PDA

View Full Version : Trap jagab RAT'e. :D

Martin89
16. märts 2011, 00:27
Huumorivend.

http://www.upload.ee/image/1197049/ScreenShot469.png
http://www.upload.ee/image/1197054/trap2.png
http://www.upload.ee/image/1197047/trap.png

Minuarust oleks ban enam kui õigustatud. :)

TrAp.
16. märts 2011, 00:31
Kui see oleks vaid RAT.... DEBIILIK mine õpi

Brat
16. märts 2011, 00:33
mis see tähendab mis rat?:D

Martin89
16. märts 2011, 00:33
Kui see oleks vaid RAT.... DEBIILIK mine õpi

Üsna pohhui mis seal oli, fakt on see, et see oli viirus ja oma kaasfoorumlasi sellega nakatada püüda ei ole ilus. :)

mis see tähendab mis rat?:D

Short for Remote Access Trojan, a Trojan horse that provides the intruder, or hacker, with a backdoor into the infected system. This backdoor allows the hacker to snoop your system, use your infected system to launch a zombie (attacks on other systems), or even run malicious code.

TrAp.
16. märts 2011, 00:38
Njaa mai teadnud mis see on enyway, sõber pidi faili andma kus mingi priv server client sees vms...

Martin89
16. märts 2011, 00:39
Njaa mai teadnud mis see on enyway, sõber pidi faili andma kus mingi priv server client sees vms...

Keda sa lollitad? "Proovi avada ja siis saata" ::facepalm::

TrAp.
16. märts 2011, 00:41
Keda sa lollitad? "Proovi avada ja siis saata" ::facepalm::

Mida sa üritad siin omastarust tatikas... tõmba nahhui siit ausalt kust ma teadma pean, et see mingi keilogger on jobtvmat

Martin89
16. märts 2011, 00:48
Mida sa üritad siin omastarust tatikas... tõmba nahhui siit ausalt kust ma teadma pean, et see mingi keilogger on jobtvmat

Miks nii närvis? Jäid oma haleda üritusega vahele ja nüüd tuled mind tatikaks sõimama, sinu kirjastiili ning käitumist arvestades võiks sinu vanuseks pakkuda kõige rohkem sinna kümne kanti. :)

TrAp.
16. märts 2011, 00:49
Miks nii närvis? Jäid oma haleda üritusega vahele ja nüüd tuled mind tatikaks sõimama, sinu kirjastiili ning käitumist arvestades võiks sinu vanuseks pakkuda kõige rohkem sinna kümne kanti. :)

Ajad siin mingit paska urod..

Keiser
16. märts 2011, 01:02
Busted mis siin ikka . :D

kaurr
16. märts 2011, 01:09
see on viirus :D saada see fail mulle ka , vb suudan lahti decryptida , saaks täpselt teada mis seal elutseb , rat v keylogger :D

Martin89
16. märts 2011, 01:12
see on viirus :D saada see fail mulle ka , vb suudan lahti decryptida , saaks täpselt teada mis seal elutseb , rat v keylogger :D

http://www.mediafire.com/?c4jdefibfykhz42

EI SOOVITA KELLEGIL TÕMMATA!

kaurr
16. märts 2011, 01:20
gg awp :D ei olnudki kauem aega vaja,et teada saada mis see on ... Kui vaja kaasa aidata selle venna bannimisele siis võin tuua copy paste ka sellest huumorist mis selle faili sisu on....
Ühesõnaga kas Dark Comet v Cyber Gate-l põhinev R.A.T

Kui avad faili , siis saab faili omanik enda arvutisse sinu arvutiga ühenduse, saab näha, muuta kõike faile sinu arvutis ja isegi lisada neid...
Näitab kõik sinu salvestatud paroolid mis sul on mozillas/chromes/operas/iexploreris jms.
Võimaldab näha ohvrit läbi veebikaamera igakell :D
Ning kõikelisaks ka veel tuim keylogger...

Ühesõnaga , bannige see vend käbe ära ... kindel viirus .

crows4rdine
16. märts 2011, 01:23
kaur ma jõudsin samale järeldusele. .laadisin kh alla ja uurisin veits ja tegu on cyber cate-l põhineva R.A.T-iga
kindlalt tuleb ära bannida.. endal oli kh sama teemaline sees..

TrAp.
16. märts 2011, 01:30
Ei tea ma sain selle hacking.rsist

Desteny
16. märts 2011, 01:34
LÕPETAGE see hacking rsist saadud tasuta programmidega viiruste tegemine. Need on täiesti detectabled iga antiviiruse poolt. Kui sa ei oska, siis ei ole mõtet isegi üritada luua midagi.

Dazsiim
16. märts 2011, 01:36
See lause: "Proovi avada ja siis saata" ütleb juba kõik.
Ennem saatmist avada?? Omapeaga mõtled ka?
Tõmbab server.EXE, avab selle(mille jaoks?) ja kuidas persetmoodi peaks see aitama sulle seda saata?

crows4rdine
16. märts 2011, 01:44
lapsed kui te tahate hackimist õppidasiis selleks on eraldi foorumid üldise hackkimise jaoks mitte mingi hacking.rs..

Desteny
16. märts 2011, 01:51
lapsed kui te tahate hackimist õppidasiis selleks on http://www.hackforums.net/

Lõpeta selle lehekülje postitamine. Hackimise/keyloggimise/rattimise tulemus avastamisel on 5+ aastat vanglat. Vahet ei ole, kas sa oled midagi varastanud või ei. Siinses nooremate inimeste keskkonnas ei ole mõtet levitada niivõrd ebaseaduslikke asju.

crows4rdine
16. märts 2011, 01:52
ok.. eemalda mu tsitaadist see siis kh ära..

Stenkaa
16. märts 2011, 09:14
busted, trap

TYS0N
16. märts 2011, 10:50
BAN kindlalt !
Kui ei bannita, siis on t2is sitt foorum ja ma hakkan ise ka keyloggereid siia postitama !
Tra see on hullem kui scammimine, kuna ta saab teada mitte ainult sinu runescape acci ja pw, vaid ka teisi asju !

BANHAMMER !

E// Ja see, et sa v2idad, et ei teadnud mis see on, on puhas idiootsus !

dd1x
16. märts 2011, 10:56
LOL smd.
hea ikoon mees ja .exe
hm nice fail.
RATiga saab teise arvutit kontrollida, kui keegi veel ei teadnud : D

active
16. märts 2011, 11:29
Esimesel lehel -

Teisel lehel -

Ei tea ma sain selle hacking.rsist

Õpi ausõna valetama.

Bannige ära see tüüp juba.

Overcode
16. märts 2011, 11:55

ofc et ei teadnud...arvata oli et selline vend oled

akron pls
16. märts 2011, 14:15
Banned