Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

NoAim on scammer ..

Soovitatud postitused

Just, ta ei suutnud vastu panna ~25-30 miljonile ning scammis.

Mind see eriti ei mõjuta kuna ma saan ühe päevaga selle sama summa teenida tagasi, aga jahm.

Mõtlesin et annaks teada teile ikka ..

 

Story:

Ma panin kuulutuse üles, et vahetan kasutajat, või müün siis.

No ta võttis ühendust, ütles et saab raha hiljem jms. muud plära ajas. , mida ma kahjuks ka uskuma jäin.

i1jyxl.png

 

Nii, mõnda aega rääkisime, kui ta ütles et tal peaks jõudma varsti ema koju ja saab pangakoodid, et tellida kulda endale 45 euro eest.(100m siis)

Ta ütles et lisab ZammY endale, et talt ostab ,aga ma ei tea kas ta tegi seda ausaltöeldes.(pole tähtis ka enam)

 

Igastahes,ma andsin talle parooli et saaks kasutajaga tutvuda ja 20 minti hiljem oligi msnist kadunud.

 

Logisin kasutajasse, ja nägin mis alles oli, kadunud oli kõik armour, runes, isegi mõni amulet lol.

 

s49f8l.jpg

 

Kes ei usu, võib mult msni logifile ka küsida, kõik on ilusti olemas ;)

Et jah, nagu ma tallegi saatsin pmile, et ma kaotasin ainult 1 päeva raha, ja poleks olnud vist mõtet scammida lol, anyway. bye

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pilt on ilmselgelt täiesti mõtetu siin?

pane korralikud pildid, no pic no proof

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.