Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pettur MSN ; Fankist@hotmail.com

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See kes pakub kõigile oma steami ??

Ma vaatasin jah, kui keegi steamist räägib siis kohe tema post üleval et müüb, osta ära .


youtube4543.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Wiiipiiiiii, päris lahe teema! Kust Sa üldse said selle msni? Tahad öelda, et ma ise lisasin Sind või ma andsin sulle ise msni selle? Ossid mult 74 euroga steami? Päris idioot peaks olema, kes ostaks nii kallilt. Ütle palun mis arvele sa niiöelda kandsid raha.

EDIT: Muidu niiöelda minu msnis pealkiri on ka täielik feil, sest ma müün ainult ühte steam, rohkem mul polnud. Msnis ma kirjutan ALATI suur algustähega, võid mu klassivennalt küsida, siin foorumis kasutaja kaspaar. Pildi peal kirjas, et Sa saatsid 74 eur, aga siin teema all 5 eur, kuidas seda seletad lahti, lapsuke?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Erik, kas sa oled debiilik? Õpi lugema või ma loen sulle ette?

Eelnevast jutust aru saades, oli keegi teine talle 74euri kandnud, mitte see inimene. Tanel küsis, kes kandis, mitte tema ei kandnud.

Loe korralikult, mitte kiiruga, siis saad äkki aru ka midagi.


steam_statimage.php?p=2mbliK&s=01d

STEAM nukz123

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule mees, seda võib kahte pidi võtta, mõtle natukene loogilisemalt!

Igatahes helistasin kooli, uurisin ta vanemate numbrit, aga ei saanud, ütlesid, et annavad mu telefoni numbri ta vanematele, nad helistavad pärast mulle. Ootan seda kõnet.

 

Kahte pidi? kust otsast kui ta on selgelt öelnud "kes kandis" lol


steam_statimage.php?p=2mbliK&s=01d

STEAM nukz123

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.