PDA

View Full Version : Pettur MSN ; Fankist@hotmail.com

Tanelokk
15. märts 2011, 16:09
[email:3c324xa5]Fankist@hotmail.com[/email:3c324xa5] on Pettur mitte Erik. Ta oli arvatavasti v6tnud minu msn-i ja hakkas mulle steami myyma aga esines vale isikuna!!!

Overcode
15. märts 2011, 16:11
mis ta vahvliuser?

k2ska
15. märts 2011, 17:08
ta vahvli use on ERIK

ftkz
15. märts 2011, 17:37
See kes pakub kõigile oma steami ??
Ma vaatasin jah, kui keegi steamist räägib siis kohe tema post üleval et müüb, osta ära .

Erik
16. märts 2011, 12:38
Wiiipiiiiii, päris lahe teema! Kust Sa üldse said selle msni? Tahad öelda, et ma ise lisasin Sind või ma andsin sulle ise msni selle? Ossid mult 74 euroga steami? Päris idioot peaks olema, kes ostaks nii kallilt. Ütle palun mis arvele sa niiöelda kandsid raha.
EDIT: Muidu niiöelda minu msnis pealkiri on ka täielik feil, sest ma müün ainult ühte steam, rohkem mul polnud. Msnis ma kirjutan ALATI suur algustähega, võid mu klassivennalt küsida, siin foorumis kasutaja kaspaar. Pildi peal kirjas, et Sa saatsid 74 eur, aga siin teema all 5 eur, kuidas seda seletad lahti, lapsuke?

vjs
16. märts 2011, 13:08
Erik, kas sa oled debiilik? Õpi lugema või ma loen sulle ette?
Eelnevast jutust aru saades, oli keegi teine talle 74euri kandnud, mitte see inimene. Tanel küsis, kes kandis, mitte tema ei kandnud.
Loe korralikult, mitte kiiruga, siis saad äkki aru ka midagi.

Erik
16. märts 2011, 13:24
Kuule mees, seda võib kahte pidi võtta, mõtle natukene loogilisemalt!
Igatahes helistasin kooli, uurisin ta vanemate numbrit, aga ei saanud, ütlesid, et annavad mu telefoni numbri ta vanematele, nad helistavad pärast mulle. Ootan seda kõnet.

vjs
17. märts 2011, 17:14
Kuule mees, seda võib kahte pidi võtta, mõtle natukene loogilisemalt!
Igatahes helistasin kooli, uurisin ta vanemate numbrit, aga ei saanud, ütlesid, et annavad mu telefoni numbri ta vanematele, nad helistavad pärast mulle. Ootan seda kõnet.

Kahte pidi? kust otsast kui ta on selgelt öelnud "kes kandis" lol

Walter
30. aprill 2011, 11:06
debiilsuse tipp