Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Alamdomeenile MB piirang?

Soovitatud postitused

Külaline .Siim.

ja kui sul netpoint on host siis ei olegi sellist võimalus et panna sest netpoint ei lase ja kui supportid küsima minna saada sama vastuse mis ma juba ütlesin et ei saa

 

---------- Post added 15-03-11 at 17:38 ----------

 

cpanelist kõige kergem, htaccessist imo ei saa.

 

enne kui positatd loe algust ka enne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Host on netpoint ja olen ise kunagi suppordilt küsinud selle kohta ja ei ole tõesti sellist võimalust (mis väga halb muidugi, selle võiks kindlasti lisada).


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Host on netpoint ja olen ise kunagi suppordilt küsinud selle kohta ja ei ole tõesti sellist võimalust (mis väga halb muidugi, selle võiks kindlasti lisada).

 

tee mingi teema netpoindi foorumisse, ja vaatame kui paljud seda siis tahaksid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga ehk teed ise :D? Kuna ausaltöeldes mul mingit vajadust ei ole kuna suudan ise jälgida oma alamdomeenide mahtu ja ei jaga välja alamdomeene :).


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

ja Netpoint on hea teenusepakuja ei saa öelda teama kohta halba sõna ja see et kui ei saa aladomeeni piirangut peale panna aga see sellepärast host halvaks ka ei tee et tal pole seda võimalus, ja esiteks asi on selles et DirectAdminis lisents on odavm kui cpaneli ja netpoint ei pea võtma endale kalli lisentsika halduspaneeli

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.