Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Kristo Visnapuu - petis

Soovitatud postitused

Tervist,

 

kahjuks pean siia kirjutama sellise teate, kuna inimene ei täida oma lubadusi. Nimelt tahtis isik nimega Kristo Visnapuu juba mõned päevad tagasi vahetada Paypali dollareid 162 tk. Kohe kaubale ei saanud, sest ette käimisega polnud ta nõus ning mul oli raha mitte Swedis, vaid muus pangas ja PDF maksetõestus+pilt talle ei sobinud.

 

Eile siis lõpuks saime asjad nii kaugele, et mul raha Swedis ja valmis temalt dollarid ära ostma 0,55 kursiga. Leppisime siis kokku, et kannan talle 30 euri, tema mulle 55 dollarit vastu. Kandsin ära 30 euri, tema hakkas kohe ajama, et tal raha kontol kõik held jne. Ütlesin siis, et okei, tema enda probleem, et ei kontrollinud, kas ta ka seda raha reaalselt kasutada saab ja kandku 30 euri kohe tagasi. Seda ta ei teinud, vaid hakkas ajama, et kannab sõbra kontolt mulle 55 dollarit sama päeva jooksul ära ning asi on korras ja et kui ta tahaks petta, siis ta oleks ammu juba blokkinud.

 

No tegin siis mõned manitsused, et oma kontosid võiks ikka suuta hallata ja ootasin õhtuni. Sepp kadus aga 5-6 ajal õhtul netist ja ei ole siiani ühendust võtnud, samuti pole kandnud tagasi raha ega kandnud üle dollareid, kuigi ma ütlesin talle, et aega on sama päeva õhtuni.

 

Ühesõnaga pean nüüd siin teada andma, et Kristo Visnapuu on ilmselt petis. Kui mulle lekuvad need 55 dollarit Paypalile või kantakse tagasi 30 euri, mis ma nende eest Visnapuule maksin, siis teen siia vastava märkuse ja võtan oma postituse tagasi. Kui aga seda ei juhtu ning inimene ühendust ka ei võta, siis teavitan ka suuremat hulka inimesi sellest, et too isik on petis.

 

Ise olen msnis praktiliselt 24/7 online, seega ta ei saa midagi öelda, et mind pole olnud netis või et ta ei saa minuga ühendust. Siin foorumis kasutab ta minuteada Ice Tea kasutajanime.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

haha, ice tea? Ise tegin ka temaga tehingu, ning ootan preagu paypalile oma raha. Ta käis küll ette, ning hotti tuli kiri, et raha on saabumas 4 tööpäeva pärast. Eks siis ootame ja näeme.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Emailile tuli kiri, et raha saabub 4 tööpeäva jooksul. Loodan, et tuleb.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mitte mina ei ole piider, vaid kui inimesega on kokku lepitud, et raha tuleb samal õhtul, siis nii ka on. Sind samal õhtul netis ei olnud ning teada sa mulle ka kuidagi ei andnud, et millal siis raha tuleb. Samuti ei ole tulnud dollareid. Seega, tee mulle Swedi tagasi kanne ära ja see arusaamatus laheneb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.