Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kaarel Rander

Soovitatud postitused

Tervist,

 

pean siia kahjuks tegema taas uue teema. Nimelt rääkisin täna ja eile isikuga nimega Kaarel Kaljujärv [email:ugtedznd]kaarel101@hotmail.com[/email:ugtedznd] Leppisime peale pikka jutuajamist kokku, et kannan talle 20 euri, mille järel saan oma AP kontole 100 dollarit ja siis kannan veel 40 eurot talle teise panka. Kutt väitis, et tal vaja raha lasta kanda õepoja Kaarel Randeri nimele Swedi kontole. Tegin seda. Ta palus mul saata pildi maksest, et siis ta kannab mulle ära kõik dollarid ja läheb panka raha võtma ning ma saan ülejäänud summa kanda. Tegin makse ära, kuid pildi tegemise hetkel jooksis MSN kokku. Nägin ainult, kuidas tüüp virises, et miks pilti juba ei tule, aga minu arvuti muudkui laadis ja laadis. Asi päädis sellega, et mina nägin ainult seda, kuidas tema arvas, et mina talle raha ikka ei kandnud ning tema kadus netist, samal ajal ka mind msnis blokkides. Samuti pole ma saanud oma dollareid ega ka eurosid tagasi. Praegu olen teises arvutis, kuna põhiarvuti jooksis kokku, aga ASAP panen siia ka pildi tehtud pangaülekandest ning eeldan, et saan kas oma dollarid või raha vähemalt tagasi. Ei meeldi, kui inimesed mingi tehnilise viperuse esinemisel kohe petturiks hakkavad tembeldama või mölisema. Tal oli mu telefoninumber ka, kahjuks mul seda enam ei ole, kuna ma ei kirjutanud seda eraldi üles ja msn jooksis kokku. Seega põhimõtteliselt mul on ainult ülekandest pilt olemas ja vajadusel ka digidoc formaadis maksekorraldus. Tegin teema kohe siia, kuna ta mind blokkinud ja ühendust ma temaga ei saa.

 

Ott

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Saan panna üles ainult ülekandest pildid, kuna MSN jooksis kokku. Igatahes sain netist juba tüübi kooli telefoni ja helistan sinna hommikul. Lugesin siin netist juba Randeri nime googledades ka enne, et tüüp on petnud internetis inimesi. Kuna ta esines enne teise nimega(Kaarel Kaljujärvena), siis ma viimasel minutil konto andmeid saades temalt ja uskudes juttu, et se on ta õepoja konto, kandsin raha ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Esines Destenyna. Poleks ta kuuendas klassis, siis ma ei tea, tõmbaks küll Tartu ja kõrvad pihku.

 

---------- Post added 16-03-11 at 15:31 ----------

 

Täna siis sai kooli kõllatud. Need muidugi ei saa midagi teha. Just natuke aega tagasi tabasin venna netist, väitis, et suvaline inimene oli netis umbes tema asemel ja et 20 euri ei tulnud üle. Ühesõnaga mingi täielik umbluu jutt. Kuna vend ajas eile õhtul sellist juttu, et ta läheb panka kontrollima jne, siis ta saaks väljavõtte järgi väga kergesti tuvastada, et ülekanne eile õhtul talle kenasti kohale tuli. Minu väljavõttes on ka tema kohta makse kenasti olemas. Seega mingit kobinat ei tohiks olla, aga tüübil jääb õigust ülegi. Õnneks võib ennast lohutada sellega, et niisugune tüüp mitte iialgi üle 4 euro tunnis palka ei hakka saama, seega see 20 euri on tema jaoks igavesti suur raha.:D

 

Panen ka pilte siia kohe, kui olen selgeks teinud, mismoodi see siin foorumis käib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.