Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Nii lugu siis selline: Ostsin foorumikasutajalt Tceecy omale RS kasutaja ~aasta tagasi. [ http://www.vahvel.net/itrader_detail.php?ir=20981&u=9750 ].

 

history1.bmp

history2.bmp

history3.bmp

 

Niisiis sain ilma probleemideta mängida kuni eelmise aasta detsembrini. Kasutajaga hakkasid ilmnema probleemid ( hakati tagasi tõmbama ) Tegin siis ise appeale, agluses töötasid, sain kasutaja tagasi ja ei teinud sellest suurt numbrit. Kuid 20 jaanuaril 2011 aastal juhtus järjekordselt sama asi, et tõmmati tagasi, kuid sellelkorral minu appealid ei töötanud, kuigi sisestasin täpselt samad andmed, mis eelmiselgi korral. Võtsin siis ühendust Tceecyga, tol korral käitus ta viisakalt ja abistas mind kasutaja tagasi saamisel. ( mingil põhjusel sai tema appeali accepted, täpselt samade andmetega, millega minul denied tuli) Enne seda olin ka [email:270mgp1n]parents@jagex.com[/email:270mgp1n] kirja saatnud, mille vastus oli järgmine:

parents.bmp

 

Niisiis kasutaja oli jälle minu käes, kuid jällegi tõmmati see mul käest ära. Nii nagu kohe nähtavatel piltidel selgub on näha, et Tceecy ei olegi kasutaja esimene omanik, nagu ta müügihetkel väitis.

esimeneomaniklol.bmp

 

Rääkisime siis temaga ja lubas tegeleda asjaga, ehk esimese omanikuga rääkida, ootasin mõned päevad ja võtsin siis Tceecyga ühendust:

history4.bmp

history5.bmp

history6.bmp

history7.bmp

history8.bmp

history9.bmp

 

Niisiis, vend kadus msnist ja paari päeva pärast õnnestus mul ta uuesti kätte saada, kuid kui hakkasin vennale accist rääkima, oli vastus selline:

history10.bmp

history11.bmp

 

Niisiis nagu näha raha ta tagasi keeldub maksmast( kasutaja väärtus selle aastaga oluliselt loomulikult suurenenud, aga mis vahet sellel enam on? ) Niiet Adminid/Moded, loodame, et leiame ühiselt õige otsuse. Ja palun postcounterid, hoidke siit teemast eemale, pole vaja postitusi nagu "bann sellisele" jne. Spammereid lasen warnida.

 

Tänud

 

 

~Commission


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Annan sulle Tceecy aega 24h, et kahjud korvata, vastasel juhul oled banned.

 

---------- Post added 10-03-11 at 15:37 ----------

 

Banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.