Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

odavrsp2p@hotmail.com ja Gabrieli faker gabrielsaarma@hotmail.com

Soovitatud postitused

VIP

Nii, tahtsin temalt siis rsgp osta. Ütles, et 400m on suur raha ja tema ette ei annaa ja värki... Ma ütlesin, et arusaadav, otsin teise müüa.

Vana hakkas ikka peale käima, et anna 20€ ette ja siis ta annab mulle 300m :D:D:D. Ütlesin, et ei. Käskis teamwiever vms tõmmata, ma ei viitsinud. Arvuti niigi mingi vana uimane pask:D .

Siis hakkas ta mulle MM pakkuma, ma ütlesin, et tavai, aga ainult Dumby. Sellega ta polnud nõus, ajas oma Gabrieli peale koguaeg, ma olin aga ainult Dumbyga nõus. Lõpuks ta ikka kutsus nn Gabrieli. Vaatasin, et mul on ju Gabrieli msn ja kontrollisin vahvlist Gabrieli msn'i. Vaatasin, et see teine tüüp on fake, nii kui õige msn' sinna postitasin, oli see teine Gabriel kohe kadunud:D. See gabriel kes nende piltidel on, on õige Gabriel. Kutsusin ta , et rääkida talle tema fakerist.

Tüüp pidi minu kohta ka teema tegema:D:D:D:D! Eks vaatame kuidas teile tundub vahvli rahvas, kumb on pätt ja kumb on politsei (L)

 

28w2dfb.jpg

35iai6h.jpg

2iaybud.jpg

4ugjsy.jpg

s3kpzb.jpg

1449mw0.jpg

 

Gabrieli saadetud PM minuni ei jõudnud:D:D

Vestlus jätkus veel veidike, aga see oli see kus ma õige Gabrieli kohale kutsusin, ei pidanud seda vajalikuks!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.