni.

neaH
16. märts 2011, 19:01

võtan warni vastu aga tingimisi küll talle juurde ei lisata, vaid kutt läheb kinni ära.

Shimmy
16. märts 2011, 19:15
Tuttaval oli samamoodi kriminaalasja pärast tingimisi peal. Selle aja jooksul sai hakkama veel 2 kriminaalteoga, lisati ainult tingimisi juurde. Peale 3 kriminaalteo korda pandi alles kinni.

Seda kutti võib juba Revoga ühele lahtrile panna

Herr Olari
16. märts 2011, 19:36
Nii bändiproovist tagasi. Dvj nüüd kirjutage AINULT NEED kellel on kaebus.

Kirjuta palju üle lasi, mis nime all esines, kelle kontole kanda lasi, ja kindlasti oma päris nimi ja email. Siin läks jälle väga üleliigseks m ölaks ära, tahan ainult sellised postitused:

Summa:
Tehing:
Lisainfo:
Enda nimi:
Email:

niisama :D
16. märts 2011, 19:38
ta üritas fake mmiga mind üle lasta
kuid ebaõnnestus

crows4rdine
16. märts 2011, 22:05
Summa: 20m
Tehing: Rsgp
Lisainfo: Pidi raha üle kandma pärast tehingu sooritamist
Enda nimi: Andre Haan
Email: [email:2qz89dad][email protected][/email:2qz89dad]

Herr Olari
16. märts 2011, 22:08
Väga hea ootan veel samas stiilis postitusi.

---------- Post added 17-03-11 at 19:40 ----------

Saatsin praegu meili ära, kui kellelgi veel tuleb kaebusi siis saatke pm, saan edasi saata.