PDA

View Full Version : Abi!

kondveik
08. märts 2011, 19:03
Kes on [email:6gxbwtl2]sanderolenvv@hotmail.com[/email:6gxbwtl2] ja Mingi Kevin Kompus, kus sellised inimesed elavad, või keegi teab kellegi kontakti?? Igaljuhul minult lasti 12 euri üle, pole suur raha aga huvitav oleks teada kes sellised idioodid on. Kust sellised jutumehed üles leida, keegi ei tea kes on selle msni taga või kelle nimi see Kevin Kompus on?Kes ta on täpselt.

TrAp.
08. märts 2011, 19:15
Alati küsi PM foorumist siis sa ei saa ka scammi. Minu nime all ka mängib mingi nohkar ja paljudelt juba välja petnud rahasid.
Kevin Kompus on vana scammer siit foorumist nagu lugenud olen ja selle msni all tahtis ka mind ta petta kuid tal ei läinud see läbi ma tahtsin PM.

kondveik
08. märts 2011, 19:25
Ja ma olin ise idioot, et ei uurind eriti. SInult pidin muidu ostma :P Ostan ka, kui saad lihtsalt selle Kevini tolguse kohta tahaks andmeid saada ja kus see idikas elab :D Tahaks sellise lohhi pasti näha.

Raigo.
08. märts 2011, 19:35
Oleksid hoopis pidanud minult ostma ;)
Aga jah, eks ta loogiline ole ka, et kui hind tundub hea ning müüja pole ka eriti usaldusväärne, siis tegu on scammiga. Parem maksa veidi rohkem, et saada oma asjad ikka kätte. :/

kondveik
08. märts 2011, 19:40
Õnneks see kutt on nii tainas, et tema kooli ja kõik asjad leiab üles netist. Ehk saab oma õppetunni seekord. ;)

Netsky
08. märts 2011, 19:53
Kevin Kompus käis minu koolis kunagi, hetkel on ta 18. Elab Keila joast edasi veits, ~3km, kuskil meremõisas. Ranna tee 6 või midagi sellist on aadress.
Ta telefoni number on 56352595.

Vaata ise mis peale hakkad.

kondveik
08. märts 2011, 20:00
Tänud.

Marrk
08. märts 2011, 20:05
Nii palju inimesi on see jobu üle lasknud..

Netsky
08. märts 2011, 20:12
Unustasin veel mainida, et ta käib Keila Joa sanatoor koolis vms, 10 klass. Mingi internaat kooli moodi vist.

Olekski viimane aeg kellegil kohale sõita ja raha nõuda. Mina temalt õnneks üle pole saanud.

kondveik
08. märts 2011, 20:35
Googlist väidab, et ta käib kuskil Tallinna Ühisgümnaasiumi aga no, kui sul täne info siis annab korraldada midagi selle poisiga.Ma ütlesin ka talle, et ega temalt ainult nalja vennad neid mille osta. Kellel on suva, mul on ka suva 12-st eurist aga no kuna paar sõpra elab ka tallinnas siis miks mitte probleem ära lahendada :D